ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот Долно уйно » 29 сеп 2016 16:39

С тази посещаемост започвате да ставате смешни.
Мачът ако си беше в Разград щеше да се говори, че са напълнили стадиона до дупка, а сега рев, че ненапълнили националния.
Дано час по-скоро да си довършат стадиона.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот mikata » 29 сеп 2016 16:43

Защо зациклиха нещата със строежа на стадиона ?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот iliev72 » 29 сеп 2016 17:15

IvailoRz написа:Мое лично мнение е ,че ако мача беше в Разград и имаше съоръжение с подобен капацитет, щеше да има дори повече хора. 70% от населението на областта щеше да е на мача и да подкрепя Лудогорец . Съответно атмосферата би била съвсем различна. Време е Домусчиев да помисли над това. Стадиона на Виктория Пилзен е с капацитет колко..13 000 ? , Но видяхме атмосферата и то в мач с ..нас. Гледате само от едната страна и никой не споменава че болшинството хора са на работа до минимум 17ч ,А на следващия ден отново са на работа от 8 да речем. Другото което е на поне 60 % от тези работещи им е невъзможно да вземат отпуск и т.н. ...просто действителност. Радвам се че поне на мача с Арсенал и то в Лондон ще съм в отпуск, иначе и моята работа не позволява да ида в Сряда на 500 км. Дано помислят над тези неща в клуба...

Помниш ли какво ви обеща Кирето ;) Общината дава 1/4 за стадиона , а другите 3/4 са от мен - така каза Кирето.
Всички видяхме 1/4 на общината , а къде са 3/4 на Кирето ;) Знаеш ли кога ще видиш ?! Когато видиш дядо Мраз :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот Долно уйно » 29 сеп 2016 18:23

mikata написа:Защо зациклиха нещата със строежа на стадиона ?

Доколкото зная, стадионът им все още общината не им го е дала на концесия и това бави строежа.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот drvasko98 » 29 сеп 2016 18:55

russia написа:
ShooterMan написа: Вие сте СМЕШНИЦИ мой човек, като всички комунистически друсалки, жалки, долни твари. Направили са НЕЩО, което за СМЕШНИЦИ като вас е НЕПОСТИЖИМО, а Домуз е на светлинни години от онзи наркоман дето го съдят за ДДС и това ви кара да излизате от кожите си чак....Значи - чудесно, дано ударят Арсенал сега хаха

Перко, не знам кои точно смешници визираш, но като говориш за непостижими неща, я ни сподели твоят нискоразреден клуб колко и какви успехи има в Европа! Виж се колко си прост само! Дори в ЛЕ не сте влизали, тръгнал да търси кусури на другите. Смешка нечовешка си!


Не е точно така, не си прав. Миналата година се представиха много достойно срещу Динамо Минск. Така се пишеше в техния форум тогава

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот Вълчан » 29 сеп 2016 19:17

Темата е за мача а не за сравнявания.Факт е че Лудогорец е за втори път във лигата и акумулира точки и съответно пари.Допринася отборът за доброто име на футболът ни и изигра един добър мач.Все пак противникът бе доста класен.Както и предният път писах публиката бе много зле.По ясно се чуваха футболистите на терена отколкото подкрепа от трибуните.Явно Софиянци са предпочели да чоплят семки и да дюдюкат вместо поне да ръкопляскат.Не се учудвам.Не случаино волеиболистите искат да играят във Варна както и баскетболистите във Ботевград.За самият мач можем да кажем само добри думи.Каквото можаха направиха.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 29 сеп 2016 22:53

"Феновете не са вдигнали очакванията към нас. Вдигнаха ги някои специалисти-журналисти, които според мен са пълни лаици. Изкараха ПСЖ някакъв слаб отбор, а нас едва ли не, че сме Реал Мадрид. Това са простотии. На мен не ми пречи. Свикнал съм да ми правят разбор хора, които нямат нищо общо с вратарската професия. Но аз не се крия при грешки. Казвам, че вината е моя",



Владо Стоянов сред феновете: Дано се представим добре с ПСЖ

Дерменджиев: Не ни плаши нищо, ПСЖ още търси себе си

Йордан Минев: Не сме слаб отбор, ПСЖ ще го усети
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот Sole » 29 сеп 2016 23:08

Вълчан написа:Темата е за мача а не за сравнявания.Факт е че Лудогорец е за втори път във лигата и акумулира точки и съответно пари.Допринася отборът за доброто име на футболът ни и изигра един добър мач.Все пак противникът бе доста класен.Както и предният път писах публиката бе много зле.По ясно се чуваха футболистите на терена отколкото подкрепа от трибуните.Явно Софиянци са предпочели да чоплят семки и да дюдюкат вместо поне да ръкопляскат.Не се учудвам.Не случаино волеиболистите искат да играят във Варна както и баскетболистите във Ботевград.За самият мач можем да кажем само добри думи.Каквото можаха направиха.

Споко злобните софийски селяни от догодина ще бъдат освободени от възможността да наблюдават повече на живо ШЛ 8-) Домуза от догодина мести мачовете на Лудогорец в ШЛ край морето! Първо на "Лазур" в Бургас, а след 2 години на ст.Варна, където Лудогорец и всички извънстолични отбори участващи в евротурнирите ще имат мощна подкрепа на препълнен стадион!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот гражданин от село » 30 сеп 2016 00:09

Sole написа:
Вълчан написа:Темата е за мача а не за сравнявания.Факт е че Лудогорец е за втори път във лигата и акумулира точки и съответно пари.Допринася отборът за доброто име на футболът ни и изигра един добър мач.Все пак противникът бе доста класен.Както и предният път писах публиката бе много зле.По ясно се чуваха футболистите на терена отколкото подкрепа от трибуните.Явно Софиянци са предпочели да чоплят семки и да дюдюкат вместо поне да ръкопляскат.Не се учудвам.Не случаино волеиболистите искат да играят във Варна както и баскетболистите във Ботевград.За самият мач можем да кажем само добри думи.Каквото можаха направиха.

Споко злобните софийски селяни от догодина ще бъдат освободени от възможността да наблюдават повече на живо ШЛ 8-) Домуза от догодина мести мачовете на Лудогорец в ШЛ край морето! Първо на "Лазур" в Бургас, а след 2 години на ст.Варна, където Лудогорец и всички извънстолични отбори участващи в евротурнирите ще имат мощна подкрепа на препълнен стадион!

Доообре, а софийските селяни си го местят в другия крачол.

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - ПСЖ | 28.09.2016г. 21:45ч.

Мнениеот krumeto » 30 сеп 2016 07:45

ralka_levskarka написа:
"Феновете не са вдигнали очакванията към нас. Вдигнаха ги някои специалисти-журналисти, които според мен са пълни лаици. Изкараха ПСЖ някакъв слаб отбор, а нас едва ли не, че сме Реал Мадрид. Това са простотии. На мен не ми пречи. Свикнал съм да ми правят разбор хора, които нямат нищо общо с вратарската професия. Но аз не се крия при грешки. Казвам, че вината е моя",



Владо Стоянов сред феновете: Дано се представим добре с ПСЖ

Дерменджиев: Не ни плаши нищо, ПСЖ още търси себе си

Йордан Минев: Не сме слаб отбор, ПСЖ ще го усети


ralka_levskarka,
представям ти по-голям смешник от горе посочените. БАБА тунде :)
Представи си, без загуба до края на първенството! :) :lol: :mrgreen:

Адениджи: Левски може да спечели титлата без загуба като „Непобедимите” на Арсенал

Novsport

Нигерийският нападател на Левски Бабатунде Адениджи вярва, че „сините” могат да станат шампиони на България без нито една загуба в първенството по подобие на Арсенал на Арсен Венгер през сезон 2003/04.

„Разбира се, че е възможно. Нали помните как преди години Арсенал стана шампион на Англия без да загуби нито един мач. И ние можем да постигнем подобен триумф. Всичко зависи от решителността ни. Ние сме мотивирани и искаме да донесем на клуба трофей както от първенството, така и купата”, казва Адениджи пред „Диема Спорт”.

Вече 7 години Левски няма спечелен трофей, но африканецът е оптимист, че сушата ще бъде прекъсната скоро, благодарение на колектива и треньора Люпко Петрович.

„Ние гледаме на себе си като едно цяло, ние сме като семейство. Винаги се окуражаваме взаимно, независимо срещу кого играем, Не се караме, защото така ще нарушим хармонията. Ако продължим едно цяло, ще успеем. И треньорът е много важен. Той е страхотен, държи се с нас като баща. Ако например аз и моят приятел Франсис (Нар) имаме недоразумение, той ни вика и разговаря с нас, както би направил баща със синовете си. Всички наши съперници са силни, първенството е добро. Срещу нас всеки иска да се докаже, а и сме още без загуба. Всеки иска да е първият отбор, който ни е победил”.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта