Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот Гонзо » 30 юли 2017 20:14

Правите същата грешка като Левски с Мъри. Ще съжалявате ако изгоните Дермеджиев и ще го търсите и молите да се върне при вас. По-добър треньор от Дерменджиев няма да намерите в България.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 31 юли 2017 07:08

До момента Домусчиев се показва по-умен от Батков: имаше отпадане от ЕКТ от Динамо, нищо, продължи да вкарва пари и да развива и последваха 2 силни години в ЕКТ (със съответните приходи); след отпадането от Милсами отново не започна да си скубе косите а продължи да вкарва пари и да търси развитие, още 1 път групи на ШЛ.

Той допусна една грешка, правена от Левски: смяната на треньора. Много ще се изненадам ако я допусне отново със същия треньор с оглед на резултатите от предишния опит.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот actrus » 01 авг 2017 21:42

Да си водил в Базел с 0:1 и да не правиш смени, за да стане 1:1, да си водил на Арсенал с 2:0 и да не правиш смени и да стане 2:3, да си водил в Париж на ПСЖ с 2:1 и да не правиш смени и да стане 2:2, да си водил в Сф на ПСЖ и от 1:0 да стане 1:3, при 1:2 изпускаш дузпа за 2:2, да си водил в Сф на Ливърпул с 1:0 и да стане до почивката 1:2, да си водил на Реал в Сф с 1:0 и да НЕ ПРАВИШ СМЕНИ, и да дремеш, за да стане 1:2, в момент, в който Анчелоти пускаше само нападатели, за да обърне мача в последните 10-15 мин. Да си направил в 85 мин 1:1 на Анфийлд и да не правиш смени и да дремеш на тъча, за да те обърнат в последната минута с дузпа за 2:1, да играеш 93 мин срещу Базел в Сф с 11 с/у 10 човека и ДА НЕ ЗНАЕШ как да ВКАРАШ гол, ами добре, че беше Минев със случаен шут в 93-та мин, да стане 1:0.
Да водиш на Жалгирис и да дремеш, за да стане от 0:1 до 2:1 за 10 мин...
Да водиш на Цървена Звезда 1:2 и да върнеш отбора в защита, за да стане 2:2 и когато видимо си по-добрия отбор, да се налага да играеш продължения пред 50 хиляди зрители. Да си водил на Партизан в Белград с 0:2 и да допуснеш 2:2 и
Правилно си водил записки на Европейски отбори.
1.въпрос- според тебе и други драскачи , посочете поне ЕДИН колос от Бг първенството който щеше да направи равен или да загуби поне минимално.
2. въпрос- какво не харесвате в Г.Дерменджиев. Вие сами не знаете, но аз ще ви кажа. Бие ви на футбол дето ви набара, и дори насън се стряскате от името Лудогорец
3. въпрос- да речем ,че го сменим.....и след него идва кой,КОЙ---Н.Митов, Ераносян или поредния Рибейро, еле все разбирачи
4. не е въпрос- да ви се вдърви средният пръст,дето драскате против Дерменджията и Лудогорец.
:o Кой назначава треньор с 800хил. еврака за 7-8 място и да играе бараж за ЛЕ
П.С.- Долу ръцете от Г.Дерменджиев

krumeto
Мнения: 3634
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот krumeto » 01 авг 2017 23:28

actrus написа:Да си водил в Базел с 0:1 и да не правиш смени, за да стане 1:1, да си водил на Арсенал с 2:0 и да не правиш смени и да стане 2:3, да си водил в Париж на ПСЖ с 2:1 и да не правиш смени и да стане 2:2, да си водил в Сф на ПСЖ и от 1:0 да стане 1:3, при 1:2 изпускаш дузпа за 2:2, да си водил в Сф на Ливърпул с 1:0 и да стане до почивката 1:2, да си водил на Реал в Сф с 1:0 и да НЕ ПРАВИШ СМЕНИ, и да дремеш, за да стане 1:2, в момент, в който Анчелоти пускаше само нападатели, за да обърне мача в последните 10-15 мин. Да си направил в 85 мин 1:1 на Анфийлд и да не правиш смени и да дремеш на тъча, за да те обърнат в последната минута с дузпа за 2:1, да играеш 93 мин срещу Базел в Сф с 11 с/у 10 човека и ДА НЕ ЗНАЕШ как да ВКАРАШ гол, ами добре, че беше Минев със случаен шут в 93-та мин, да стане 1:0.
Да водиш на Жалгирис и да дремеш, за да стане от 0:1 до 2:1 за 10 мин...
Да водиш на Цървена Звезда 1:2 и да върнеш отбора в защита, за да стане 2:2 и когато видимо си по-добрия отбор, да се налага да играеш продължения пред 50 хиляди зрители. Да си водил на Партизан в Белград с 0:2 и да допуснеш 2:2 и
Правилно си водил записки на Европейски отбори.
1.въпрос- според тебе и други драскачи , посочете поне ЕДИН колос от Бг първенството който щеше да направи равен или да загуби поне минимално.
2. въпрос- какво не харесвате в Г.Дерменджиев. Вие сами не знаете, но аз ще ви кажа. Бие ви на футбол дето ви набара, и дори насън се стряскате от името Лудогорец
3. въпрос- да речем ,че го сменим.....и след него идва кой,КОЙ---Н.Митов, Ераносян или поредния Рибейро, еле все разбирачи
4. не е въпрос- да ви се вдърви средният пръст,дето драскате против Дерменджията и Лудогорец.
:o Кой назначава треньор с 800хил. еврака за 7-8 място и да играе бараж за ЛЕ
П.С.- Долу ръцете от Г.Дерменджиев


+1945
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот actrus » 02 авг 2017 09:31

Аз може и да съм никой,но поне разбирам::::

Да
колега ,никой си и нищо не разбираш. Ти си троянски кон. Довечера ще разбереш защо. Дори да не успеем да продължим в ШЛ, отиваме в ЛЕ. Предвиждам ФИНАЛ за ЛЕ - Лудогорец -Ботев, тези два отбора вече имат опит с финалите, засега е 1:1. Успех и на двата отбора. Като си недоволен от Дерменджиев, кой предлагаш да е заместника му. Много ми приличаш на едно софиянче, който драска и плюва, защото сега е в лятна ваканция.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот Pragmatichen » 02 авг 2017 13:26

actrus написа:Аз може и да съм никой,но поне разбирам::::

Да
колега ,никой си и нищо не разбираш. Ти си троянски кон. Довечера ще разбереш защо. Дори да не успеем да продължим в ШЛ, отиваме в ЛЕ. Предвиждам ФИНАЛ за ЛЕ - Лудогорец -Ботев, тези два отбора вече имат опит с финалите, засега е 1:1. Успех и на двата отбора. Като си недоволен от Дерменджиев, кой предлагаш да е заместника му. Много ми приличаш на едно софиянче, който драска и плюва, защото сега е в лятна ваканция.

Не ме нападай, защото от дъното на душата си презирам Левски и ЦСКА.
Именно, защото уважавам Лудогорец и Ботев, си казвам мнението за Дерменджиев!
За мен този човек е ужасно слаб треньор за футболистите, с които разполага.
И не ми обяснявай, че няма пари Домусчиев да си викне един качествен западен треньор(но не като Рибейро, а ИМЕ в бранша!) и тогава ще видим дали Лудогорец ще играе без направени смени до 85 мин...срещу видимо по-силни съперници.
Срамота е на рез.скамейка да имаш толкова добри играчи и да не правиш смени и да ГУБИШ вече спечелени мачове!
Един път случайно, втори път случайно, трети път вече е ТЕНДЕНЦИЯ!
Знаеш ли, ако не беше Дерменджиев, а качествен западен треньор на поста му, къде щеше да е сега Лудогорец?
Минимум 1/4 на ЛЕ да са играли...защото тези играчи могат, но треньорът е флегматик и ужасно слаб мотиватор и психолог!
Къде са му успехите на Дерменджиев преди Лудогорец?
Такива ще са му успехите и един ден след Лудогорец...помни ми думите!
Има толкова добри чужди треньори, просто Кирил държи този пенсионер, защото е послушен и няма собствено мнение, а Кирил обича да е доминантен.
Между впрочем, ако довечера Лудогорец отпадне и не вземе мачовете си в ППЛ до плейофа за ЛЕ, прогнозирам второ поредно изгонване на Дерменджиев за мачовете плейоф за ЛЕ.
Пожелавам искрено успех на Лудогорец, въпреки слабия треньор физкултурник!
Защото този отбор може, има потенциал, видимо е и защото ще е супер готино да отстраним Апоел.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот Pragmatichen » 02 авг 2017 13:31

actrus написа:Аз може и да съм никой,но поне разбирам::::

Да
колега ,никой си и нищо не разбираш. Ти си троянски кон. Довечера ще разбереш защо. Дори да не успеем да продължим в ШЛ, отиваме в ЛЕ. Предвиждам ФИНАЛ за ЛЕ - Лудогорец -Ботев, тези два отбора вече имат опит с финалите, засега е 1:1. Успех и на двата отбора. Като си недоволен от Дерменджиев, кой предлагаш да е заместника му. Много ми приличаш на едно софиянче, който драска и плюва, защото сега е в лятна ваканция.

Кирил има пари да купи и назначи доста добър ЧУЖД ТРЕНЬОР, някъде и някога да съм казвал, че ТРЯБВА да слага пак българин на поста?
Един Мирча Луческу например, ще направи отбора да бъде като машинка...
Освен това, не е моя работа да назначавам, имат си скаути, съгледвачи, имат си спецове в Лудогорец, мислиш ли, че е трудно да се договори качествен специалист?
Левски може да преговаря с име като Авраам Грант, а Лудогорец не може?? ;)
Разбира се, ако ще е анонимник като Рибейро, по-добре нищо да не се прави.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот actrus » 02 авг 2017 14:57

Pragmatichen написа:
actrus написа:Аз може и да съм никой,но поне разбирам::::

Да
колега ,никой си и нищо не разбираш. Ти си троянски кон. Довечера ще разбереш защо. Дори да не успеем да продължим в ШЛ, отиваме в ЛЕ. Предвиждам ФИНАЛ за ЛЕ - Лудогорец -Ботев, тези два отбора вече имат опит с финалите, засега е 1:1. Успех и на двата отбора. Като си недоволен от Дерменджиев, кой предлагаш да е заместника му. Много ми приличаш на едно софиянче, който драска и плюва, защото сега е в лятна ваканция.

Кирил има пари да купи и назначи доста добър ЧУЖД ТРЕНЬОР, някъде и някога да съм казвал, че ТРЯБВА да слага пак българин на поста?
Един Мирча Луческу например, ще направи отбора да бъде като машинка...
Освен това, не е моя работа да назначавам, имат си скаути, съгледвачи, имат си спецове в Лудогорец, мислиш ли, че е трудно да се договори качествен специалист?
Левски може да преговаря с име като Авраам Грант, а Лудогорец не може?? ;)
Разбира се, ако ще е анонимник като Рибейро, по-добре нищо да не се прави.


Репликата ми не е към теб, а към този, който е пуснал темата(ако не си с няколко ника). Ок. Грант,Луческу,макарона, колко мислиш ,че ще изкарат в Бг действителноста- до първият резил срещу Пирин, Септември или Витоша. Проблемът на Бг клубовете не е в треньорите и футболистите, а в некадърното управление на самите клубове. Според твоята логика ,след назначаването на Роси, Грант и др. спецове, започваме офанзива по привличането на Меси,Роналдо,Шави и др. икони.Според мене ,към настоящият момент, единствените клубове ,които се съобразяват с възможностите си са Дунав и Черно море и донякъде Лудогорец. Казвам донякъде, защото аз също не съм съгласен с някои неща. Но който плаща, той поръчва. Виждаме какво става в Софийските грандове, където няколко малоумника се месят дето не им е работа. Едните не ги пускат да минат табелата Калотина, а другите гледат отбора си от Витоша.Така , че на тоя етап Дерменджиев си върши добре работата. Спирам да пиша, че тръгвам за мача.Със здраве

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот Вълчан » 02 авг 2017 22:25

Първото полувреме свърши......дали още е сигурен авторът на темата във това което е писал.Да чукнем на дърво резултатът отива на 4-0 със тази игра...

pdjambov
Мнения: 43
Регистриран на: 03 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Дерменджиев ВЪН от Лудогорец!!!

Мнениеот pdjambov » 03 авг 2017 00:04

Резултата отиде към логичното, аут на Лудогорец!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта