ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот Sisi 1914 » 24 ное 2017 08:37

След толкова пропуски, които направихте беше логично да загубите.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот Soulen » 24 ное 2017 08:49

Ем, решиха явно да запазят интрига до последния кръг. Накрая шанса да се опарят не е малък, но го има. Все пак всички обстоятелства са в тяхна полза. Играят срещу съперник, който е отпаднал, а от друга страна Брага има абсолютната мотивация и способности да победи, за да са първи. В процентово съотношение бих дал 80% Лудогорец да е втори, 10% да отпадне и още толкова да стане първи.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот Балкански Орел » 24 ное 2017 08:54

Такива глупости само български отбори могат да вършат и да реанимират умрели.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот trokadero_ » 24 ное 2017 09:02

Като ви говорих , че Истанбул са доста силен отбор вие си мислихте ,че майтап си правя.
Реално ще гледате хорица ;) ;) ;)

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот ELFen » 24 ное 2017 09:08

Лошо, но поне на някои им се изясни стогодишният факт, че футбол се играе 90 минути :!:
Пропуска на Вандерсон, оставям без коментар...Има един Сисиньо, който е излишен по принцип !
За спецовете по треньорски решения само ще отбележа един факт - смяна на полувремето - нещо, което иначе уважавания от мен Дерменджиев, сам си бе забранил ;)
В крайна сметка, разочарованието не е пълно :)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот Soulen » 24 ное 2017 09:12

ELFen написа:Лошо, но поне на някои им се изясни стогодишният факт, че футбол се играе 90 минути :!:
Пропуска на Вандерсон, оставям без коментар...Има един Сисиньо, който е излишен по принцип !
За спецовете по треньорски решения само ще отбележа един факт - смяна на полувремето - нещо, което иначе уважавания от мен Дерменджиев, сам си бе забранил ;)
В крайна сметка, разочарованието не е пълно :)

Няма смисъл да се изпада в крайности, все пак играете с равностойни отбори. С Хофенхайм направихте слаб мач, а накрая победихте. Тук определено си ги надиграхте, но загубихте. С Брага като гости можеше и да ви бият, но вкарахте 2 гола и те не успяха да ги върнат, е сега на вас ви се случи същото. Няма за какво да се правят драми, изигравате си последния мач както трябва и се класирате, като дори при още една издънка имате 2-ри шанс с Брага. В началото на групата, ако ви бяха дали такова развитие за 5-те мача с радост щяхте да го приемете.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот Serafim » 24 ное 2017 10:40

Моцито и Марселиньо наблегнаха над това, че ако бяха играли целия мач, като през второто полувреме, са щели да бият. Което вероятно е така, защото от преса Истанбул ББ не можеха да излязат от полето си. Та май тотално са пренебрегнали указанията на Херо и са си играли тяхната си игра, която могат. Да не му спретнат една шапка. Те са колектив от много години и решат ли...

Инак си мисля, че Дяков вместо Горалски щеше да е далеч по-удачен избор за този мач.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот Балкански Орел » 24 ное 2017 12:18

trokadero_ написа:Като ви говорих , че Истанбул са доста силен отбор вие си мислихте ,че майтап си правя.
Реално ще гледате хорица ;) ;) ;)


Аз не видях с нещо да са по-силни от Лудогорец, незнам ти какви реалности гледаш.Особено в първия мач.Напълно равностойни са си двата отбора за мен, просто Херо нещо се беше насрал.Видя се, че когато тръгнаха да си играят тяхната игра турците не знаеха къде са, а ако беше влязла онази топка в началото на второто съм сигурен, че поне точката щяха да си я вземат.

Ама не случайно целия им отбор е с чужденци, май е време и тренерите да станат чужденци тогава шансовете се увеличават драстично.
Смеете се на Роси, ама ако го оставят до края съм сигурен, че следващия сезон Левски ще е един много стойностен отбор.
[center]Levski & Lazio[/center]

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот drvasko98 » 24 ное 2017 12:22

CSKA69 написа:Така наречения Херо е абсолютно несъстоятелен треньор.. Дерменджиев е на светлинни години над него като разбиране за играта. Домусчиев тепърва ще се опари с избора на подобни "утвърдени" български специалисти :lol:
Така ще е, щом да вземе качествен чужд треньор му е твърде скъпо ;)


Очаквах, че "работата" на Херо ще се види доста по-рано, но в интерес на истината той натрупа изненадващ за мен точков актив в групата. Дано да не е само, за да отпадне по най-идиотски начин. Последният мач е възможно най-коварният какъвто може да се играе. Противникът отпаднал, ама домакин, ще пусне резерви, те няма да се пестят и ще гледат да се доказват, напрежението изцяло в краката на нашите... Честно казано повече се надявам Истанбул да не искат да продължават напред в турнира, поради техните си цели. Херо е напълно способен да загуби в Хофенхайм. Лудогорец от последните 4-5 години трудно би загубил такъв мач, но Херо може...

Нищо му няма на Дерменджиев. Може да е слаб и некадърен треньор като цяло, но за тези играчи на този Лудогорец беше отличен треньор. Херо може и да е по-добър треньор, но му липсва нещо много съществено - успехи

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Истанбул ББ /5 кръг, група C/ 23.11.2017г.

Мнениеот trokadero_ » 24 ное 2017 12:33

Балкански Орел написа:
trokadero_ написа:Като ви говорих , че Истанбул са доста силен отбор вие си мислихте ,че майтап си правя.
Реално ще гледате хорица ;) ;) ;)


Аз не видях с нещо да са по-силни от Лудогорец, незнам ти какви реалности гледаш.Особено в първия мач.Напълно равностойни са си двата отбора за мен, просто Херо нещо се беше насрал.Видя се, че когато тръгнаха да си играят тяхната игра турците не знаеха къде са, а ако беше влязла онази топка в началото на второто съм сигурен, че поне точката щяха да си я вземат.

Ама не случайно целия им отбор е с чужденци, май е време и тренерите да станат чужденци тогава шансовете се увеличават драстично.
Смеете се на Роси, ама ако го оставят до края съм сигурен, че следващия сезон Левски ще е един много стойностен отбор.


Не съм много съгласен.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта