ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот bsz1916 » 04 авг 2018 09:37

ChuckNorris написа:
bubka написа:
kopernikus написа:
bubka написа:
kopernikus написа:
Чисто юридически всъщност Литекс ще си смени името, а актуалното ПФК ЦСКА АД ще бъде обявено в несъстоятелност. [

Не е напълно безсмислено да се знае истината. А истината е, че след сливането на Литекс и Чавдар се появи отбора ЦСКА-София, който няма дори косвено нищо общо с ЦСКА.

Смешни са опитите да се сравнява ситуацията при ЦСКА - София с различни обединения , сливания , преименувания на други отбори . Разликата е че тук действието е между Чавдар - Етрополе и Литекс - Ловеч , а БИВШИЯ ЦСКА тук няма никакво участие . И няма как да има защото тогава този отбор щеше да донесе на новия история и активи , но и огромни пасиви ( дългове ) и цялата операция ставаше безсмислена . А и официално и в УЕФА , и в БФС този отбор се води като преименуван Литекс и е с неговата история . Такъв е официално и за ръководството на ЦСКА -- София ( Виж писмото им с молба до КАС и УЕФА за допускане до участие в ЕКТ ).

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот gihuelo » 04 авг 2018 09:57

Дааа :)
В подфорума на Лудогорец в тема за мач Видеотон - Лудогорец се събрахте всички комплексари на тема ЦСКА :) От пет страници няма нищо за мача ,само ЦСКА вие в главата :)

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 04 авг 2018 10:59

kopernikus написа:
kiril.a.d написа:
kopernikus написа:
kiril.a.d написа:
kopernikus написа:
ELFen написа:Господин софиянец, Тодор Колев го е казал еднозначно, в един български култов филм :"Всички сме от село"
[offtopic]https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F[/offtopic], а кое е селски футбол и кое - не, цяла България вижда и признава!


Колега, нито ти нито Киро сте от София, защото никой от вас двамата не знае, че село Подуяне е първия и най-стар квартал на столицата. И то още от оная 1896 година. Относно историята на София не е зле да попрочетете някоя друга книжка за да разберете нещо повечко за този древен град.

Относно Киро - той е момченце от комунистическата номенклатура и родителите му са преселници по партийна линия там долу някъде от Пиринско-Благоевградския край. Къде е работил в София татко му Киро сам е написал тук в сайта в опит да поукраси биографията си:
"...За Добри Джуров - да! - източник, баща ми, който работеше като обикновен редактор (литературен пост) в Социологическо-Информационния отдел, към ЦК на БКП!..."
А още понататък следват още негови бисери:
"...Опс - Бойче не вадил картофи!!! - той и за това не ставаше, още тогава...За това ми казаха да го назнача бригадир на картофената бригада!!!.." - става въпрос за Бойко Борисов
"А аз бях Главен агроном на АПК-то...Видиш ли как пак се осра, с милиционерския си мозък?...За теб, Вожда ти, не може да бъде по-ниско, от някакви си учени хора! - дори да е обикновен селяндур, като учителя си Тодор Живков..."

Повече допълнения нямам, а ако има Киро сам ще се обади тук и ще ги допълни!
:mrgreen:

:lol: копащия, пак си се надрусал и...копаш ли копаш...картофи ли копаш? Ама в Подуене вече и картофи не виреят - изпозастроифа ви нивите...
Разсмя ме и с най-старото присъединено село, Подуене! - това и Добри Джуров не може да ти го каже, не дай Боже да говориш с Елин Пелин...стига се друса бре! - опитай с Княжево и Овча купел ...може и с Надежда...
...и продължаваш да ме разсмиваш с комунистическата си простотия! - кажи сега, за партеногенетичното зачатие на баща ми, как ме е родил, отгледал...партизанствал...та чак и комунист ме е направил! - ингилизите ряпа да ядат с овцата Доли! Първия клонинг съм аз и това е най-великото комунистическо откритие на...бе ако не на Коперник, то поне на коперникус! Прекрасен прост милиционерски индивид, защитавал властта на тези, срещу които плюе днес! - дори от мен я защитавал ;)...
Стига се друса бе !!
А-а, добре е че накрая си възприел нещичко и вече го разпространяваш сред простото народонаселение - да види какъв Вожд са си избрали...
Но това ще да е, защото вече си бил съвсем надрусан!!! - нали?

Апропо, още малко пояснения: Бойче е бил картофар, само на семейната нива с картофи - негова хвалба! - не твоя или моя ;) Но за това го и назначих за бригадир на картофена бригада! - все пак имало опит момчето ;)...

Честно! - как може и как живееш с твоята по комунистически мразеща простотия?....
Е, поне ни забавляваш тук...Ако не другите, подобни на теб, то поне интелигентните индивиди като мен! - та не спирай, палячо! - "Риииди палячи"...Верди, цяла опера е написал за същества като теб ;)...


[offtopic]Най-ранните писмени сведения за Подуяне се намират в турските данъчни регистри от периода 1447–1480 г. Подуяне е бивше село, присъединено към столицата – споменава се в творбите на Елин Пелин. През 20-те години на XX век се създават кварталите „Хаджи Димитър“ и „Сухата река“ и бързо се застрояват с къщи на преселници, главно от Северозападна България. Това е оставило следа в наименованието на някои улици в района („Тодорини кукли“, „Петрохан“ и др.).

Подуяне или Подуене е един от първите квартали на София. Намира се северно от квартал Редута, южно от жк Сухата река, северозападно от квартал Христо Ботев и западно от квартал Васил Левски. В близост се намира паркът "Оборище" (бивш Заимов) и булевардите "Мадрид", "Ботевградско шосе" и "Ситняково". В квартала е създадена рок групата Подуене блус бенд.

Подуене е един от първите квартали на София, присъединен официално на 1 януари 1891 г., одобрено с Княжески указ на Фердинанд I от 16 март 1891 г.[/offtopic]

Освен, че си неук пришълец, ти си и безкрайно мързелив за да прочетеш нещо повечко за столицата в която си дошъл да живееш, нещастнико!

...не знаех че си и мързелив...НО, не е ли нормално да си мързелив селянин? - мисля че да. Простотията води и до мързел...и еднотипни, ежедневни дейности! - дали да нахраниш говедата сутрин, или да облечеш униформата и нищо да не правиш цял ден...едно и също! - нали прости мързеле!
И изобщо не те призовавам да четеш!!! - това е толкова нудна работа за едва можеш да чете, подуенски индивид...

Селчо, не се обяснявяй на софиянец - историк, чиято баба и майка са историци!!! И са преподавали в 29-то, 25-то, 140-то и 40-то училище, все в центъра на София, селяндурино! - от царско време, та до 1965 г.....
Верно сте големи нещастници, Подуенци и не случайно Елин Пелин ви е описал и осмял, така хубаво...


[offtopic]В центъра на София са 32-ро и 76-то училище където съм учил както и 91-ва немска гимназия, която съм завършил.
И откога стана историк, бе Главен агрономе?[/offtopic]

Кире, най много ти стана. Хайде хващай пътя към Курило, че отпуската ти изтече....

:lol: слушай, пенсиониран ченгесарино, разбирам че по някакъв свой си начин си влюбен в мен и непрекъснато ми се обясняваш в любов, ама нямаме нищо общо, дори в класово отношение, така че...виж там, както казваше любимия ти шеф Тошо Живков, а днес ученика му Бойчо, намери си подходящ обект на твоята любов, близка до селското ти и просташко съсловие!

И пак се изложи, селяндурино Подуенски...а може би наистина си пришелец, дори в село Подуене, понеже го приписваше на мен, по ченгесарско принцип? - та ти дори не знаеш, какво е центъра на София!!! - мислиш, че като у ваше село или градец, това е една централна улица...как и викахте - стъргалото? - дето да застържеш някоя мома ;)...
Вземи една карта на София, селянино и ще видиш че центъра обхваща кръгът м/у улиците Опълченска ( на която живея и съм се родил, още от времето на дядо ми и баба ми), Ц.Гара, Евлоги Георгиев и Скобелев! - селяндур...
Да, естествено е да съм историк, тъй като това е семейна черта, в нашето семейство! - без значение от основната професия, всички сме историци! - дори дядо ми, който от математик, стигна до директор на банка, по царско време! Нали трябвало по някакъв начин да се оправя, опонира на жена си ;)...
Апропо - "Главния агроном", беше стигнал до Главен асистент по Генетика и селекция, но това няма как да е понятно за нещастно просто селско ченге...Висшето образование, особено в частта си Биология, има много разклонения и специализации, момче дърто!
А ето че днес съм икономист и финансист, защото образованието във ВСИ гр. Пловдив, беше не от "гражданин да учиш за селянин", както казваше простия като теб, Тодор Живков, а за Стопански ръководители!
Да ти напомня - АПК, не означаваше Асфалтов Път към КомунизЪмът, а Аграрно-промишлен комплекс! Т.е. нещо като Концерн, по днешно му, а нас ни обучаваха за ръководители на АПК!
...айде със здраве, глупава влюбена селска главо! :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот kopernikus » 04 авг 2018 12:15

kiril.a.d написа:

И пак се изложи, селяндурино Подуенски...а може би наистина си пришелец, дори в село Подуене, понеже го приписваше на мен, по ченгесарско принцип? - та ти дори не знаеш, какво е центъра на София!!! - мислиш, че като у ваше село или градец, това е една централна улица...как и викахте - стъргалото? - дето да застържеш някоя мома ;)...
Вземи една карта на София, селянино и ще видиш че центъра обхваща кръгът м/у улиците Опълченска ( на която живея и съм се родил, още от времето на дядо ми и баба ми), Ц.Гара, Евлоги Георгиев и Скобелев! - селяндур...
Да, естествено е да съм историк, тъй като това е семейна черта, в нашето семейство! - без значение от основната професия, всички сме историци! - дори дядо ми, който от математик, стигна до директор на банка, по царско време! Нали трябвало по някакъв начин да се оправя, опонира на жена си ;)...
Апропо - "Главния агроном", беше стигнал до Главен асистент по Генетика и селекция, но това няма как да е понятно за нещастно просто селско ченге...Висшето образование, особено в частта си Биология, има много разклонения и специализации, момче дърто!
А ето че днес съм икономист и финансист, защото образованието във ВСИ гр. Пловдив, беше не от "гражданин да учиш за селянин", както казваше простия като теб, Тодор Живков, а за Стопански ръководители!
Да ти напомня - АПК, не означаваше Асфалтов Път към КомунизЪмът, а Аграрно-промишлен комплекс! Т.е. нещо като Концерн, по днешно му, а нас ни обучаваха за ръководители на АПК!
...айде със здраве, глупава влюбена селска главо! :lol:[/quote]

[offtopic]Още ли не си се прибрал в Курило, бе Кире? Аз си служа с факти, а ти ми се обясняваш като ученичка!
Я ми кажи пишман-софиянецо откога Банишора спада към идеалния център на София?
Той е очертан ясно и го има и на по-старите карти на София - "Опълченска", после надолу по "Сливница" до Сточна гара", после нагоре по бившият "Волгоград" а сега "Васил Левски" та през НДК, "Скобелев" и Руския паметник отново до "Опълченска".
Ти може да живееш на "Опълченска" ама си оттатък моста на "Сливница", където е "Банишора".
Седнало да ми обяснява на мен селендурчето, какво обхващала централната част на София.
За твое сведение аз съм роден и съм живял до 1963 година на "Наичо Цанов" 30, сега "Тодор Александров" срещу арменския дом-църква "Ереван". Сградата в която съм роден вече я няма понеже я бутнаха като почнаха да копаят за метрото.
После се преместихме на "Дунав" между "Московска" и "Дондуков", където там живее брат ми тъй като аз съм се изнесъл преди повече от 40 години от БГ.

И престани да се оплиташ в собcтвeните си лъжи. Уж баша ти беше директор на банка, а сега изведнъж стана дядо ти,
Не е необходимо да ми демонстрираш колко си образован и интелигентен като прибаваш към агрономството си и икономист и финансист. Аз не се съмнявам, че си в състояние да ми обясняваш с часове Лисенковата яровизация, но от икономика и финанси си нямаш хабер, Кире! Чел съм тук както и в едни друг сайт твоите невероятни "бисери" в това отношение. Как така забрави да споменеш, че си и 100% юрист?[/offtopic]
Хайде остани със здраве, че наистина почнах да ти обръщам много внимание!
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта