Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот Кашчей » 01 май 2018 11:26

nicromanser написа:ако ЦСКА победи в софия май баланса от 4-те мача помежду им ще е в полза на ЦСКА , та се питам какво са смазали сателитите си ли


Титлат ане се печели в директните мачове, а с постоянство през целия шампионат. На всички е ясно, че ЦСКА-София (не ЦСКА) ще се хвърли на живот и смърт в този мач и очаквам големи простотии от страна на рабрандираните, но пък е яко, че "празникът" ви няма да е пълен, узурпатори и предатели!
ПП-Ако-то мирише!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот mozart » 01 май 2018 13:05

Да почват припознавачите да се местят в Драгалевци... Друг шанс за тях не виждам! :) :) :)
Последна промяна от mozart на 01 май 2018 20:04, променено общо 1 път.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот Кашчей » 01 май 2018 18:42

gihuelo написа:
mozart написа:Да почват припознаваите да се мествт в Драгалевци... Друг шанс за тях не виждам! :) :) :)

Ти се моли Киро да не се премести в Драгалевци , че пак ще си спомните мачовете по селските групи.


Това ти е на теб мечтата. Преди 4 години беше ..ти се моли да не гръмнат Ганчев, че ще видите тогава....
Фенове!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот mozart » 01 май 2018 20:07

gihuelo написа:
mozart написа:Да почват припознаваите да се мествт в Драгалевци... Друг шанс за тях не виждам! :) :) :)

Ти се моли Киро да не се премести в Драгалевци , че пак ще си спомните мачовете по селските групи.

Да се мести! Насила хубост не става, но не ми изглежда да е хукнал да се занимава с наркомани, които си мислят че като запалят 10 факли и хвърлят 100 бомби те управляват клуба и от тях зависи всичко! Строи се стадион, какъвто няма другаде в България, има си тренировъчна база, за която много западни отбори биха мечтали. За какво му е да се мсти в Драгалевци?
Не е лесно да си припознавач!
Аз съм от Микре Юнайтед

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот mozart » 01 май 2018 21:20

gihuelo написа:
mozart написа:
gihuelo написа:
mozart написа:Да почват припознаваите да се мествт в Драгалевци... Друг шанс за тях не виждам! :) :) :)

Ти се моли Киро да не се премести в Драгалевци , че пак ще си спомните мачовете по селските групи.

Да се мести! Насила хубост не става, но не ми изглежда да е хукнал да се занимава с наркомани, които си мислят че като запалят 10 факли и хвърлят 100 бомби те управляват клуба и от тях зависи всичко! Строи се стадион, какъвто няма другаде в България, има си тренировъчна база, за която много западни отбори биха мечтали. За какво му е да се мсти в Драгалевци?
Не е лесно да си припознавач!

Защото сте по малко на мач от Оборище Панагюрище. Няма такъв гранд в нито една държава със 17 човека публика

Не се учудвам, че не можеш да броиш :)
Аз съм от Микре Юнайтед

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот gihuelo » 01 май 2018 21:25

mozart написа:
gihuelo написа:
mozart написа:
gihuelo написа:
mozart написа:Да почват припознаваите да се мествт в Драгалевци... Друг шанс за тях не виждам! :) :) :)

Ти се моли Киро да не се премести в Драгалевци , че пак ще си спомните мачовете по селските групи.

Да се мести! Насила хубост не става, но не ми изглежда да е хукнал да се занимава с наркомани, които си мислят че като запалят 10 факли и хвърлят 100 бомби те управляват клуба и от тях зависи всичко! Строи се стадион, какъвто няма другаде в България, има си тренировъчна база, за която много западни отбори биха мечтали. За какво му е да се мсти в Драгалевци?
Не е лесно да си припознавач!

Защото сте по малко на мач от Оборище Панагюрище. Няма такъв гранд в нито една държава със 17 човека публика

Не се учудвам, че не можеш да броиш :)

Добре 19 въпреки,че не е сигурно.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот mozart » 01 май 2018 21:32

gihuelo написа:
mozart написа:
gihuelo написа:
mozart написа:
gihuelo написа:
mozart написа:Да почват припознаваите да се мествт в Драгалевци... Друг шанс за тях не виждам! :) :) :)

Ти се моли Киро да не се премести в Драгалевци , че пак ще си спомните мачовете по селските групи.

Да се мести! Насила хубост не става, но не ми изглежда да е хукнал да се занимава с наркомани, които си мислят че като запалят 10 факли и хвърлят 100 бомби те управляват клуба и от тях зависи всичко! Строи се стадион, какъвто няма другаде в България, има си тренировъчна база, за която много западни отбори биха мечтали. За какво му е да се мсти в Драгалевци?
Не е лесно да си припознавач!

Защото сте по малко на мач от Оборище Панагюрище. Няма такъв гранд в нито една държава със 17 човека публика

Не се учудвам, че не можеш да броиш :)

Добре 19 въпреки,че не е сигурно.

Хахах, не само че да броиш не можеш, но и боравиш с цифрите без явно да ги познаваш :)
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот ELFen » 01 май 2018 23:08

nicromanser написа:ако ЦСКА победи в софия май баланса от 4-те мача помежду им ще е в полза на ЦСКА , та се питам какво са смазали сателитите си ли

Последно - ЦСКА - /много тирета станаха/..., нов клуб ли е или юбиляр :mrgreen:

ЦСКА- ...0:1 ЛЦ;
ЛЦ 1:2 ЦСКА-...;
ЛЦ 3:2 ЦСКА-...;
ЦСКА - ...:... ЛЦ;
Как излиза баланса?! :shock:
висша математика:314 :idea:

arena23
Мнения: 31
Регистриран на: 01 апр 2018 23:02

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот arena23 » 02 май 2018 12:46

bsz1916 написа:
КироВарна написа:Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец!!!Отборът има отлична организация, която далеч надхвърля българските стандарти!!!Вижда се къде отиват и парите, които се влагат!!!За родният футбол е добре да има повече такива отбори и няма нужда, завистливи привърженици на бивши комунистически грандове,злобно да принизяват успехите на разградския отбор!!!Киро правел всичко с пари!!!Никъде не става без пари вече!!!По добре ли беше, когато помазаните от ком.партията доминираха, обирайки всички кадърни футболисти безплатно от останалите отбори?Сега не могат и много им се иска онова време да се върне.......трудна работа!!!


АБСОЛЮТНО ВЯРНО И ТОЧНО . САМО ЕДНО ДОПЪЛНЕНИЕ - С ПАРИ СПЕЧЕЛЕНИ НАЙ - ВЕЧЕ ОТ САМИЯ КЛУБ . И още нещо - нито един отбор от вечно негодуващите срещу Лудогорец , не се отказа от парите които получи и които бяха спечелени от Лудогорец .

Bez, ето от такива мнения се нуждае българската спортна журналистика! Продължавай в този дух, последователи ще има! Левскар го казва!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Честита 7-ма поредна титла на Лудогорец

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 май 2018 21:55

Честита титла на Лудогорец. На хейтърчетата ще посоча 1 факт: от началото на плейофите Лудогорец е вкарал над 20 гола, а има още 4 мача...

За момент изглеждаше, че ЦСКА-София може да им се опъне - би ги в Разград, отстрани ги за Купата.. но в типичен стил Лудогорец беше колебливо до отпадането от ЕКТ и малък период след това, после станаха машини за точки..

Не се наемам да кажа дали са по-слаби от миналите си години. Може и да се съглася, че Херо не е точния избор за тях, както и с факта, че някои от ключовите им играчи са се поизчерпали, а надграждането ще е трудно. Но въпреки това сега-засега са най-добрите в България, искаме или не искаме.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта