Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

ormusus
Мнения: 1
Регистриран на: 03 окт 2015 22:10
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот ormusus » 03 окт 2015 22:34

Имам едно питане лично към г-н Русев!? Та питането ми е следното г-н Русев, тренера Спасов, като видя как Колибали се извинява на Кейшару в първите минути на мача, абе аджиба не му ли светна лампата, че централният е пробит? Съдията не го коментирам / той толкоз си може! / но само да ви цитирам коментар от положението в края на мача когато можеше да бъде отсъдена дузпа! " Много лесно падна на тревата" става въпрос когато Живко Петков бе свален в наказателното поле, "на спонсорите". А иначе за мен лично, Тодор Паланков е сърцето на "Черно море", както Влади Гаджев е за нас! И ПРЕДИ И СЕГА ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА.!!!

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот anihilator » 03 окт 2015 22:35

Тази точка е много ценна за нас поради причината , че когато спечелихме суперкупата много "капацитети " тук , а и по други форуми твърдяха че купата е разменена срещу четири победи за Лудогорец в първенството :!: Замълчете сега и завинаги ! Честита суперкупа МОРЯЦИ 8-)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот BRF » 03 окт 2015 22:36

openminded написа:
Има прекалено големи очаквания към Лудогорец", заяви Ераносян.


Изображение

Това ли е казал :o !?!То остана и с такава селекция да не очакваш победи!Тоя ще ги направи средняк за 2 години!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот sin4ec » 03 окт 2015 22:49

Жалко, че Морето не си тръгна със заслужените три точки от там. Миг невнимание позволи изравняването, а не знам как да коментирам онова накрая, когаато из цялото наказателно зелен защитник влачеше синия...имаше и случай от другата страна, когато бе повален син нападател, но на този стадион явно само при счупване на крак или вадене на глава ще се свири дузпа против Каузата, евентуално...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот Вълчан » 03 окт 2015 22:52

Гелосаният няма да го изтърпи много.Със такава селекция и липсата на някакава конкуренция е грехота да не станат шампиони поне със 7-8 точки преднина.Не подценявам перфектната игра на Моряците като гост.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот Готвача » 03 окт 2015 22:55

ormusus написа:Имам едно питане лично към г-н Русев!? Та питането ми е следното г-н Русев, тренера Спасов, като видя как Колибали се извинява на Кейшару в първите минути на мача, абе аджиба не му ли светна лампата, че централният е пробит? Съдията не го коментирам / той толкоз си може! / но само да ви цитирам коментар от положението в края на мача когато можеше да бъде отсъдена дузпа! " Много лесно падна на тревата" става въпрос когато Живко Петков бе свален в наказателното поле, "на спонсорите". А иначе за мен лично, Тодор Паланков е сърцето на "Черно море", както Влади Гаджев е за нас! И ПРЕДИ И СЕГА ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА.!!!

Сегашният ни отбор можем да го сравним с организъм който има много сърца.Марк Клок,Стенио,Паланков,Мишо Венков...Това най много ми харесва,че ако един липсва,веднага има друг на неговото място.Жалко че ще останем без Марк през зимата,както вървят нещата.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот dickinson » 03 окт 2015 22:57

sin4ec написа:Жалко, че Морето не си тръгна със заслужените три точки от там. Миг невнимание позволи изравняването, а не знам как да коментирам онова накрая, когаато из цялото наказателно зелен защитник влачеше синия...имаше и случай от другата страна, когато бе повален син нападател, но на този стадион явно само при счупване на крак или вадене на глава ще се свири дузпа против Каузата, евентуално...


махни си очилата, нямаше никаква дузпа, оня се замота докато се бави, на 5 метра бях от ситуацията
ако такава дузпа се свири срещу Левски цяла седмица Гонг ще реват

и да станете шампиони нивото вие доста ниско , както и нашето разбира се

добре че има затворен форум за фенове на Лудогорец да си обсъждаме проблемите

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот Vladislav » 03 окт 2015 22:59

Шалвара задължително трябва да направи една голяма софра на никиту. Боклук от висша класа.

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот dickinson » 03 окт 2015 23:02

Vladislav написа:Шалвара задължително трябва да направи една голяма софра на никиту. Боклук от висша класа.


Никиту ли ви е виновен че ни изтървахте, 3 идеални положения и Райков бие във вратаря

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Лудогорец - Черно Море | ''А'' група - 11.кръг | 1:1 FT

Мнениеот CSKA 78 » 03 окт 2015 23:03

Делиорманци, скъпата ви селекция е толкова зле, че даже не искам да се бъзикам с вас! :)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта