Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016 | FT 0:4

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
RosenAvgustinov
Мнения: 15
Регистриран на: 03 сеп 2015 17:13
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот RosenAvgustinov » 19 сеп 2016 16:22

Pragmatichen написа:
warhead написа:
Pragmatichen написа:Лудогорец, ако имат малко акъл, тази купа да я отписват, не е като да не са я печелили.
Всъщност, те нямат купа, която да не са печелили в Бг, вкл. и Суперкупата.
Да пускат напред Ботев Вр, не, че и те нещо ще постигнат в турнира, но ..поне от Разград да не си морят футболистите с безсмислени мачове.
Лично мнение, разбира се, но все си мисля, че Бг клубове още не са дорасли за битка на 3 фронта.
Пред алтернативата да играят и пролетта в ЛЕ, ако се класират трети в групата си и да гушнат луди милиони от ЕКТ, битката за Купата на България изглежда като тенекиен трофей :)



Добре ,че са хора като тебе ,че да им кажат какво да правят в Лудогорец!Като един виден специалист трябва да ти следят обстойно анализите! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Смяташ ли, че отборът има сили и мотивация да играе в ШЛ, първенството и купата ЕДНОВРЕМЕННО?
Погледни програмата...ми то е смешно, гости на Ботев Вр, мач с Верея, мач с Нефтохимик, и между тях така "случайно" мач с ПариСенЖермен?
После мач с Пирин и хоп, от Благоевград в Лондон, след 4 дни гост на Емирейтс на Арсенал.
Мислиш ли, че тези момчета нямат предел, нямат умора?
Контрастът между мачовете е огромен, за чий им е тази Купа на Бг?
Да риташ на поляната във Враца, да гониш задължителна ТИТЛА НА БГ(защото тя е пътят към ШЛ) и да играеш и едновременно с това в групите на ШЛ?
Човек, това е Лудогорец, не е Барселона или Байерн :)


Ела във Враца на поляната и виж, ако в твоето село все още играете на поляна, то Враца има един от най-красивите стадиони в България!

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот TEDIMAR99 » 19 сеп 2016 18:36

Мъжка игра трябва да покажем, само това искам.Терена във Враца е добър и Лудогорец ще си подава бързо топката,определно на някоя нива бихме имали по-голям шанс.И все пак се надявам Лудогорец да ни подценят, пък ако можем гол да вкараме няма да е лошо :)

ПП.Ако пък случайно Лудогорец изпитат някаква трудност, съдия на мача е Сватбата тъй че е ясна работата :lol:
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]



Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот buhata_prime » 20 сеп 2016 13:23

Мачът няма да е лесен. Не знам какви са амбициите на Лудогорец по отношение на този турнир, но при всички положения ще играят предимно резерви. Не че се съмнявам в качествата им, но повече ме притеснява, че самите те не са много обиграни помежду си. Като се има предвид, че Лудогорец почти няма сухи мрежи този сезон, склонен съм да мисля, че Ботев ще вкара гол. Ако не се получи някоя голяма изненада, мисля че мачът е 1:3 или 1:2

[center]Изображение[/center]
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот Pragmatichen » 20 сеп 2016 14:28

buhata_prime написа:Мачът няма да е лесен. Не знам какви са амбициите на Лудогорец по отношение на този турнир, но при всички положения ще играят предимно резерви. Не че се съмнявам в качествата им, но повече ме притеснява, че самите те не са много обиграни помежду си. Като се има предвид, че Лудогорец почти няма сухи мрежи този сезон, склонен съм да мисля, че Ботев ще вкара гол. Ако не се получи някоя голяма изненада, мисля че мачът е 1:3 или 1:2

[center]Изображение[/center]

Турнирът за КБ е само една допълнителна и ненужна тежест за Лудогорец, затова и мисля, че ще я отпишат.
С тази купа какво печелят?
Едно право на участие в ЛЕ.
Да де, ама то това го печели и втория и третия в класирането?
А и целта пред Лц не е да играят в ЛЕ, а в ШЛ.
Този отбор го интересува само титлата и посредством нея участие в ШЛ, защото там са парите.
И в това няма нищо лошо, след като са го правили 2 пъти, логично е да искат отново.
Просто парите от ШЛ са толкова много, че позволяват на всеки Бг отбор да се самоиздържа спокойно, с лека помощ от собственика, да не говорим, че след групи на ШЛ, цената на играчите скача драстично.
Шалке 04 никога нямаше да дадат за Кайсара 6 млн евро, ако не беше играл в ЕКТ.
С мачове срещу Нефтохимик и Верея няма как да имаш висока цена на играчите си.
С две думи, всичко се прави за пари, както и повечето неща в този живот :)
Но футболът е бизнес, какво лошо? :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот HekakaB » 20 сеп 2016 15:16

Туй "полянката" за мача...

[offtopic]Изображение[/offtopic]
Последна промяна от HekakaB на 20 сеп 2016 16:34, променено общо 1 път.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот buhata_prime » 20 сеп 2016 16:30

HekakaB написа:Туй "полянката" за мача...

[offtopic]Изображение[/offtopic]


Тази "полянка", последно, стадион "Христо Ботев" ли се казва, или стадион "WinBet Arena"? :mrgreen:
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот HekakaB » 20 сеп 2016 16:33

Христо Ботев си е стадиона.Това са просто реклами.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Лудогорец | Купа (1/16)| 20.09.2016

Мнениеот buhata_prime » 20 сеп 2016 16:35

HekakaB написа:Христо Ботев си е стадиона.Това са просто реклами.


Ясно ми е, просто не успя да доловиш иронията ;)
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта