Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот dindan » 24 авг 2016 00:44

Soulen написа:
Разочарованието е голямо от вчера... след тръгването от сектора се чувствах по-същия начин както и през пролетта на 2012 / май / ...
Отбор без публика със сърце стигна до групите на ШЛ отново чрез уникален късмет... сигурен съм, че след време всичко това което се случва на този отбор в момента ще им се върне точно обратното!
Сега много ще почнат да наскачат и като фенове и като маса... знайте едно... любовта на хората не се купува, любовта на хората няма как да я имате... а това е нещото което съвсем скоро ще разберете :idea:

Давам парична награда + указа за създаването на ЦСКА за този който разпознае потребителя написал тези сакрални слова :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Само Тео може да напише това,казвам го без да съм се ровил из форума.
каква е наградата ? :mrgreen:
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот ivo77 » 24 авг 2016 00:47

Той тогава май беше на мача да дере гърло за румънците.. :lol:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15052
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот miro_rz » 24 авг 2016 00:47

Добре бе червен , Шахтьор , Бате , Виктория Пилзен и РБ Залцбург и те ли са ГМО ?
По твоята логика през далечната 48ма феновете на Левски и Славия какво за викали за този твой отбор , Ние сме отбори на по 30 години какви са тези новите четири буквени отбори ?
Респект ще ти отдам само заради този отбор , който подкрепяш в 3-я ешалон .
Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9071
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот Soulen » 24 авг 2016 00:50

ivo77 написа:Той тогава май беше на мача да дере гърло за румънците.. :lol:

И аз бях тогава. Много драх гърло за вас, не само защото сте български отбор, а защото играхте със солташаците на ЦСКА. Цял мач скандирах Бий чорбата хаха все едно бях на Дерби :mrgreen:

Накрая бях и един от инициаторите на расистките обиди към вратяря им. Даже за малко да му забия един шамар зад врата, ама щях да ям бой от куките :lol: :lol: Приемам заслугата да затворят блок на Сектор А за мача с Реал :twisted:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот ivo77 » 24 авг 2016 00:54

Soulen написа:
ivo77 написа:Той тогава май беше на мача да дере гърло за румънците.. :lol:

И аз бях тогава. Много драх гърло за вас, не само защото сте български отбор, а защото играхте със солташаците на ЦСКА. Цял мач скандирах Бий чорбата хаха все едно бях на Дерби :mrgreen:

Накрая бях и един от инициаторите на расистките обиди към вратяря им. Даже за малко да му забия един шамар зад врата, ама щях да ям бой от куките :lol: :lol: Приемам заслугата да затворят блок на Сектор А за мача с Реал :twisted:


Респект. 8-) ;)

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 авг 2016 00:57

Колкото до съдията - за мен направи грешки и в двете посоки.
В полза на Лудогорец - при изравнителния гол на Мисиджан, Кафу игра с ръка , макар и неволно за мен гола е нередовен , както и отменения гол на Пилзен също е редовен.
В полза на Виктория - поне 3-4 спестени жълти картони за Виктория Пилзен , много грубо играха , както и една несъществуваща засада на играч на Лудогорец малко преди първия гол на Пилзен.

И аз навремето се оправдавах със съдиите, че все ни ощетяват и режат, но както казваше преди време един мой стар познат "Като си толкова добър - вкарай 5 , нека да ти отменят 3 и бий с 2:0", с което съм съгласен , защото съдията според мен не може да окаже чак такова влияние на играта. 8-)

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот валкареджио » 24 авг 2016 01:14

Mathias_Coureur написа:Колкото до съдията - за мен направи грешки и в двете посоки.
В полза на Лудогорец - при изравнителния гол на Мисиджан, Кафу игра с ръка , макар и неволно за мен гола е нередовен , както и отменения гол на Пилзен също е редовен.
В полза на Виктория - поне 3-4 спестени жълти картони за Виктория Пилзен , много грубо играха , както и една несъществуваща засада на играч на Лудогорец малко преди първия гол на Пилзен.

И аз навремето се оправдавах със съдиите, че все ни ощетяват и режат, но както казваше преди време един мой стар познат "Като си толкова добър - вкарай 5 , нека да ти отменят 3 и бий с 2:0", с което съм съгласен , защото съдията според мен не може да окаже чак такова влияние на играта. 8-)

Напротив,съдията може по всяко едно време да подари победата на който отбор си поиска ако ще насреща да е и БарЦИлоната.
Срещу съдията и най силния отбор е безсилен.

Dannis
Мнения: 26
Регистриран на: 08 ное 2013 12:59
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот Dannis » 24 авг 2016 01:14

Момента на деня, сънувайте тоя гол 1000 пъти хейтъри ! ;) Иначе аз искам силни отбори, все пак не всеки ден можеш да играеш срещу тях, една група като Байерн и Ман Сити е страхотна.
Изображение

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот buhata_prime » 24 авг 2016 01:30

Браво, момчета! Отново ми напълнихте душата! Грозен мач, далеч от тези, които съм свикнал да гледам, когато единият отбор е Лудогорец, но в крайна сметка това са директни елиминации и този мач се игра по-скоро тактически. В крайна сметка, важно е класираното и едни 15 милиона евро :)

И съдията помогна, но като се има предвид колко картона спести на чехите, а и съдийските тесли срещу български отбори по принцип, изобщо не изпитвам скрупули!

Успех в групите и късмет на жребия!!! А на чешките дървари мога да препоръчам да пуснат една декларация до арменския поп, така и така са тръгнали да се допитват до едни други декларатори :)
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: Виктория Пилзен - Лудогорец | 2:2 FT (2:4 общ резултат)

Мнениеот HEATSEEKER » 24 авг 2016 06:55

Честито и успех на ''Лудогорец 1945''.
В тези радостни мигове , нека те самите благодарят на другаря Сергей Станишев...
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта