ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот kopernikus » 24 юли 2018 15:27

ELFen написа:
kopernikus написа: Нещастнико! Не ми се прави на интересен с твоето андрешковско остроумие. Изглежда, че ти сам си сложи тапата на .... хайде да не споменавам къде!
В Разград имаш една модерно обзаведена арена докато в Борисовата градина се намира едн развалина химически тоялетни, чиято смрад стига до Цариградското шосе.
Приятелю, точно оттук иде разликата - Домусчиев инвестира в "игрище с пейки", преди 8 години ( ок. 2 мил.), за да се стига въобще до концесията от 2016, докато ГГ още не съм чул да е дал пари - примерно за емблема ?!

kopernikus написа:Концесиятая за стадиона в Разград е 16.000 лева годишно а не месечно, докато микренското клубче следва да плаща по 62.000 месечно!
Да го кажем така: Все едно си се разбрал с хазаина, да си санираш жилището за сметка на наема , а в другия случай - да си плащаш целия наем, докато се срути, като на никой не му пука...;) Така излиза ли ти сметката?!

За мача: 2:(надявам се на 0)


Колега! Да съм казал, че Ганчев е платил или има намерение да плаща нещо за "Българска армия" и базата в Пънчерево? Просто показвам и правя сравнение на двете концесии.
Иначе за инвестициите на господин Домъжчиев в стадиона и спортана база в Разград може много да се спори и говори. Предполагам, че някой ден нещата ще излезнат наяве. Аз лично много се съмнявам дали от джоба му е излезнал и лев за подобни инвестиции.
Официално се говореше още преди 5 години, че той имал намерение да инвестира в спортните съоръжения вкл. стадиона около 25 милиона, които впоследствие намали на 15. После политичисекият му приятел Бойко му хариза 4,5 милиона държавни парици за стадиона. Не знам дали помниш и оня приятелски мач, в който участваха двамата.
Сега когато получи концесията от разградския кмет, покрай другото Кирил Д. обеща да инвестира през следващите 10 години някъде към 15 милиона. Знаеш как се стигна до тази смешна концесия, как се извиха ръцете на кмета и как дежурната пенсионерска агитка протестираше бодро дни наред пред кметството спосорирана от Домусчиев.
Никой не спори или оспорва, че в Разград се изгради една великолепна и показна футболна база ведно с малък и прекрасен стадион. Построи се в град без никаква футболна история и традиции.
Остава да разберем къде са отишли ония 52 милиона от БМФ, за които Валери подгони братята бизнесмени. И има ли отклонени милиони от различни Еврофондове предназначени за региона в полза на Домузчиевия проект от различни Еврофондове предназначени за региона.
Аз искам държавата да не майка за един-два български клуба, а мащеха към всички останали.

Това за санирането на жилището е малко неподходящ пример, защото в концесията на ЦСКА-София пише например, че не може да има прихващане на ражодите по санирането на стадиона с наема по концесията. И едва ли би се намерил толкова глупав наемодател, който би се съгласил на подобно нещо.
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот kopernikus » 24 юли 2018 15:29

g3_ev2 написа:За мен Лудогорец е част от "голямата игра" на родния футболен бизнес, типичен за Източна Европа! Нещата са обвързани, знаят всички, работата опира до това, покрай прането на пари футболът да носи лични печалби, а дружествата да кретат, националният отбор вечно да чака щастието да се класира някъде.
Големият проблем все пак идва от самата същност на родния футбол с неговите "специалисти" и играчи. Там е занаятчилъка, който се мисли за велик, но все му пречи нещо - я сметките на ФИФА и УЕФА (страхуват се от българите и ги прецакват), я безпаричието и т.н. Подрастващите футболисти са подбирани на случаен принцип, синчета на бивши футболисти, на "полезни" родители, малцинства с послушание и пр., и, като добавиш и липсата на визия как да се изгражда комплексно играча, стигаш до хилавите ни, ялови дрибльорчета, за които хъс в играта се подразбира да се блъскат като безумни в някой тесен участък на терена.
Всичко това е основата, върху която се разви уродливия футболен бизнес в България! И тъй като стартът започна с експлоатация на успехите на финалите в САЩ'94, им трябваше "светъл пример", който да разтупва зажъднялото за успехи, изстрадало българско сърце, чакащо да се повтори САЩ'94!!!. И такъв пример се случи Лудогорец, основа на цялата уродливо развила се криминално-футболна картина у нас. Кой е виновен не е от значение, защото всички имат принос, а и интерес да е такава картината. Лудогорец просто е един от главните фактори, които я увековечават!
Ще бие, вероятно, Видеотон, а и да не ги бие, все тази! Кучето си лае, керванът си върви... а ние тук се хващаме за гушите кой е по-,по-, -най.


Браво за коментара и моите уважения! Много, много си прав и си схванал как стоят нещата с родния футбол за разлика от повечето коментиращи във форумите тук!
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот ivan56 » 24 юли 2018 15:41

[offtopic]
Аз искам държавата да не майка за един-два български клуба, а мащеха към всички останали.


Това може да го напише някой привърженик на отбор различен от двата бивши "гранда" и може да е правдоподобно.
Ама написано от левскар или цесекар си е наглост.[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот Кашчей » 24 юли 2018 21:11

kopernikus написа:
ELFen написа:
kopernikus написа: Нещастнико! Не ми се прави на интересен с твоето андрешковско остроумие. Изглежда, че ти сам си сложи тапата на .... хайде да не споменавам къде!
В Разград имаш една модерно обзаведена арена докато в Борисовата градина се намира едн развалина химически тоялетни, чиято смрад стига до Цариградското шосе.
Приятелю, точно оттук иде разликата - Домусчиев инвестира в "игрище с пейки", преди 8 години ( ок. 2 мил.), за да се стига въобще до концесията от 2016, докато ГГ още не съм чул да е дал пари - примерно за емблема ?!

kopernikus написа:Концесиятая за стадиона в Разград е 16.000 лева годишно а не месечно, докато микренското клубче следва да плаща по 62.000 месечно!
Да го кажем така: Все едно си се разбрал с хазаина, да си санираш жилището за сметка на наема , а в другия случай - да си плащаш целия наем, докато се срути, като на никой не му пука...;) Така излиза ли ти сметката?!

За мача: 2:(надявам се на 0)


Колега! Да съм казал, че Ганчев е платил или има намерение да плаща нещо за "Българска армия" и базата в Пънчерево? Просто показвам и правя сравнение на двете концесии.
Иначе за инвестициите на господин Домъжчиев в стадиона и спортана база в Разград може много да се спори и говори. Предполагам, че някой ден нещата ще излезнат наяве. Аз лично много се съмнявам дали от джоба му е излезнал и лев за подобни инвестиции.
Официално се говореше още преди 5 години, че той имал намерение да инвестира в спортните съоръжения вкл. стадиона около 25 милиона, които впоследствие намали на 15. После политичисекият му приятел Бойко му хариза 4,5 милиона държавни парици за стадиона. Не знам дали помниш и оня приятелски мач, в който участваха двамата.
Сега когато получи концесията от разградския кмет, покрай другото Кирил Д. обеща да инвестира през следващите 10 години някъде към 15 милиона. Знаеш как се стигна до тази смешна концесия, как се извиха ръцете на кмета и как дежурната пенсионерска агитка протестираше бодро дни наред пред кметството спосорирана от Домусчиев.
Никой не спори или оспорва, че в Разград се изгради една великолепна и показна футболна база ведно с малък и прекрасен стадион. Построи се в град без никаква футболна история и традиции.
Остава да разберем къде са отишли ония 52 милиона от БМФ, за които Валери подгони братята бизнесмени. И има ли отклонени милиони от различни Еврофондове предназначени за региона в полза на Домузчиевия проект от различни Еврофондове предназначени за региона.
Аз искам държавата да не майка за един-два български клуба, а мащеха към всички останали.

Това за санирането на жилището е малко неподходящ пример, защото в концесията на ЦСКА-София пише например, че не може да има прихващане на ражодите по санирането на стадиона с наема по концесията. И едва ли би се намерил толкова глупав наемодател, който би се съгласил на подобно нещо.

Остава да разберем и кога "Левски" ще изплати супер яката си трибуна, построена му за Бог да прости от две български фирми.
Голяма злоба ви тресе за тия 9 години без трофей и без никакви успехи в ЕКТ, а само безславни отпадания, най-късно във втори предварителен кръг!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот kopernikus » 24 юли 2018 22:02

Кашчей написа:
kopernikus написа:
ELFen написа:
kopernikus написа: Нещастнико! Не ми се прави на интересен с твоето андрешковско остроумие. Изглежда, че ти сам си сложи тапата на .... хайде да не споменавам къде!
В Разград имаш една модерно обзаведена арена докато в Борисовата градина се намира едн развалина химически тоялетни, чиято смрад стига до Цариградското шосе.
Приятелю, точно оттук иде разликата - Домусчиев инвестира в "игрище с пейки", преди 8 години ( ок. 2 мил.), за да се стига въобще до концесията от 2016, докато ГГ още не съм чул да е дал пари - примерно за емблема ?!

kopernikus написа:Концесиятая за стадиона в Разград е 16.000 лева годишно а не месечно, докато микренското клубче следва да плаща по 62.000 месечно!
Да го кажем така: Все едно си се разбрал с хазаина, да си санираш жилището за сметка на наема , а в другия случай - да си плащаш целия наем, докато се срути, като на никой не му пука...;) Така излиза ли ти сметката?!

За мача: 2:(надявам се на 0)


Колега! Да съм казал, че Ганчев е платил или има намерение да плаща нещо за "Българска армия" и базата в Пънчерево? Просто показвам и правя сравнение на двете концесии.
Иначе за инвестициите на господин Домъжчиев в стадиона и спортана база в Разград може много да се спори и говори. Предполагам, че някой ден нещата ще излезнат наяве. Аз лично много се съмнявам дали от джоба му е излезнал и лев за подобни инвестиции.
Официално се говореше още преди 5 години, че той имал намерение да инвестира в спортните съоръжения вкл. стадиона около 25 милиона, които впоследствие намали на 15. После политичисекият му приятел Бойко му хариза 4,5 милиона държавни парици за стадиона. Не знам дали помниш и оня приятелски мач, в който участваха двамата.
Сега когато получи концесията от разградския кмет, покрай другото Кирил Д. обеща да инвестира през следващите 10 години някъде към 15 милиона. Знаеш как се стигна до тази смешна концесия, как се извиха ръцете на кмета и как дежурната пенсионерска агитка протестираше бодро дни наред пред кметството спосорирана от Домусчиев.
Никой не спори или оспорва, че в Разград се изгради една великолепна и показна футболна база ведно с малък и прекрасен стадион. Построи се в град без никаква футболна история и традиции.
Остава да разберем къде са отишли ония 52 милиона от БМФ, за които Валери подгони братята бизнесмени. И има ли отклонени милиони от различни Еврофондове предназначени за региона в полза на Домузчиевия проект от различни Еврофондове предназначени за региона.
Аз искам държавата да не майка за един-два български клуба, а мащеха към всички останали.

Това за санирането на жилището е малко неподходящ пример, защото в концесията на ЦСКА-София пише например, че не може да има прихващане на ражодите по санирането на стадиона с наема по концесията. И едва ли би се намерил толкова глупав наемодател, който би се съгласил на подобно нещо.

Остава да разберем и кога "Левски" ще изплати супер яката си трибуна, построена му за Бог да прости от две български фирми.
Голяма злоба ви тресе за тия 9 години без трофей и без никакви успехи в ЕКТ, а само безславни отпадания, най-късно във втори предварителен кръг!


Колега иронията ти е неуместна.
Относно изплащането на трибуната се обърни към Иво Тонев, който ако поиска веднага може да вкара клуба ни в процедура на несъстоятелност! Там са скрити тези 18 милиона вътрешен дълг, защото негови фирми я строиха. Поне дотук се показва като човек, който обича клуба си и държи на него, но.... да видим докога!
Мен лично не ме тресе нито злоба, нито пък страдам затова че нямаме трофей от време оно и отпадаме още в началото на Евротурнирите, ако се случи да се доберем до тях. Ако си запознат с моите постове преди тук във форума, ще констатираш че не принадлежа към ония откачените и надрусаните от сектор "Б".
А твоя милост, която умира от удоволствие да ръси заядливи забележки към моят отбор носител на каква кауза или идея е? :)
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот siniq_fen » 25 юли 2018 08:04

Лудогорец ще бие с разлика. 2:0 или 3:0.
Само Левски!

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот luxorus » 25 юли 2018 09:31

Лудите бият с 2-0,после падат с 0-2 под Аязмото.Те така.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот nghcvth » 25 юли 2018 10:12

Логиката сочи Лудогорец да спечелят, все пак играят отлично срещу преименувани отбори.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15049
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот miro_rz » 25 юли 2018 10:14

Влизам в бет-а и викам ще има подарък 1.7 или 1.8 ама нищо подобно ! :x
Изображение

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ШЛ - Лудогорец - ФК Мол Види - 25.07.2018 - 20:00 ч.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 25 юли 2018 10:45

Ся ще разберем дали Лудогорец са във форма .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта