Херо новия треньор на Лудогорец !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот entwickler » 14 авг 2017 10:15

Ако вземе високи дърводелци е интересно дали няма да се промени стила на Лц. Дано да намери подходящи играчи.

pobeditela
Мнения: 81
Регистриран на: 24 авг 2009 20:17
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот pobeditela » 14 авг 2017 12:40

Ръководството на Лудогорец води усилени преговори за продажбата на няколко от най-конвертируемите си футболисти. Вече има постъпили официални оферти към различни състезатели и босовете на българския шампион ги разглеждат. Собственикът на “орлите” Кирил Домусчиев бил готов да се раздели с футболистите, които са желани, и нищо чудно съвсем скоро Лудогорец отново да напълни касата.

Както е известно, Лудогорец продаде Джонатан Кафу на Бордо за 7.6 млн. евро.

Вече се заговори, че следващият ще е Анисе, който ще бъде продаден на Нант. Това по всяка вероятност ще се случи, но не и преди мачовете от плейофа за Лига Европа. Именно това е едно от условията, които трябва да изпълнят французите - да изчакат десет дни. Това не е единствената оферта. Такива има и за най-изявените играчи на българския шампион.

Лудогорец ще стартира спешна селекция. Целта е до края на август в Разград да акостират няколко нови попълнения. Разбира се, с одобрението на новия наставник Димитър Димитров.

============
Ако това е вярно ще продават масово и ще купуват високи дърводелци тип Копенхаген. Докато се обиграят толкова много нови хора ще минат поне 2-3 нулеви години за груповата фаза на ЕКТ. Ето как може да се прецака готов успешен отбор. Все едно Барселона изведнъж да спрат да играят тики-така и да почнат с високи центрирания.

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот entwickler » 14 авг 2017 13:03

pobeditela написа:============
Ако това е вярно ще продават масово и ще купуват високи дърводелци тип Копенхаген. Докато се обиграят толкова много нови хора ще минат поне 2-3 нулеви години за груповата фаза на ЕКТ. Ето как може да се прецака готов успешен отбор. Все едно Барселона изведнъж да спрат да играят тики-така и да почнат с високи центрирания.



Именно - и аз така ги виждам нещата. Дано ни опровергаят.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот tornadooo » 14 авг 2017 13:57

Фен съм на Лудогорец и никак не съм доволен от случващото се. Херо може да е добър но не мисля че ще пасне, а ако вземе стила на отбора да сменя ще е катастрофа. За мен не биваше да махат Дерменджиев, мисля че ефекта ще е като предния път. Това е човека изградил този отбор независимо кой е бил главен още когато беше помощник. Не съм оптимист, мое мнение.

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот krumeto » 14 авг 2017 14:54

tornadooo написа:Фен съм на Лудогорец и никак не съм доволен от случващото се. Херо може да е добър но не мисля че ще пасне, а ако вземе стила на отбора да сменя ще е катастрофа. За мен не биваше да махат Дерменджиев, мисля че ефекта ще е като предния път. Това е човека изградил този отбор независимо кой е бил главен още когато беше помощник. Не съм оптимист, мое мнение.

Не бъдете големи песимисти. Не сервирайте готова храна на някои "доброжелатели". Те само това чакат, за да изскачат от дупките си. ;)
И аз бях против смяната на Дерменджиев, но вярвам че Домусчиев е обмислил всичко. :roll:
Напред към групите на УЕФА! :shock:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ivan56 » 14 авг 2017 15:36

Жълто-черен Пловдив написа:
sin4ec написа:За мен тази смяна е грешка, но да видим.
Херо не съм сигурен дали ще се справи. И ако окендза ситуацията, пак ще трябва да викат чичо Гошо да я оправя...


Само, че този път чичо Гошо ще им покаже среден пръст. Такава гавра и подигравка с човека, който направи ЛУДОГОРЕЦ средно-европейски гранд.

Херо е гола вода. Питайте Черноморец.


Гола вода си ти, питай да ти кажа.
Че последните години в Черноморец правеше от пръдня боя.
Отбор без НИКАКЪВ бюджет 2 години, САМО със свободни агенти и талаш беше на 4и 6 място и най- вече играеше футбол.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ivan56 » 14 авг 2017 15:56

Не ви харесвам от един мач когато изкараха Херо, от стадиона с полиция(бях на стадиона) и съдията както винаги ви удари здраво рамо, а след това излязоха записи как съдиите се гощават с Гетов мисля. Но...
Само пълен лаик, който следи футбола от както се е пръкнал Лудогорец в елита, може да си мисли, че Херо, ще практикува дефанзивен футбол, а още повече с този потенциал който има отбора.
Първите му години в мазута при наличието на пари и играчи практикуваше точно този стил на игра.
Трябва да си много тъп, да развалиш стила на игра на Лудогорец, при този потенциал който има отбора, и при наличието на другите слаби отбори. Едно от нещата които ще промени, ще вкара ред в съблекалнята, и измислените бразилчета и печки, няма да се сърдят повече, и да излизат нацупени след смяна ;)
Предполагам, че ще иска високи защитници отзад за зонова защита(която обича да практикува), мисля, че ще стопира трансфера на Анисе(негово откритие). И наистина, в Казахстан е взимал повече пари от тук.
Пожелавам му успех, защото го заслужава, и най-накрая ще води отбор където финансите няма да са кът, и няма всеки сезон да прави нов отбор. А му викахте к....о на мач, в който ви направи смешни със свободни агенти и само съдията ви спаси 3 точки
Изображение
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот actrus » 14 авг 2017 16:03

След като смениха треньора( бях против ), да пожелаем успех на Херо. Според мен трябваше да задържат Дерменджиев като помощник или треньор на "Б" отбора

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот miro_rz » 14 авг 2017 19:09

Бил съм на въпросният мач с Черноморец и не всички сме го псували !
За пореден път показваме колко сме лицемерни и пренабрегваме личностните си принципи , но Ние сме българи и го умеем това.
Херо ще се справи и силно вярвам в това . 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 14 авг 2017 23:38

ivan56 написа:
Жълто-черен Пловдив написа:
sin4ec написа:За мен тази смяна е грешка, но да видим.
Херо не съм сигурен дали ще се справи. И ако окендза ситуацията, пак ще трябва да викат чичо Гошо да я оправя...


Само, че този път чичо Гошо ще им покаже среден пръст. Такава гавра и подигравка с човека, който направи ЛУДОГОРЕЦ средно-европейски гранд.

Херо е гола вода. Питайте Черноморец.


Гола вода си ти, питай да ти кажа.
Че последните години в Черноморец правеше от пръдня боя.
Отбор без НИКАКЪВ бюджет 2 години, САМО със свободни агенти и талаш беше на 4и 6 място и най- вече играеше футбол.


Аз си спомням завършека: отпадане от А група. Другото е ала-бала.

Помнете ми думата: Херо ще потопи Лудогорец, този не е вашият човек.

Този го помня с едно: дойде в Ботев за финикийски знаци, с Мъри направиха опит да излъжат Цветан Василев с комисионни на румънски футболисти и бяха позорно натирени. Уви, това съвпадна с разпада на КТБ. Но този човек за мен е просто един готов на всичко за пари специалист. Няма ли кинти, не го търсете. А верно - резултатите му спрямо чичо Гошо са доста скромни.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта