Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15050
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот miro_rz » 09 окт 2018 23:13

шивача написа:Стойчо Младенов? :roll:

На бате Стойчо ако му дадеш тези финанси и футболисти ще ни направи Юнайтед на балканите както бе при Фъргюсън ! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот шивача » 09 окт 2018 23:19

miro_rz написа:
шивача написа:Стойчо Младенов? :roll:

На бате Стойчо ако му дадеш тези финанси и футболисти ще ни направи Юнайтед на балканите както бе при Фъргюсън ! :lol:

Майтапа на страна, ама нищо чудно да е той.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15050
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот miro_rz » 09 окт 2018 23:36

шивача написа:
miro_rz написа:
шивача написа:Стойчо Младенов? :roll:

На бате Стойчо ако му дадеш тези финанси и футболисти ще ни направи Юнайтед на балканите както бе при Фъргюсън ! :lol:

Майтапа на страна, ама нищо чудно да е той.

[offtopic]Спрямо червена България няма да е коректно , но все пак всеки гледа себе си и интересите си . Човекът и той гледа семейство . Аз лично ще се радвам ако е той , безспорни качества им и е най-добрият мотиватор ![/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот volf » 10 окт 2018 05:00

miro_rz написа:
шивача написа:
miro_rz написа:
шивача написа:Стойчо Младенов? :roll:

На бате Стойчо ако му дадеш тези финанси и футболисти ще ни направи Юнайтед на балканите както бе при Фъргюсън ! :lol:

Майтапа на страна, ама нищо чудно да е той.

[offtopic]Спрямо червена България няма да е коректно , но все пак всеки гледа себе си и интересите си . Човекът и той гледа семейство . Аз лично ще се радвам ако е той , безспорни качества им и е най-добрият мотиватор ![/offtopic]

Не съм съгласен!
Този мрънкалник никога не съм го чул да поеме отговорност за множеството провали на отборите които е водил. Само директиви са му в устата.
С този и Мупа ще ни отстрани от Европа!
По меркантилен е дори от Херо.
Не на последно място е и КУХ!
Не че не мрънка достатъчно с благ и равномерен тон, но никога от думите му не може да се извлече нещо със смисъл.
НЕ, НЕ и пак НЕ!
За щастие доколкото си спомням мнението на Кирил за него е близко до моето, така че рискът от такава глупост е нищожен.
Абе внимавайте какво си пожелавате, че току виж голямата беля станала!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 окт 2018 14:37

МАхнаха ли треньора ЛЕ няма КУпи няма . Тва е лудогорец с петте фена отива на дъното . От както се махна Дерменджиев Лудогорец му падна формата . А тия глупаци ХЕро и тоя Аутори нищо не правиха само осраха отбора . НЕ знам първоначално защо махнаха Дерменджиев като с него правиха ШЛ ЛЕ и взимаха Купата на България и правиха резултати от тима 4-5 на 0 ?! За какво им трябваше да го махат . Тъпо малоумно ръководство !!!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4085
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот JACKO » 10 окт 2018 15:18

ImmortaL_1000 написа:МАхнаха ли треньора ЛЕ няма КУпи няма . Тва е лудогорец с петте фена отива на дъното . От както се махна Дерменджиев Лудогорец му падна формата . А тия глупаци ХЕро и тоя Аутори нищо не правиха само осраха отбора . НЕ знам първоначално защо махнаха Дерменджиев като с него правиха ШЛ ЛЕ и взимаха Купата на България и правиха резултати от тима 4-5 на 0 ?! За какво им трябваше да го махат . Тъпо малоумно ръководство !!!


Дишай и се успокой човече!

Когато Дерменджиев беше в Лудогорец, тогава беше (въпреки успехите безспорни) "марионетка","физкултурник", и човек с две изречения в репертоара си! И с петимата фенове зад гърба си, блъскаше като шкембе у дувар псевдограндовете, които въпреки "милионите" фенове, така и не могат да помиришат ЕКТ!
Нека се примирят, и да бъдат реалисти.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 окт 2018 17:13

JACKO написа:
ImmortaL_1000 написа:МАхнаха ли треньора ЛЕ няма КУпи няма . Тва е лудогорец с петте фена отива на дъното . От както се махна Дерменджиев Лудогорец му падна формата . А тия глупаци ХЕро и тоя Аутори нищо не правиха само осраха отбора . НЕ знам първоначално защо махнаха Дерменджиев като с него правиха ШЛ ЛЕ и взимаха Купата на България и правиха резултати от тима 4-5 на 0 ?! За какво им трябваше да го махат . Тъпо малоумно ръководство !!!


Дишай и се успокой човече!

Когато Дерменджиев беше в Лудогорец, тогава беше (въпреки успехите безспорни) "марионетка","физкултурник", и човек с две изречения в репертоара си! И с петимата фенове зад гърба си, блъскаше като шкембе у дувар псевдограндовете, които въпреки "милионите" фенове, така и не могат да помиришат ЕКТ!
Нека се примирят, и да бъдат реалисти.


Как да не се ядосва човек отбора става като ЛЕвски където не може мине първи кръг в клалификацийте !!!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот nghcvth » 10 окт 2018 19:02

Тройчо е посредствен треньор, изобщо не ви трябва. Не знам как може някой фен на Лудогорец въобще да си го пожелава.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот IvailoRz » 10 окт 2018 19:32

Aко недай си Боже дойде Стойчо ,всеки мач ще си купувам билет зад резервната скамейка и ще го тровят .. далеч такива смешници :arrow: :arrow:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Пауло Аутори е новият треньор на Лудогорец.

Мнениеот TristaNNN » 11 окт 2018 11:52

Ключ за темата. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта