ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот мили » 29 юли 2018 12:06

kiril.a.d написа:
kopernikus написа:
kiril.a.d написа:
мили написа:
kiril.a.d написа:Имам въпрос, след таз вечерния мач, срещу Берое:
- как смятате да преодолеете Мол Види-Милсами, след като начело вие подобно величие на Бруно Рибейро?... вече бих казал че ви ръководи тандема Бруно Аутори и Паоло Рибейро....Да видим до кога...
А защо не можете да играете, при такива треньори, попитайте някой ден и ще ви кажа...

Следващия път ще се консултираме с ръководството на микре юнайтед, кого да изберем за треньор. :mrgreen:
Очаквам скоро да сменят и треньора на ТИРЕТО.

:cry: и естествено пак ще направиш грешка! - аз нямам нищо общо с ръководството на някакво си Микре Юнайтед, нито с ръководството на някой друг ФК!
И да, това го казвам, като страничен наблюдател, привърженик на футбола, играл футбол...и пораснал над футбола, т.е. нивото на всички занимаващи се с футбол, мога да дам наистина експертна оценка, кой-какво-защо...
А на теб, любителя на Микре Юнайтед, ти пожелавам да потърсиш експертната оценка на Стойкас Стоилас! - тогава вече и Вадуц ще ви е проблем...


Какъв страничен и неутрален наблюдател си ти, бе Киро? От години тровиш сайта и форумите с празнодумството си и се имаш за "експерт" по всички въпроси и най-вече по правните.
Ти си заклет привърженик на бившето ЦСКА и голям поклонник на Сашо Апашо. Уж отначало беше против Тирето и Гришата, но напоследък обърна палачинката и се късаш да хвалиш Ганчевия отбор като не пропускаш да го припознаваш като "нашето ЦСКА".
На първо място, като бивш комунист преселил се в София, ти си преди всичко антилевскар и мразиш всичко свързано с този клуб. Системно разпространяваш всякакви лъжи в сайта и форумите и сам се оценяваш като гений и ненадминат корифей по футболните и политически въпроси. Въобще няма манджа , на която да не си мерудия.
Добре е, че си разкрит отдавна и можеш да предизвикаш у четящите "мъдростите" ти само присмех и съжаление.

:) нещастний, кое от всичкото което си написал е смислено и има някакво основание за внимание, от моя страна?...
така си и остана дребно ченгесарско мекере...
Но пък, защо да не обърна малко внимание на детищините ти - поне имам време днес, неделя...
Та, така е, моето момче - "тровя сайта и форумите" където масово се подвизават отровени индивиди...А клин-клин избива, но...на някои им го набива! :lol:
Аз съм заклет привърженик на футбола, а от отборите практикуващи тази игра, най ми е харесвала играта на ЦСКА.
Поклонник на Сашо Апашо, няма как да съм бил - нямал съм общ бизнес с него ;)...
Да, отначало бях против този проект, както и намесата на Ловешкото ръководство, в ЦСКА, НО, "Панта реи, панта хореи" адвокате...дай Боже поне малко латински да отбираш ;) И понеже, всичко се мени, тия, Ловешките, почервеняха, на "Армията" а не някой цесекар да е станал оранжев!!!
И ето резултатите вече...Да, това което игра оня ден, срещу Адмира Вакер, вече беше старото ЦСКА, истинското ЦСКА! - защо да му няма доверие и подкрепа, при това положение?...
Да, все още Гришката има едно задължение, да извади 8 млн. лв за да получи легитимация че е ЦСКА! - за мен е тайна, по каква причина УЕФА допусна тази година, официалния ЦСКА-София, до ЕКТ...
За последния ти "абзац" мога да кажа че твоята ченгесарска автобиография, не ме интересува!!! - твърде ниско сте ми, под нивото, всичките ченгесарски комунисти...дори с опитите си да приписвате на някой друг, вашата автобиография! - нали толкова ви е акъла и нивото, та не можете да измислите нищо ново, а само приписвате своето, на някой друг, в левашки опит за компромат...
Да, слава Богу, отдавна сте разкрити...и за това, отново беснеете, като по Тошово време! - нали пак ви е Вожд, куманягата охранител и ученик на Тошо ;)...
"Левски", не съм ги мразил нето преди, нито сега! - не съм просташки левскарски ултрас, та да мразя, вместо да обичам! Сещаш ли се, къде си ченгесарино, с твоята неприкрита омраза, дори към интелекта? ;)...
НО, винаги съм гледал с пренебрежение на отбора и поддръжниците му, пред вид съсловието, което го образува и поддържа!
Но и винаги съм давал човешкия съвет, индивида, от това съсловие, да не се обижда, а да вземе мерки, срещу истината която го обиждала!!! - а ти, години наред не пожела да поучиш, поумнееш...Явно си вече на години, в които милиционерските навици са взели връх и не можеш да се поправиш!
Моите съболезнования...


Прочети какво е написал коперникус за теб, после се погледни в огледалото.
Кирчо, това си ТИ!
Скрий се някъде и повече не се показвай!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 29 юли 2018 23:07

мили написа:
kiril.a.d написа:
kopernikus написа:
kiril.a.d написа:
мили написа:
kiril.a.d написа:Имам въпрос, след таз вечерния мач, срещу Берое:
- как смятате да преодолеете Мол Види-Милсами, след като начело вие подобно величие на Бруно Рибейро?... вече бих казал че ви ръководи тандема Бруно Аутори и Паоло Рибейро....Да видим до кога...
А защо не можете да играете, при такива треньори, попитайте някой ден и ще ви кажа...

Следващия път ще се консултираме с ръководството на микре юнайтед, кого да изберем за треньор. :mrgreen:
Очаквам скоро да сменят и треньора на ТИРЕТО.

:cry: и естествено пак ще направиш грешка! - аз нямам нищо общо с ръководството на някакво си Микре Юнайтед, нито с ръководството на някой друг ФК!
И да, това го казвам, като страничен наблюдател, привърженик на футбола, играл футбол...и пораснал над футбола, т.е. нивото на всички занимаващи се с футбол, мога да дам наистина експертна оценка, кой-какво-защо...
А на теб, любителя на Микре Юнайтед, ти пожелавам да потърсиш експертната оценка на Стойкас Стоилас! - тогава вече и Вадуц ще ви е проблем...


Какъв страничен и неутрален наблюдател си ти, бе Киро? От години тровиш сайта и форумите с празнодумството си и се имаш за "експерт" по всички въпроси и най-вече по правните.
Ти си заклет привърженик на бившето ЦСКА и голям поклонник на Сашо Апашо. Уж отначало беше против Тирето и Гришата, но напоследък обърна палачинката и се късаш да хвалиш Ганчевия отбор като не пропускаш да го припознаваш като "нашето ЦСКА".
На първо място, като бивш комунист преселил се в София, ти си преди всичко антилевскар и мразиш всичко свързано с този клуб. Системно разпространяваш всякакви лъжи в сайта и форумите и сам се оценяваш като гений и ненадминат корифей по футболните и политически въпроси. Въобще няма манджа , на която да не си мерудия.
Добре е, че си разкрит отдавна и можеш да предизвикаш у четящите "мъдростите" ти само присмех и съжаление.

:) нещастний, кое от всичкото което си написал е смислено и има някакво основание за внимание, от моя страна?...
така си и остана дребно ченгесарско мекере...
Но пък, защо да не обърна малко внимание на детищините ти - поне имам време днес, неделя...
Та, така е, моето момче - "тровя сайта и форумите" където масово се подвизават отровени индивиди...А клин-клин избива, но...на някои им го набива! :lol:
Аз съм заклет привърженик на футбола, а от отборите практикуващи тази игра, най ми е харесвала играта на ЦСКА.
Поклонник на Сашо Апашо, няма как да съм бил - нямал съм общ бизнес с него ;)...
Да, отначало бях против този проект, както и намесата на Ловешкото ръководство, в ЦСКА, НО, "Панта реи, панта хореи" адвокате...дай Боже поне малко латински да отбираш ;) И понеже, всичко се мени, тия, Ловешките, почервеняха, на "Армията" а не някой цесекар да е станал оранжев!!!
И ето резултатите вече...Да, това което игра оня ден, срещу Адмира Вакер, вече беше старото ЦСКА, истинското ЦСКА! - защо да му няма доверие и подкрепа, при това положение?...
Да, все още Гришката има едно задължение, да извади 8 млн. лв за да получи легитимация че е ЦСКА! - за мен е тайна, по каква причина УЕФА допусна тази година, официалния ЦСКА-София, до ЕКТ...
За последния ти "абзац" мога да кажа че твоята ченгесарска автобиография, не ме интересува!!! - твърде ниско сте ми, под нивото, всичките ченгесарски комунисти...дори с опитите си да приписвате на някой друг, вашата автобиография! - нали толкова ви е акъла и нивото, та не можете да измислите нищо ново, а само приписвате своето, на някой друг, в левашки опит за компромат...
Да, слава Богу, отдавна сте разкрити...и за това, отново беснеете, като по Тошово време! - нали пак ви е Вожд, куманягата охранител и ученик на Тошо ;)...
"Левски", не съм ги мразил нето преди, нито сега! - не съм просташки левскарски ултрас, та да мразя, вместо да обичам! Сещаш ли се, къде си ченгесарино, с твоята неприкрита омраза, дори към интелекта? ;)...
НО, винаги съм гледал с пренебрежение на отбора и поддръжниците му, пред вид съсловието, което го образува и поддържа!
Но и винаги съм давал човешкия съвет, индивида, от това съсловие, да не се обижда, а да вземе мерки, срещу истината която го обиждала!!! - а ти, години наред не пожела да поучиш, поумнееш...Явно си вече на години, в които милиционерските навици са взели връх и не можеш да се поправиш!
Моите съболезнования...


Прочети какво е написал коперникус за теб, после се погледни в огледалото.
Кирчо, това си ТИ!
Скрий се някъде и повече не се показвай!

:cry: съжалявам - единствено мога да те посъветвам същото, но заедно с другия ти коперникостващ ник!
Моите съболезнования, както написах вече...И не е необходимо да търсиш втори съболезнования, след като един път са ти изказани! - втория път...може и да са "по-реални" ;)...
И не го приемай като заплаха, защото нямам еректусни, т.е. приматни навици, а просто като предупреждение...пророчество...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот ELFen » 30 юли 2018 16:31

...що сте оакали така темата бре? :shock:
0/1 : 2 от мен
висша математика:314 :idea:

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот мили » 30 юли 2018 18:36

ELFen написа:...що сте оакали така темата бре? :shock:
0/1 : 2 от мен

"Оакаха" я!
Модератори няма. Пиша не зная за кой път. Не спряха, galina4, kiril.a.d ... и разни други. Прочетете мнението ми най-отдолу:

мили написа:
galina4 написа:
fcw написа:
galina4 написа:
fcw написа:
мили написа:Има един отбор, който се опитва да ви изтегли от "тинята", ВИЕ го плюете по лицето и се гмуркате отново там, откъдето никога няма да се измъкнете!
Подобни сте на ония в казана! :shock:

Абе наскоро Уефа раздаде на червено-синята мЪгла едни пари, дошли от победите на Лудогорец в Европа. Не чух Бай Спас и другия голям бизнесмен да са ги отказали щото мразят Киро и не могат да хванат ръка 7 години вече. Вий да сте чули?

А бе той и Бойко хариза 4,5 милиона пари на данъкоплатците за да се построи трибуна на стадиончето в града без никакви футболни традиции. Не съм чула Киро бизнесмена да ги е отказал и да се бръкне в собcтвeния си джоб. Остава да ce :) :) разбере и какво стана с ония 50 и кусур изчезнали милиони за БМФ, заради които Валери развали рахътлъка на разградския ага.
Едно е да ти пускат пари отвън друго е да ги измъкваш от джоба на данъкоплатците.
Тез дето ги пускат отвън не са ли от нечий джоб, на данъкоплатец вероятно?

Теб толкова ли те е грижа за парите на данъкоплатците от другите държави в Евросъюза?
Аз самата предпочитам да гледам в собствената ни държава и ме интересува къде отиват парите на българския данъкоплатец. Нямам нищо против личните хобита на разни пишман-олигарси като Кирил, Гришата, Спас, Венци, Крушарски и разни други пръкнали се в зората на демокрацията новобогаташи, но не желая да се повтаря подобна грозна и безумна история като тази с Цветан и КТБ. Ти май забрави, че финансираният от него пловдивски Ботев имаше по това време по-голям бюджет и от Лудогорец.
Все пак се изкажи по темата и дай някаква прогноза за реванша в Унгария.
:mrgreen:



Това е то, да няма модератор на форума! :?
Галина ли си или Малина, стига спам.
За втори път пиша, че влизате в този форум, но нито дума по темата.
Вървете да искате пари от Валери, Венци, Спас и най-вече от ГГ(който ще ви позлати от малкия си джоб), но във вашия форум.
Пишете само по темата.
Победа или равен, различен от 0 - 0.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 31 юли 2018 12:58

Лудогорец са по класни от тези . Лудогорец според мен като са гости ще падне един гол за Мол Види но накрая си взимат мача прогноза 1:2 .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот matador1 » 31 юли 2018 14:49

Лудогорец имат предимство след последния мач, понеже не могат да получат гол на чужд терен, а един техен оттук нататък ще има тежестта на 2. Друг е въпросът дали Лудогорец, отбор който по принцип уважам, заслужават да продължат в турнира не предвид футболната им класа, а предвид неуважителното, експлоататорско отношение към треньорите им. Като прибавим и глупостите покрай Вура и участието му в побой, а също нарастващата липса на българи в състава (също като на Литекс) и глупостите, плещени от собственика на отбора относто пазара на труда, правата на работниците и т.н., ситуацията не кефи. Аз съм малко разочарован от Лудогорец и ръковоството им. Не знам дали заслужават подкрепата на българите, които ги гледат и им стискат палци като на единствен перспективн български клубен отбор.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот ELFen » 31 юли 2018 17:08

matador1 написа:Лудогорец имат предимство след последния мач, понеже не могат да получат гол на чужд терен, а един техен оттук нататък ще има тежестта на 2. Друг е въпросът дали Лудогорец, отбор който по принцип уважам, заслужават да продължат в турнира не предвид футболната им класа, а предвид неуважителното, експлоататорско отношение към треньорите им. Като прибавим и глупостите покрай Вура и участието му в побой, а също нарастващата липса на българи в състава (също като на Литекс) и глупостите, плещени от собственика на отбора относто пазара на труда, правата на работниците и т.н., ситуацията не кефи. Аз съм малко разочарован от Лудогорец и ръковоството им. Не знам дали заслужават подкрепата на българите, които ги гледат и им стискат палци като на единствен перспективн български клубен отбор.

Липса на българи? Хартиените грандове ми направиха впечатление с по един /двама/ българи напоследък !?
висша математика:314 :idea:

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот Stanimir_81 » 31 юли 2018 17:18

Смятате, че ли след евентуално отпадане от Види, има шанс да изхвърчи и този дебил Надменен Аутори? Че с него няма шанс и за групите на ЛЕ!
Виж, ако го махнат вечерта след евентуалното (не дай Боже!) отпадане от Видеотон и веднага върнат чичо Гошо, май има някъв шанс за групите на ЛЕ! Но ми писна от Бруно Рибейровци! Хелле си представи грешката да го търпите както левски търпя Роси....

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот Stanimir_81 » 31 юли 2018 17:29

bsz1916 написа:Дано не съм прав , но според мен снощния мач , както и мачовете със Славия , Етър и ФК Моп Види показват , че смяната на Херо след отлично представяне в първенството и Европа е голяма грешка . Поне от това което видях снощи , този отбор е далеч от нивото на Лудогорец , когото познаваме . Другата причина , която съм посочвал многократно е застаряването на звездите и липсата на мерки да им се намерят достойни заместници ( единственото изключение в това отношение е привличането на Свиерчок ) .


Естествено, че е голяма грешка, както беше грешка да сменят чичо Гошо с Бруно Рибейро! Не знам какво иска да си начеша ДОмусчиев с тези абсурдни предсезонни треньорски рокади. Може би да покаже на европата, че и ний имаме "голямо име" за треньор

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ (реванш) - ФК Мол Види - Лудогорец - 01.08.2018 - 21.00ч.

Мнениеот matador1 » 31 юли 2018 17:43

ELFen написа:
matador1 написа:Лудогорец имат предимство след последния мач, понеже не могат да получат гол на чужд терен, а един техен оттук нататък ще има тежестта на 2. Друг е въпросът дали Лудогорец, отбор който по принцип уважам, заслужават да продължат в турнира не предвид футболната им класа, а предвид неуважителното, експлоататорско отношение към треньорите им. Като прибавим и глупостите покрай Вура и участието му в побой, а също нарастващата липса на българи в състава (също като на Литекс) и глупостите, плещени от собственика на отбора относто пазара на труда, правата на работниците и т.н., ситуацията не кефи. Аз съм малко разочарован от Лудогорец и ръковоството им. Не знам дали заслужават подкрепата на българите, които ги гледат и им стискат палци като на единствен перспективн български клубен отбор.

Липса на българи? Хартиените грандове ми направиха впечатление с по един /двама/ българи напоследък !?


Не е въпросът да ги сравняваме с останалите от българския уж елит. Само Славия играе изцяло с родни играчи. Като неутрален наблюдател, считам, че те заслужават най-голяма подкрепа. Плюсове за България от победа на Лудогорец обаче има много: коефицент, наличие на български представител в по-късна фаза на турнира и т.н. Така че е добре да победят. Добре е по-същата причина и Литекс да победят.

Накрая обаче най-голям проблем за българските отбори си остава един: не развиват наличния в България талант, а по-важно от това няма. За съжаление всички поставят личните цели на някой богаташ най-отпред и е нормално. Всички големи български отбори за просто дранкулка на някой милионер.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта