Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
67
59%
Равен
11
10%
Победа за гостите
36
32%
 
Общо гласове: 114

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот miro_rz » 06 апр 2018 22:35

IvailoRz написа:
miro_rz написа:6 точки при Херо е все едно сме 3 зад ЦСКА-София !

И аз се опитвам да бъда реалист ,но ти отиваш към песимист . :)

Абе днес мача си отиваше в посока София . Що майки таковах и що бира изпих от нерви !
Изображение

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот krumeto » 06 апр 2018 22:41

Betchualeng Arnaikem написа:Тоя мач стана хубав. И ми направи впечатление, че за разнообразие Лудогорец игра смислено през цялото време. Не спазиха традицията да играят по 20 минути на мач. Според мен като цяло леко превъзхождаха противника, но значение разбира се има и факта, че доста време играха с човек повече.

Каранга беше за гонене. Рефера нямаше топки. Но ЦСКА-София игра с хъс и докрай и се представи много добре даже.

Ако аз бях свирил този мач, и аз нямаше да имам топки. ;)
Заплашвали ги с возене в багажник на кола. :shock:
Ядосвах се и псувах съдията, ама мисля, че е прав. На никой не му се умира.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот pyrwaka » 06 апр 2018 23:06

Явно петата им ще трябва да почака. :lol: Честита победа!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот bsz1916 » 07 апр 2018 07:11

Вчера беше един прекрасен ден за българския футбол - отборите от Подуяне и Микре загубиха , Камбуров отбеляза своя гол номер 200 . Левски сдаде 3 - тото място , а ОТБОРЪТ ПРЕМЕСТИЛ СЕ СКОРО В СОФИЯ ще чака още доста до 5 - тата си титла . ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ !

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот krumeto » 07 апр 2018 07:20

pyrwaka написа:Явно петата им ще трябва да почака. :lol: Честита победа!


Не само петата, може да им почака и празника. Сметките им са без кръчмар!
За "юбилея" на фалиралия ЦСКА не поканиха отбор от запада, за да им е без пари. Уредиха да е с
Лудогорец. Дали са взели и тяхното съгласие? :roll:
Лудогорец ако се откъснат достатъчно, могат като миналата година да пуснат чужденците да почиват по-рано. Тогава на този мач ще се явят със 17 годишните!!! ;) :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот IvailoRz » 07 апр 2018 08:49

krumeto написа:
pyrwaka написа:Явно петата им ще трябва да почака. :lol: Честита победа!


Не само петата, може да им почака и празника. Сметките им са без кръчмар!
За "юбилея" на фалиралия ЦСКА не поканиха отбор от запада, за да им е без пари. Уредиха да е с
Лудогорец. Дали са взели и тяхното съгласие? :roll:
Лудогорец ако се откъснат достатъчно, могат като миналата година да пуснат чужденците да почиват по-рано. Тогава на този мач ще се явят със 17 годишните!!! ;) :lol:

А бе и мен малко ми бие на комплексарщина. Защо точно на мача с Лудогорец решиха да правят тържества и да се местят на националния стадион... Какво искат да покажат , че ще съберат 20-30000 .. ми браво ,супер ..дано им развалим празника , но след вчерашния мач си осигурихме правото на грешка на 5-ти.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот bsz1916 » 07 апр 2018 09:29

krumeto написа:
pyrwaka написа:Явно петата им ще трябва да почака. :lol: Честита победа!


Не само петата, може да им почака и празника. Сметките им са без кръчмар!
За "юбилея" на фалиралия ЦСКА не поканиха отбор от запада, за да им е без пари. Уредиха да е с
Лудогорец. Дали са взели и тяхното съгласие? :roll:
Лудогорец ако се откъснат достатъчно, могат като миналата година да пуснат чужденците да почиват по-рано. Тогава на този мач ще се явят със 17 годишните!!! ;) :lol:

Какъв празник ? Отборът на Хисаря ( по - късно преименуван на Кърпачев , Осъм , Лекс , Литекс , ЦСКА - София ) e създаден през 1921 год. Юбилеят е през 2021 год - след цели 3 години .

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот ivan56 » 07 апр 2018 11:23

ImmortaL_1000 написа:Херо се спаси с този мач. Едно прецакване трябва само . И да си ходи. Защото сега биха срещу 10 човека. Лесна победа.


Да, най-добре ще е на 5 май, да излезе да ги размазва на юбилея им, и да ви изклатят и да спечелят първенството(ако там се решава кой ще е шампион) Това заслужавате, фенчета на футбола от 5 години.
Играли били срещу десет, за първа година имате реален и грамотен конкурент+ залязващи латиноси, които не им се играе и живее в Разград, обаче Херо ви е веновен.
Дано някой ден Киро се надруса здраво с бело, и ви докара някой ментак като сеньор Роси, тогава ще сте доволни.
Дейба и разбирачите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот krumeto » 07 апр 2018 12:21

ivan56 написа:
ImmortaL_1000 написа:Херо се спаси с този мач. Едно прецакване трябва само . И да си ходи. Защото сега биха срещу 10 човека. Лесна победа.


Да, най-добре ще е на 5 май, да излезе да ги размазва на юбилея им, и да ви изклатят и да спечелят първенството(ако там се решава кой ще е шампион) Това заслужавате, фенчета на футбола от 5 години.
Играли били срещу десет, за първа година имате реален и грамотен конкурент+ залязващи латиноси, които не им се играе и живее в Разград, обаче Херо ви е веновен.
Дано някой ден Киро се надруса здраво с бело, и ви докара някой ментак като сеньор Роси, тогава ще сте доволни.
Дейба и разбирачите.


Не го чети тоя!
Не е фен на Лудогорец. Откакто пристигна Херо, той все го хули. Херо му бръкнал някъде! ;) :lol:
Като видя, без да прочета вече знам какво ще пише.
Херо гради нови тактики, в зависимост от играта на насрещния!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА-София| ППЛ | (плейоф) 3:2 FT

Мнениеот Teo » 07 апр 2018 16:44

Какво е чувството да си гост на собствения стадион? :lol:
@ Радостта на Петричев и отварянето на шампанското май рано го направихте, да не ревете? :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта