ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

1
43
61%
Х
13
19%
2
14
20%
 
Общо гласове: 70

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот IvailoRz » 09 авг 2018 21:56

Не влизат положенията и това е..много нерви много нещо.. май ще гледам вече в групите,ако някак я докараме дотам...

Floki
Мнения: 3
Регистриран на: 11 юни 2016 01:40
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот Floki » 09 авг 2018 22:13

Нервен реванш се очертава.Ако не могат да вкарват срещу такива отбори нищо добро не ги чака.
Треньора доволен, най-силния отбор срещу който са играли досега според него.

Торпедо Кутаиси бият 5-2 и най-вероятно ще са следващия им съперник, ако отстранят Жрински.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот Балкански Орел » 09 авг 2018 22:33

Тия така ще се надъхат за реванша, че ми се върти нещо в глава от сорта на Сараево-Левски.
Направо не мога да повярвам колко сте свалили нивото.
[center]Levski & Lazio[/center]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 09 авг 2018 23:30

...а имаше чиста дузпа за Лудогорец, първото полувреме, което гледах, а съдията се направи на умряла лисица...
Същото и в мача на ЦСКА!
УЕФА май е отписала България и си дава съдийски нареждания...То не е само у нас, да знаете! - не ние сме открили топлата вода ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар - 09.08/ 20:00

Мнениеот KellyB » 09 авг 2018 23:52

rebelheartous написа:
miro_rz написа:
KellyB написа:
miro_rz написа:Късмета пред гола ни е обърнал гръб , монетата ще се обърне и всичко ще си дойде на мястото !


С луд късмет преди години влязохте в групите на ШЛ и ЛЕ, така че сега е нормално палачинката да се обърне. Пък и отборът ви вече е твърде уморен, пренаситуен и амортизиран.

Щом е с късмет влизайте и Вие в групите на ЛЕ и ШЛ общо 4ти за 5 години .
Лесно се влиза там само с късмет !


Както виждаш Кели Брук говори по темата. А какво разбира Кели Брук от футбол, питам? :lol:


Когато Кели Брук е играл футбол, ти сигурно не си бил и в топките на баща си.... :)

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот ELFen » 10 авг 2018 08:45

kiril.a.d написа:...а имаше чиста дузпа за Лудогорец, първото полувреме, което гледах, а съдията се направи на умряла лисица...
Същото и в мача на ЦСКА!
УЕФА май е отписала България и си дава съдийски нареждания...То не е само у нас, да знаете! - не ние сме открили топлата вода ;)...

..ко ти става бре, обикновено хейтиш :)

Моци /големия/ го каза най-точно: "Бяхме задължени да вкараме гол - това и създаваше напрежение...". Нямаме проблеми от тук нататък във всички турнири, спокоен съм вече !
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 авг 2018 10:00

Ся имат пълната възможност да продължат само трябва да вкарват головете.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 10 авг 2018 10:18

ELFen написа:
kiril.a.d написа:...а имаше чиста дузпа за Лудогорец, първото полувреме, което гледах, а съдията се направи на умряла лисица...
Същото и в мача на ЦСКА!
УЕФА май е отписала България и си дава съдийски нареждания...То не е само у нас, да знаете! - не ние сме открили топлата вода ;)...

..ко ти става бре, обикновено хейтиш :)

Моци /големия/ го каза най-точно: "Бяхме задължени да вкараме гол - това и създаваше напрежение...". Нямаме проблеми от тук нататък във всички турнири, спокоен съм вече !

обикновено хейтя? - какво да ти кажа...естествено е за хайтър, аз да съм хейтъра ;)...
Ти за това не приемаш истини и обективност, именно защото си хейтър!

П.П.
и пак ще ти напомня, че в подписа си, си изписал диференциално уравнение, което не е елементарна математика, а висша алгебра!
елементарната математика е 31+4=35!
виждаш ли как хейтиш? ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот ELFen » 10 авг 2018 11:05

kiril.a.d написа:
ELFen написа:
kiril.a.d написа:...а имаше чиста дузпа за Лудогорец, първото полувреме, което гледах, а съдията се направи на умряла лисица...
Същото и в мача на ЦСКА!
УЕФА май е отписала България и си дава съдийски нареждания...То не е само у нас, да знаете! - не ние сме открили топлата вода ;)...

..ко ти става бре, обикновено хейтиш :)

Моци /големия/ го каза най-точно: "Бяхме задължени да вкараме гол - това и създаваше напрежение...". Нямаме проблеми от тук нататък във всички турнири, спокоен съм вече !

обикновено хейтя? - какво да ти кажа...естествено е за хайтър, аз да съм хейтъра ;)...
Ти за това не приемаш истини и обективност, именно защото си хейтър!

[offtopic]П.П.
и пак ще ти напомня, че в подписа си, си изписал диференциално уравнение, което не е елементарна математика, а висша алгебра!
елементарната математика е 31+4=35!
виждаш ли как хейтиш? ;)[/offtopic]

[offtopic]не съм силен в математиката и се съобразявам /доверявам ти се тотално/ - коригирах подписа да не дразни разбиращите :mrgreen: не мисля, че е хейт да се казва с едно изражение: Чавдар Етрополе, взема лиценза на Литекс+играчите и се именува на ЦСКА-София, което е различно от ЦСКА, което пък е равно на тотална липса на финансов феърплей![/offtopic]
висша математика:314 :idea:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: 3-ти кв. кръг. Лудогорец - Жрински Мостар /1:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 10 авг 2018 11:36

ELFen написа:
kiril.a.d написа:
ELFen написа:
kiril.a.d написа:...а имаше чиста дузпа за Лудогорец, първото полувреме, което гледах, а съдията се направи на умряла лисица...
Същото и в мача на ЦСКА!
УЕФА май е отписала България и си дава съдийски нареждания...То не е само у нас, да знаете! - не ние сме открили топлата вода ...

..ко ти става бре, обикновено хейтиш

Моци /големия/ го каза най-точно: "Бяхме задължени да вкараме гол - това и създаваше напрежение...". Нямаме проблеми от тук нататък във всички турнири, спокоен съм вече !

обикновено хейтя? - какво да ти кажа...естествено е за хайтър, аз да съм хейтъра ...
Ти за това не приемаш истини и обективност, именно защото си хейтър!

[offtopic]П.П.
и пак ще ти напомня, че в подписа си, си изписал диференциално уравнение, което не е елементарна математика, а висша алгебра!
елементарната математика е 31+4=35!
виждаш ли как хейтиш?[/offtopic]

[offtopic]не съм силен в математиката и се съобразявам /доверявам ти се тотално/ - коригирах подписа да не дразни разбиращите не мисля, че е хейт да се казва с едно изражение: Чавдар Етрополе, взема лиценза на Литекс+играчите и се именува на ЦСКА-София, което е различно от ЦСКА, което пък е равно на тотална липса на финансов феърплей![/offtopic]

[offtopic]:lol: до тук добре - почваме да се разбираме ;) НО, доколкото "изражението" ти...ми как да го има, след като си го скрил зад маска? :lol: - пак куца, защото е неточно и непълно! Можеш и за това да ми се довериш, щото явно не си следил играта на Гришата ;)
- Гришата пое истинския ЦСКА от "В" група. След като не минаха тънките номера, разтури Литекс, взе професионалния му лиценз+част от играчите, взе местожителството на Чавдар Етрополе - за да може да играе в София! - и доведе това, на "Армията" където имаше готов отбор, на Ицко Янев!
Омеша ги, не се получи и под натиска на Стойкас Стоилас, изгони треньора и играчите му, остави Ловешките, взе и нови и...ми получи се нов отбор!
Но този отбор играе на "Армията" където всичко е истински цесекарско! И нямаше начин, за година и нещо, да не възприеме манталитета на ЦСКА - дори от домакина, бай Добри! Изчисти провинциалния лежерен манталитет на Литекс и ето ти вече истински ЦСКА! - футболно!!!
Мен, финансови работи не ме интересуват! - за това си има разни институции, а мен ме интересува футбола!!!
И сега ще ти разкрия и една тайна за твоя любим отбор - същия провинциален, лежерен манталитет, като на Литекс и за това, всяка година стартирате трудно! - така беше и в Литекс, Гришата го разбра и за това поиска да дойде в София, на "Армията"! -тук, лабаво нема ;) - що викаше бай Тошо :lol:
И сега, внимавай! - какво ли си мисли Домусчиев, правейки и крепейки ЦСКА1948?...да не се окаже че по същата схема ще пренесе Лудогорец в София? ;)....
Уви - едно е София и съвсем друго е останалата част, провинцията на България! - така беше и по Тошово време, до към 1980 г...[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта