Лудогорец - Славия | Първа Лига |7 кръг| 17.09.2016 | 3:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот k20dan4o » 17 сеп 2016 11:27

boabbb написа:
Pragmatichen написа:
boabbb написа:За Лудогорец ще бележат само чисти българи - Марселиньо, Лукоки, Анисе - типични представители на бялата славянска раса :lol: :lol: :lol:


ПИЧОВЕ, СТИГА СТЕ ПИСАЛИ ГЛУПОСТИ ЗА ЧУЖДЕНЦИТЕ В ЛУДОГОРЕЦ, ЗАЩОТО ИСТИНАТА Е, ЧЕ БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ ПРОСТО НЕ СТАВАТ!

;)


Дълъг пост с едно важно нещо, което си написал :| Като не стават, ще си вкараме мангали, много мангали ... Е, тогава каква е логиката на словосъчетанието "българско първенство" :?: Турнир за цигански играчи, който се провежда в България :lol: :lol:

Май още не си свикнал с това че границите отдавна ги няма и че патриотизъм вече почти няма...особено ако става въпрос за някой който да умре за фланелката която носи. Колко футболисти има в днешно време като Малдини, Тоти, Барези и Шави. Изброй ми петима. Футбола не е това което беше...за съжаление. И мен много ми харесва политиката на Атлетик Билбао, но колко има като тях.
А за мангалите не смяташ ли че е похвално за тях...идват от другия край на света и се аклиматизират към футбола и към начина на живот тук. Дай пример с един наш отишъл да играе в Южна Америка и да е прокопсал.

То те в Европа не могат да виреят нашите...искаш ли да направим кратка справка:
Що годе играят Ивелин Попов, Страхил Попов, Живко Миланов, Чочев, Божинов, Рангелов...кой друг

- Бодуров - ходи къде ходи - издънка на всякъде - накрая пак в Ловеч ще е
- Владо Гаджев - не съм чул подвизи за него
- Ал.Тонев - нападател, а последно е вкарвал за Лех. Нито за Антън Вила, нито за Селтик, нито за Фрозиноне
- Талантите Антонио Вутов и Домовчийски - също не са се реализирали
- Георги Миланов стои резерва в Москва
- Ники Михайлов - незнам дори жив ли е
- Симеон Славчев - също тръгна с големи очаквания - отдават го под наем къде ли не
- Мишо Александов - резерва в Легия
и прочие

Сега явно е модерно да ходят да поритват в Полша, Румъния и Кипър...явно няква мениджърска мода

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот boabbb » 17 сеп 2016 11:40

Така е, имаме един Ивелин Попов, който играе на високо ниво и това е :| Лошото е, че ако не се налага по някой младеж покрай циганагите, хептен никакви играчи няма да имаме и Люксембург ще почнат да идват за точки в София :| Дребни неща ме настройват срещу Лудогорец - например оня пич, дето миналата година го вадехте в 5-тата минута на мачовете :x Даже и контузен трябваше да изиграе ... Минаха 5-6 години, базата ви е добра - виждал съм я, а все още прииждат негра ... Нещо е сбъркано :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот samo_levski » 17 сеп 2016 14:39

тоя мач изобщо няма смисъл да се играе. венцито е продал мача още като стана ясна програмата.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот Pragmatichen » 17 сеп 2016 16:56

boabbb написа:Така е, имаме един Ивелин Попов, който играе на високо ниво и това е :| Лошото е, че ако не се налага по някой младеж покрай циганагите, хептен никакви играчи няма да имаме и Люксембург ще почнат да идват за точки в София :| Дребни неща ме настройват срещу Лудогорец - например оня пич, дето миналата година го вадехте в 5-тата минута на мачовете :x Даже и контузен трябваше да изиграе ... Минаха 5-6 години, базата ви е добра - виждал съм я, а все още прииждат негра ... Нещо е сбъркано :roll:


Човече, разбери, не стават бе, разбери, като на брат ти го казвам, НЕ СТАВАТ НАШИТЕ!
Говорим тук за Ивелин Попов, този по времето на Стоичков нямаше и куфарите да им носи на ОНЕЗИ национали.
Разбираш ли, дори самият Ицо им го каза в едно интервю "Посочете ми един от нашето поколение с татуировки, гел и т.н.?"
Сега като видят пари, първо се купува скъпа кола, после някоя миска(разбирай ку*ва), после кръчми и т.н.
Народът се промени, манталитетът се промени, всичко е различно.
Погледни навремето, Трифон изглеждаше като изрод, но беше играч(лека му пръст), това обезкосмяване, епилиране не беше познато, но бяха ТРЕНИРАНИ, БОРБЕНИ МОМЧЕТА.
Костадинов играеше в Байерн, Порто и т.н.
Пенев беше звезда във Валенсия и Атлетико М, а сега нашите не могат дори да мечтаят да такива клубове.
А те въпросните клубове и тогава и сега са си същите, все са ГРАНДОВЕ, просто нашите футболисти вече са други, различни и не са конвертируеми.
Приеми го веднъж завинаги, че ако искаш пробив в Европа, с български момчета не става!!!
Била ни лигата циганска, ми и в Англия няма читав англичанин, ама е най-скъпата лига в света.
Имат един Рууни и това е. И той е пред пенсия, другият е онзи Варди.
Всичките им грандове са пълни, ама не просто пълни, а фрашкани с чужденци, ама като постигнат успех, казват АНГЛИЙСКИЯ АРСЕНАЛ, АНГЛИЙСКИЯ МАН ЮН, не казват - тия са пълни с чужденци, никакъв английски отбор не са.
В цял свят се гледа успеха и печалбата, а само в България гледаме да спънем силния, за да може посредствения да изпъкне.
Я ми посочи един БЪЛГАРСКИ нападател от класата на Кешеру или на Кафу?
Посочи ми български вратар от класата на Йоргачевич или на Борян(все пак е национален вратар на Канада)?
Посочи ми български халф от класата на Прохазка?
Посочи ми някой от класата на онзи, когото продадоха в Шалке 04, за 6 млн евро?
Ако нашите ставаха, примерно Неделев нямаше да се прибере като посран от Майнц, а щеше да е титуляр и той да струва 10 млн евро, а не Кафу, нали?
Чудно ми е как Тошко Неделев може да е звезда в Ботев, а в Майнц не беше дори резерва?
Това не говори зле за Майнц, разбираш ли, а говори зле за Ботев.
Същото е и с останалите клубове.
Тук нашите са звезди, ама за местна консумация.
Напуснат ли Бг, са гола вода и истината лъсва.
Тук всичко е на принципа - СРЕД СЛЕПИТЕ ЕДНООКИЯТ Е ЦАР.
И за това не е виновен Лудогорец, повярвай ми, виновни са другите, че не са мръднали в развитието си от години!
Снощи чух в новините, че от мачовете с Младост Подгорица, до днес...с Базел,....Лудогорец има 4 победи и 4 равни мача в ШЛ, това кой друг отбор в способен да го направи В МОМЕНТА?
Ами, сигурен съм, че ако друг Бг отбор играеше 8 мача в ШЛ без загуба...на никого нямаше да му пука, че в отбора са примерно 10 негри.
Според мен другите отбори трябва да следват политиката на Лудогорец, защото тя е успешна и носи пари!
И освен това, вече в ЛЕ наградния фонд в групите е доста висок, струва си НАШ отбор да се пробва и там, пък нека няма българи в състава.
Щом Германия може да стане световен шампион с Боатенг и Мустафи, защо ние да не можем да имаме силен национален отбор с Марселиньо и Кафу?
Важна е крайната цел!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот boabbb » 17 сеп 2016 16:59

Колега, а ти циганка ли е*еш :?: Щото дали ще е циганка или българка - каква е разликата, нали крайната цел е същата :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот Pragmatichen » 17 сеп 2016 17:06

boabbb написа:Колега, а ти циганка ли е*еш :?: Щото дали ще е циганка или българка - каква е разликата, нали крайната цел е същата :lol: :lol:


споко, сега и да не е*ем циганки, съвсем скоро ще....
защото нацията ни бавно се циганизира, на 5 родени българчета се раждат 20 от онези.
та искаме или не...след време ще стане точно така, нарича се претопяване.
а относно това, че не ти харесва Лудогорец, тя и Франция е фрашкана с негри, ама ще ни бият зверски след броени дни за квалификациите, и на никого във Франция няма да му е проблем, че в отбора няма французи, а само африканци.
Пък ти си искай българския национален отбор да е само с българи.
Аз гледах 2 мача с Марселиньо и момчето на преклонните 32 години си вкара 2 гола в за България, пък вие си искате още родни "таланти".
Предпочитам силен отбор като Франция, макар и с негри, отколкото патриотичен български отбор, само с българи, който пада със 7:2 от Япония :)))
И бие с клизма 4:3 Люксембург с гол на лошия Марселиньо :))))
да ви имам мисленето и патриотизма :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот krumeto » 17 сеп 2016 18:57

Pragmatichen написа:
boabbb написа:Колега, а ти циганка ли е*еш :?: Щото дали ще е циганка или българка - каква е разликата, нали крайната цел е същата :lol: :lol:


споко, сега и да не е*ем циганки, съвсем скоро ще....
защото нацията ни бавно се циганизира, на 5 родени българчета се раждат 20 от онези.
та искаме или не...след време ще стане точно така, нарича се претопяване.
а относно това, че не ти харесва Лудогорец, тя и Франция е фрашкана с негри, ама ще ни бият зверски след броени дни за квалификациите, и на никого във Франция няма да му е проблем, че в отбора няма французи, а само африканци.
Пък ти си искай българския национален отбор да е само с българи.
Аз гледах 2 мача с Марселиньо и момчето на преклонните 32 години си вкара 2 гола в за България, пък вие си искате още родни "таланти".
Предпочитам силен отбор като Франция, макар и с негри, отколкото патриотичен български отбор, само с българи, който пада със 7:2 от Япония :)))
И бие с клизма 4:3 Люксембург с гол на лошия Марселиньо :))))
да ви имам мисленето и патриотизма :)

Защо ли му обясняваш? Всичко му е ясно!
Ама неговия отбор никога няма да стане като Лудогорец! Страшно много му се иска, Лудогорец да стане като неговия отбор... Късно е чадо, мандалото падна!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот samo_levski » 17 сеп 2016 21:32

голяма дузпа. не е купен мача, изобщо. :lol:

всички мачове на лудогорец преди и след шл ще преминат под егидата на лека победа без много усилия.

искат да са западняци, ама западняците след шл треперят до последно. :lol:

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот KellyB » 17 сеп 2016 21:35

Дежурен поклон на Ники Лайното пред Домус Гелосаната Мастия....
:) :) :)

Потребителски аватар
Troi4o
Мнения: 63
Регистриран на: 18 юни 2015 23:58
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | Първа Лига | 7 кръг | 17.09.2016

Мнениеот Troi4o » 17 сеп 2016 21:37

Този отбор заслужава повече хора на стадиона за този мач. Не знам защо не почват от 20:30. Вече се стъмва по-рано, а и не е жега.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта