Херо новия треньор на Лудогорец !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот шивача » 21 окт 2017 15:19

ivan56 написа:
шивача написа:
ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Много бързаш. Така и кувемба вкара три гола в няква контрола и го превъзнасяха. Херо има проблеми в съблекалнята, личи му още от първия ден. А успехите в лига европа в никакъв случай не са лично негови. Там мотивацията винаги е на макс, както и при дербитата в България. Все пак играят и много пари, а и в отбора е събрана доста класа(без Херо да е замесен в нея ). За мен Херо не е лош треньор, но мен не ме кефи и в Лудогорец ще се провали.


Шивач, няма какво да бързам. Аз мнението за Херо съм си го изградил през годините. Е и малко съм пристрастен де :)
Херо отиде в Лудогорец с ясната представа какво се случва в съблекалнята, и как печките и латиносите си правят каквото си искат, този проблем не е от вчера, именно за това си отиде и Дерменджиев(изградил проекта Лудогорец)
Херо от доста време не е този нервак, който беше през годините, но съблекалнята ще я овладее(поне така мисля), именно това иска Домуса. Но и двамата са на ясно, че тези играчи вече я нямат мотивацията да играят за отбора, след нова година, ще става интересно и ще има доста промени в отбора.
Дали ще успее, времето ще покаже.


Точно с оглед на това, че ще прави почти нов отбор си мисля, че ще се провали. Гледайки мачовете на Лудогорец в първенството кажи честно, виждаш ли някакъв, дори частичен напредък, и в кой компонент от играта, щото аз виждам само регрес?!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ivan56 » 21 окт 2017 15:49

шивача написа:
ivan56 написа:
шивача написа:
ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Много бързаш. Така и кувемба вкара три гола в няква контрола и го превъзнасяха. Херо има проблеми в съблекалнята, личи му още от първия ден. А успехите в лига европа в никакъв случай не са лично негови. Там мотивацията винаги е на макс, както и при дербитата в България. Все пак играят и много пари, а и в отбора е събрана доста класа(без Херо да е замесен в нея ). За мен Херо не е лош треньор, но мен не ме кефи и в Лудогорец ще се провали.


Шивач, няма какво да бързам. Аз мнението за Херо съм си го изградил през годините. Е и малко съм пристрастен де :)
Херо отиде в Лудогорец с ясната представа какво се случва в съблекалнята, и как печките и латиносите си правят каквото си искат, този проблем не е от вчера, именно за това си отиде и Дерменджиев(изградил проекта Лудогорец)
Херо от доста време не е този нервак, който беше през годините, но съблекалнята ще я овладее(поне така мисля), именно това иска Домуса. Но и двамата са на ясно, че тези играчи вече я нямат мотивацията да играят за отбора, след нова година, ще става интересно и ще има доста промени в отбора.
Дали ще успее, времето ще покаже.


Точно с оглед на това, че ще прави почти нов отбор си мисля, че ще се провали. Гледайки мачовете на Лудогорец в първенството кажи честно, виждаш ли някакъв, дори частичен напредък, и в кой компонент от играта, щото аз виждам само регрес?!


В първенството играят от много време, колкото да мине мача и да си вземат победата. Едва ли не с досада. Но това не е от вчера.
Но с играчи които не искат да играят повече в Разград и като цяло в България, така ще е.
Прогрес виждам, че не робува на имена и на звезди, а си пуска той който си иска.
п.п Не съм им гледал много мачове в първенството.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 22 окт 2017 20:22

шивача написа:
ivan56 написа:
шивача написа:
ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Много бързаш. Така и кувемба вкара три гола в няква контрола и го превъзнасяха. Херо има проблеми в съблекалнята, личи му още от първия ден. А успехите в лига европа в никакъв случай не са лично негови. Там мотивацията винаги е на макс, както и при дербитата в България. Все пак играят и много пари, а и в отбора е събрана доста класа(без Херо да е замесен в нея ). За мен Херо не е лош треньор, но мен не ме кефи и в Лудогорец ще се провали.


Шивач, няма какво да бързам. Аз мнението за Херо съм си го изградил през годините. Е и малко съм пристрастен де :)
Херо отиде в Лудогорец с ясната представа какво се случва в съблекалнята, и как печките и латиносите си правят каквото си искат, този проблем не е от вчера, именно за това си отиде и Дерменджиев(изградил проекта Лудогорец)
Херо от доста време не е този нервак, който беше през годините, но съблекалнята ще я овладее(поне така мисля), именно това иска Домуса. Но и двамата са на ясно, че тези играчи вече я нямат мотивацията да играят за отбора, след нова година, ще става интересно и ще има доста промени в отбора.
Дали ще успее, времето ще покаже.


Точно с оглед на това, че ще прави почти нов отбор си мисля, че ще се провали. Гледайки мачовете на Лудогорец в първенството кажи честно, виждаш ли някакъв, дори частичен напредък, и в кой компонент от играта, щото аз виждам само регрес?!

Работата е там, че изиграха 2 слаби мача срещу Судува, поиграха слабо в Първа лига и тамън се запитах дали няма при Херо да спукат гума наистина лошо... и те направиха Х в Турция, а после биха Хофенхайм и Брага. И пътем излязоха начело в шампионата.

Поне засега ми се вижда позната картинка: отбора играе в ЕКТ и малко се отпуска в България. Ако продължат по познатия сценарий малко след отпадането от ЕКТ пак ще направят няколко слаби мача, даже ще загубят повечко точки, а след това ще започнат да взимат мач след мач и така докато шансовете на опонентите им станат само теоретични. Тогава пак ще си позволят малко мърдосване, ама вече няма да има как някой да го използва.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот mozart » 22 окт 2017 23:06

Betchualeng Arnaikem написа:
шивача написа:
ivan56 написа:
шивача написа:
ivan56 написа:Редно е всички капацитети които предричаха крах на Херо, да си посипят главата с пепел :mrgreen:
Това животинче футбола, ама хич не го разбирате.
Три мача в ЕКТ, три различни схеми, бахти посредственият треньор 8-)

Много бързаш. Така и кувемба вкара три гола в няква контрола и го превъзнасяха. Херо има проблеми в съблекалнята, личи му още от първия ден. А успехите в лига европа в никакъв случай не са лично негови. Там мотивацията винаги е на макс, както и при дербитата в България. Все пак играят и много пари, а и в отбора е събрана доста класа(без Херо да е замесен в нея ). За мен Херо не е лош треньор, но мен не ме кефи и в Лудогорец ще се провали.


Шивач, няма какво да бързам. Аз мнението за Херо съм си го изградил през годините. Е и малко съм пристрастен де :)
Херо отиде в Лудогорец с ясната представа какво се случва в съблекалнята, и как печките и латиносите си правят каквото си искат, този проблем не е от вчера, именно за това си отиде и Дерменджиев(изградил проекта Лудогорец)
Херо от доста време не е този нервак, който беше през годините, но съблекалнята ще я овладее(поне така мисля), именно това иска Домуса. Но и двамата са на ясно, че тези играчи вече я нямат мотивацията да играят за отбора, след нова година, ще става интересно и ще има доста промени в отбора.
Дали ще успее, времето ще покаже.


Точно с оглед на това, че ще прави почти нов отбор си мисля, че ще се провали. Гледайки мачовете на Лудогорец в първенството кажи честно, виждаш ли някакъв, дори частичен напредък, и в кой компонент от играта, щото аз виждам само регрес?!

Работата е там, че изиграха 2 слаби мача срещу Судува, поиграха слабо в Първа лига и тамън се запитах дали няма при Херо да спукат гума наистина лошо... и те направиха Х в Турция, а после биха Хофенхайм и Брага. И пътем излязоха начело в шампионата.

Поне засега ми се вижда позната картинка: отбора играе в ЕКТ и малко се отпуска в България. Ако продължат по познатия сценарий малко след отпадането от ЕКТ пак ще направят няколко слаби мача, даже ще загубят повечко точки, а след това ще започнат да взимат мач след мач и така докато шансовете на опонентите им станат само теоретични. Тогава пак ще си позволят малко мърдосване, ама вече няма да има как някой да го използва.

Много си наблюдателен, поздравления!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ELFen » 06 ное 2017 09:53

След мача с клуба който се облича в червени екипи, мога да отбележа, че относно ротациите, Димитров има какво да понаучи от Стоев, който в сгъстения цикъл с ЛЕ, успешно подбираше състава за А група и нямаше проблеми да се разправя на 3 фронта, с не чак толкова различна бройка играчи.
Сътав, който спокойно можеше да накаже червените с 3:0: Ренан, Василев, Терзиев, Керчев, Дяков, Петров, Анисе, Горалски, Саша, Кишерю, Пауло :!:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 ное 2017 20:30

ELFen написа:След мача с клуба който се облича в червени екипи, мога да отбележа, че относно ротациите, Димитров има какво да понаучи от Стоев, който в сгъстения цикъл с ЛЕ, успешно подбираше състава за А група и нямаше проблеми да се разправя на 3 фронта, с не чак толкова различна бройка играчи.
Сътав, който спокойно можеше да накаже червените с 3:0: Ренан, Василев, Терзиев, Керчев, Дяков, Петров, Анисе, Горалски, Саша, Кишерю, Пауло :!:

Пауло.. може, ако създадете около 181 положения в мача, да, би вкарал някой друг гол.
Виж за Кешеру съм съгласен, тая хиена щеше да свърши работа. Аз бях доста изненадан, че се появи в игра късно, а не беше титуляр.

Като цяло просто вашите решиха пак да играят на ходом, а опонента беше добър по стандарт български. Пък и за разлика от останалите отбори в ППЛ играха надъхано и през целия мач тичаха, опитваха да създават опасности пред вратата ви, да ви пресират и да не ви дават спокойно да разигравате и въобще изиграха мача на 300%.

Майтапа е, че за Купата пак ще играете при подобна серия: Хофенхайм, Пирин и тях, та ако не внимавате ще ударят джакпота с вас.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот ivan56 » 29 апр 2018 23:15

За нищо не става тоз Херо, може да го махате. 8-)
Другите цял сезон играят "контроли" а той балъка ще ги кара всеки мач да играят. :oops:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 май 2018 22:04

ivan56 написа:За нищо не става тоз Херо, може да го махате. 8-)
Другите цял сезон играят "контроли" а той балъка ще ги кара всеки мач да играят. :oops:

Ми те не играха всеки мач. Развихриха се някъде около старта на контролите. Опс, плейофите. Зашиха там 20 и нещо гола и кой откъде е..
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот miro_rz » 06 май 2018 10:37

Трябва да се прави селекция , дано Херо се справи . Няма почти алтернатива на бековете , един халф няма да е излишен също !
Изображение

dannisss
Мнения: 58
Регистриран на: 11 юли 2017 15:39
Контакти:

Re: Херо новия треньор на Лудогорец !

Мнениеот dannisss » 05 авг 2018 01:06

miro_rz написа:Трябва да се прави селекция , дано Херо се справи . Няма почти алтернатива на бековете , един халф няма да е излишен също !

Да приятелю,ако твоето мнение беше го прочел Кирчо прези 3 месеца сега и нови футболисти щяхме да имаме и Херо да е треньор и да сме в 3-тия кръг на ШЛ. :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта