Локомотив Пд - Лудогорец | 2:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Локомотив Пд - Лудогорец | 2:2 FT

Мнениеот ivo77 » 28 авг 2016 02:30

....
Последна промяна от ivo77 на 30 юли 2017 19:23, променено общо 3 пъти.



Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот trokadero_ » 28 авг 2016 12:24

Лудогорец друго го тресе в момента :mrgreen:

krumeto
Мнения: 3718
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот krumeto » 28 авг 2016 14:39

trokadero_ написа:Лудогорец друго го тресе в момента :mrgreen:

Треска за злато! :lol:
От тук ако откопчим трохичка..., пък на пролет ще има борба за големия залък. ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот ti4a70 » 28 авг 2016 14:57

Които не вижда, че в момента Лудогорец е с класа над всички, значи е "щраус" - рови си главата в пясъка и не иска да се сблъска с реалността. Колкото до мача - не само до този с ЛокоПд, ами и с който и да е БГ отбор, ако Лудогорец играе на 60% от това което бе в Белград с Църв.звезда, победителят е ясен. Без значение къде е мача. Уморя, подценяване, еуфория от успехите в Европа - могат да помогнат на противниците им, но ще е недостатъчно дори и за 1 точка. Загуби като тази с Левски могат и да станат, но ще е една-две до Нова година. Изобщо заслужено Лудогорец са в ШЛ и може би ще си вземат своето на Лаута. Но искам да пиша за нещо друго тук във форума на Лудогорец. За разлика от много други в България, аз се радвам на успехите ви в Европа. Радвам се така както съм се радвал и поддържал ЦСКА, Левски, Ботев Пд а и всички наши отбори в Евротурнирите. Бях и на двата мача в Разград срещу черногорците и Цървена звезда. Ясно е, че няма да сложа фланелка или шалче на Лудогорец, че няма да викам и скандирам името на отбора, но ръкоплясках и се радвах искрено на играта. Не си кривя душата условията предложени от организаторите бяха фантастични - вода и напитки на стадиона, безупречна пропускливост с точни места, наличие на стюарди оказващи помощ. Всичко както трябва да бъде. Но това докато бях за Лудогорец. Вчера на мача Дунав-Черно море се оказа, че условията когато си гост са на другата крайност. Да не говорим, че не се разбра защо не ни пуснаха нас от Варна да седнем в сектор В когато домакините са в А. Буферни зони колкото щеш! Та нали футбола е за хората, без значение от къде са и на кои отбор симпатизират. Но мисълта ми беше за "клетката". Тя е направена гостите ДА НЕ ГЛЕДАТ мача. Изключително зле терасирана, с огромни тръби през 20-30 см, без шанс да виждат близката врата и какво се случва там. Да не говорим липса на санитарни помещения, вода и каквото и да е. Плюс арогантно и нагло държание на полицията. И за всичко това дадохме 10 лв докато отсреща в сектор А бяха билети по 5. Цените може би ги определя Дунав, но и на други мачове когато сме играли с Лудогорец е имало различни цени. Та така, ако някои от ръководството на Лудогорец изобщо чете какво се пише моля ви оправете това място, направете го така както е на всякъде, да може да се гледа нормално мача. Построите тоалетни, сложете щант за вода, кафе и т.н. както е в сектор А. Нека когато идваме с нашите си отбори да има човешко отношение към нас, за да ви подкрепяме и ние в големите мачове в Европа. Успех на Лудогорец срещу ПСЖ, Арсенал и Базел. За третото място съм сигурен, но вярвам, че има сили и за повече!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот Ники.Габрово » 28 авг 2016 15:10

ti4a70 написа:Които не вижда, че в момента Лудогорец е с класа над всички, значи е "щраус" - рови си главата в пясъка и не иска да се сблъска с реалността. Колкото до мача - не само до този с ЛокоПд, ами и с който и да е БГ отбор, ако Лудогорец играе на 60% от това което бе в Белград с Църв.звезда, победителят е ясен. Без значение къде е мача. Уморя, подценяване, еуфория от успехите в Европа - могат да помогнат на противниците им, но ще е недостатъчно дори и за 1 точка. Загуби като тази с Левски могат и да станат, но ще е една-две до Нова година. Изобщо заслужено Лудогорец са в ШЛ и може би ще си вземат своето на Лаута. Но искам да пиша за нещо друго тук във форума на Лудогорец. За разлика от много други в България, аз се радвам на успехите ви в Европа. Радвам се така както съм се радвал и поддържал ЦСКА, Левски, Ботев Пд а и всички наши отбори в Евротурнирите. Бях и на двата мача в Разград срещу черногорците и Цървена звезда. Ясно е, че няма да сложа фланелка или шалче на Лудогорец, че няма да викам и скандирам името на отбора, но ръкоплясках и се радвах искрено на играта. Не си кривя душата условията предложени от организаторите бяха фантастични - вода и напитки на стадиона, безупречна пропускливост с точни места, наличие на стюарди оказващи помощ. Всичко както трябва да бъде. Но това докато бях за Лудогорец. Вчера на мача Дунав-Черно море се оказа, че условията когато си гост са на другата крайност. Да не говорим, че не се разбра защо не ни пуснаха нас от Варна да седнем в сектор В когато домакините са в А. Буферни зони колкото щеш! Та нали футбола е за хората, без значение от къде са и на кои отбор симпатизират. Но мисълта ми беше за "клетката". Тя е направена гостите ДА НЕ ГЛЕДАТ мача. Изключително зле терасирана, с огромни тръби през 20-30 см, без шанс да виждат близката врата и какво се случва там. Да не говорим липса на санитарни помещения, вода и каквото и да е. Плюс арогантно и нагло държание на полицията. И за всичко това дадохме 10 лв докато отсреща в сектор А бяха билети по 5. Цените може би ги определя Дунав, но и на други мачове когато сме играли с Лудогорец е имало различни цени. Та така, ако някои от ръководството на Лудогорец изобщо чете какво се пише моля ви оправете това място, направете го така както е на всякъде, да може да се гледа нормално мача. Построите тоалетни, сложете щант за вода, кафе и т.н. както е в сектор А. Нека когато идваме с нашите си отбори да има човешко отношение към нас, за да ви подкрепяме и ние в големите мачове в Европа. Успех на Лудогорец срещу ПСЖ, Арсенал и Базел. За третото място съм сигурен, но вярвам, че има сили и за повече!

За организацията на вчерашния мач отговорност носи Дунав . Цените ги определя Дунав . Колкото до мача , Лудогорец ще бие с 2-3 гола разлика .
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
Kostadinov
Мнения: 22
Регистриран на: 07 авг 2015 08:14
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот Kostadinov » 28 авг 2016 18:38

Спокойна победа за Локо с 2-0!

krumeto
Мнения: 3718
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот krumeto » 28 авг 2016 19:06

ti4a70 написа:Които не вижда, че в момента Лудогорец е с класа над всички, значи е "щраус" - рови си главата в пясъка и не иска да се сблъска с реалността. Колкото до мача - не само до този с ЛокоПд, ами и с който и да е БГ отбор, ако Лудогорец играе на 60% от това което бе в Белград с Църв.звезда, победителят е ясен. Без значение къде е мача. Уморя, подценяване, еуфория от успехите в Европа - могат да помогнат на противниците им, но ще е недостатъчно дори и за 1 точка. Загуби като тази с Левски могат и да станат, но ще е една-две до Нова година. Изобщо заслужено Лудогорец са в ШЛ и може би ще си вземат своето на Лаута. Но искам да пиша за нещо друго тук във форума на Лудогорец. За разлика от много други в България, аз се радвам на успехите ви в Европа. Радвам се така както съм се радвал и поддържал ЦСКА, Левски, Ботев Пд а и всички наши отбори в Евротурнирите. Бях и на двата мача в Разград срещу черногорците и Цървена звезда. Ясно е, че няма да сложа фланелка или шалче на Лудогорец, че няма да викам и скандирам името на отбора, но ръкоплясках и се радвах искрено на играта. Не си кривя душата условията предложени от организаторите бяха фантастични - вода и напитки на стадиона, безупречна пропускливост с точни места, наличие на стюарди оказващи помощ. Всичко както трябва да бъде. Но това докато бях за Лудогорец. Вчера на мача Дунав-Черно море се оказа, че условията когато си гост са на другата крайност. Да не говорим, че не се разбра защо не ни пуснаха нас от Варна да седнем в сектор В когато домакините са в А. Буферни зони колкото щеш! Та нали футбола е за хората, без значение от къде са и на кои отбор симпатизират. Но мисълта ми беше за "клетката". Тя е направена гостите ДА НЕ ГЛЕДАТ мача. Изключително зле терасирана, с огромни тръби през 20-30 см, без шанс да виждат близката врата и какво се случва там. Да не говорим липса на санитарни помещения, вода и каквото и да е. Плюс арогантно и нагло държание на полицията. И за всичко това дадохме 10 лв докато отсреща в сектор А бяха билети по 5. Цените може би ги определя Дунав, но и на други мачове когато сме играли с Лудогорец е имало различни цени. Та така, ако някои от ръководството на Лудогорец изобщо чете какво се пише моля ви оправете това място, направете го така както е на всякъде, да може да се гледа нормално мача. Построите тоалетни, сложете щант за вода, кафе и т.н. както е в сектор А. Нека когато идваме с нашите си отбори да има човешко отношение към нас, за да ви подкрепяме и ние в големите мачове в Европа. Успех на Лудогорец срещу ПСЖ, Арсенал и Базел. За третото място съм сигурен, но вярвам, че има сили и за повече!

Вярвам, че клетката ще се оправи, при строежа на следващите сектори на стадиона.
Тя бе построена заради изцепките на едни дрогирани животни, на които мястото им е в клетки за тигри.
Съжалявам феновете на другите отбори, но вече е късно да се направи нещо и за тях.
За ръкопляскането - поддържам Дунав, както Лудогорец. Едно време, когато играеха в А група, а Лудогорец в Б група, редовно посещавах мачовете на Дунав. Дунав е моят втори отбор. Някои като имат Ливърпул, Челси, Реал, аз си имам Дунав. Колко пъти гледат европейските си отбори на живо???

1 - 2
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Лудогорец | 28.08, 21:15 | Diema Sport 2

Мнениеот mozart » 28 авг 2016 19:16

krumeto написа:
ti4a70 написа:Които не вижда, че в момента Лудогорец е с класа над всички, значи е "щраус" - рови си главата в пясъка и не иска да се сблъска с реалността. Колкото до мача - не само до този с ЛокоПд, ами и с който и да е БГ отбор, ако Лудогорец играе на 60% от това което бе в Белград с Църв.звезда, победителят е ясен. Без значение къде е мача. Уморя, подценяване, еуфория от успехите в Европа - могат да помогнат на противниците им, но ще е недостатъчно дори и за 1 точка. Загуби като тази с Левски могат и да станат, но ще е една-две до Нова година. Изобщо заслужено Лудогорец са в ШЛ и може би ще си вземат своето на Лаута. Но искам да пиша за нещо друго тук във форума на Лудогорец. За разлика от много други в България, аз се радвам на успехите ви в Европа. Радвам се така както съм се радвал и поддържал ЦСКА, Левски, Ботев Пд а и всички наши отбори в Евротурнирите. Бях и на двата мача в Разград срещу черногорците и Цървена звезда. Ясно е, че няма да сложа фланелка или шалче на Лудогорец, че няма да викам и скандирам името на отбора, но ръкоплясках и се радвах искрено на играта. Не си кривя душата условията предложени от организаторите бяха фантастични - вода и напитки на стадиона, безупречна пропускливост с точни места, наличие на стюарди оказващи помощ. Всичко както трябва да бъде. Но това докато бях за Лудогорец. Вчера на мача Дунав-Черно море се оказа, че условията когато си гост са на другата крайност. Да не говорим, че не се разбра защо не ни пуснаха нас от Варна да седнем в сектор В когато домакините са в А. Буферни зони колкото щеш! Та нали футбола е за хората, без значение от къде са и на кои отбор симпатизират. Но мисълта ми беше за "клетката". Тя е направена гостите ДА НЕ ГЛЕДАТ мача. Изключително зле терасирана, с огромни тръби през 20-30 см, без шанс да виждат близката врата и какво се случва там. Да не говорим липса на санитарни помещения, вода и каквото и да е. Плюс арогантно и нагло държание на полицията. И за всичко това дадохме 10 лв докато отсреща в сектор А бяха билети по 5. Цените може би ги определя Дунав, но и на други мачове когато сме играли с Лудогорец е имало различни цени. Та така, ако някои от ръководството на Лудогорец изобщо чете какво се пише моля ви оправете това място, направете го така както е на всякъде, да може да се гледа нормално мача. Построите тоалетни, сложете щант за вода, кафе и т.н. както е в сектор А. Нека когато идваме с нашите си отбори да има човешко отношение към нас, за да ви подкрепяме и ние в големите мачове в Европа. Успех на Лудогорец срещу ПСЖ, Арсенал и Базел. За третото място съм сигурен, но вярвам, че има сили и за повече!

Вярвам, че клетката ще се оправи, при строежа на следващите сектори на стадиона.
Тя бе построена заради изцепките на едни дрогирани животни, на които мястото им е в клетки за тигри.
Съжалявам феновете на другите отбори, но вече е късно да се направи нещо и за тях.
За ръкопляскането - поддържам Дунав, както Лудогорец. Едно време, когато играеха в А група, а Лудогорец в Б група, редовно посещавах мачовете на Дунав. Дунав е моят втори отбор. Някои като имат Ливърпул, Челси, Реал, аз си имам Дунав. Колко пъти гледат европейските си отбори на живо???

1 - 2

Да така е, но защо не оставим тази клетка само за животните? Имаме си малък сектор зад вратата в сектор Г . Има 360 седящи места. Освен свини и говеда други агитки не са идвали повече. Няма проблем според мен хората да бъдат допуснати там. Ще има и по-хубава футболна атмосфера.
Относно мача, дано еуфорията от ШЛ не ни изиграе лоша шега и загубим мача. 2 загуби в четири мача не бива да допускаме.
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта