Браво Разград, успех Варна!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот зеления » 15 юли 2015 14:29

Благодаря Разград!!!
Успех и на трите български отбора!!!
Само Черно море!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4085
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот JACKO » 15 юли 2015 14:38

Kamenitza1912 написа:Кренвиршите тръгнаха на таран...уста в уста, че и езиче пускат :) Никой не Ви мрази бе хора, просто истинските фенове не ви бръснат за нищо... А защо е така се досетете сами....Тук се цитират Берое, Черно море..ами това са отбори с история и традиции, достойни за уважение, защото са се борили за името си, имиджа си, за стадиона си....преминали са през жупел и огън през годините, за да защитят отбора си, а не като в Разград, всичко на тепсийка да им се поднася а за капак да се стремим да направим Лудогъзец национална кауза! Да , ама не, защото вместо фенове на футбола на националния стадион ви гледат фенове на федърбала, хокея, шахмата, гимнастиката и ските :)

За това гениално мнение аз нямам адекватен отговор! Та виновен ли съм аз че харесвам споменатите от теб спортове, както и баскетбола, биатлона, снукъра и много други!
За твое сведение си имам два големи кашона с в-к "Старт" но пък какво ли е това за теб!
Хората пожелават успехи, а той омника тръгнал да плюе!! Отговори не очаквай.

Пожелавам успех на моряците, имате моята подкрепа.

П.п. Темата е за пожелание за успех на Варна, а не за неуспех на Разград.
Последна промяна от JACKO на 15 юли 2015 14:44, променено общо 1 път.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот Viv.Brooke » 15 юли 2015 14:43

Успех моряци, подкрепата ще я имате и от мен!
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот iliyan » 15 юли 2015 14:58

Успех и дано се справите по-добре от "шампиона" на БГ.Неуважавам отбори които няма история и затова крадат чужда и честват чужди годишнини.
На такива отбори искрено им желая да отидат там където има мястото - в небитието.И глорихънтърите да си спомнят за тях.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот BRF » 15 юли 2015 15:01

doktora25 написа:Насочете си негативната енергия на първо място към самозабравилите се алчни боклуци от Нова броудкастинг груп, които с цялата си наглост и безскрупулност излъчваха мача, а доколкото разбирам имат намерение и други срещи да излъчват. Защо никой не го коментира това? :evil: :!: Разберете, трябва да бъдем единни в борбата срещу тях, защото вече се вижда, вече е кристално ясно, че това лека-полека проправя пътя на платения футбол у нас. И БНТ вече се ослушват и като нищо следващите европейски и световни финали ще се излъчват по някой платен Х**Ди канал. Не само феновете на ЦСКА и Локото, и останалите е хубаво да не мислят егоистично и да поставят поне веднъж на първо общото благо, да изтраят няколко мача да ги следят по радиото или на стадиона, за да фалира този безумен и българофобски проект.

На второ място: плюйте и критикувайте мутренско-олигархичния модел на футбола (и не само на футбола, на бизнеса като цяло, макар че на футбола не трябва да се гледа като на бизнес, а като на социален феномен). Домуса се е самозабравил, и аз не го харесвам, критикувайте неговите действия, и за мен не е прав че съсипа и разпродаде отбора в опит да задоволи своята алчност, но плюейки по него трябва същото да ви е отношението и към собствениците на вашите клубове, защото те са не по-малки престъпници и мошеници. Просто цялата система трябва да бъде сменена (не само във футбола) и да се търсят нови модели на финансиране, в които да се изключи ролята на "силния човек".

Критикувайте също БФС и техните действия. Срамота е, безумие е първенството да започва 2 седмици след европейските сблъсъци и отборите да не са влезли в игрови ритъм и добра форма преди "мачовете на годината". Датата в която първенството трябва да започва е 1 юли, а за да не е почивката толкова кратка - просто да свършва по-рано.

И четвърто и най-важно: Що се отнася до представянето на нашите отбори трябва да бъдем единни, да ги подкрепяме и да не се делим на сини, червени, зелени и др. От всяка тяхна победа печелим всички, целия български футбол. Ако не сме единни, ако искаме преди всичко на другия да му е зле това само илюстрира в какво се коренят проблемите ни като нация и никога не бихме се оправили.

Така че успех на Лудогорец на реванша, успех на Берое и Черно море и силно се надявам оттук до края на темата да липсват мнения, които да са в някаква друга посока!

Много точно казано!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот g3_ev2 » 15 юли 2015 15:06

И на мен ми се ще Ч. море да отупа датчаните! И, естествено, им го пожелавам! Но даже и всички китайци да им го пожелаят, в европейските турнири по правило печели онзи, който успее да вкара повече атлетика в играта си, на когото техническия и тактическия профил на играта е построен върху максимално използване на атлетизма. Точно тук нашите отбори са много зле, да не кажа нещо по-лошо - не става въпрос за силова игра, нея я можем. Не е въпрос на омраза, нито на завист.
Така че добрите пожелания в кошара не вкарват. Преди години Левски, с много силен състав, загуби с 0:2 в София и така и не разбраха откъде им дойде, обвиниха съдията. Коварно играят датчаните!
И все пак, както казва един голям български нападател, започваме 11 на 11 и всичко си зависи от нас! Не съм чувал Господ специално да е посочил Брьондби като непобедим!

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот honda » 15 юли 2015 15:27

fen-fen написа:
mor написа:Започна се с задоволството на някои хора от отпадането на Литекс,продължи с радостта на други от загубата на Лудогорец... следва щастие за някои от евентуални загуби на Черно море и Берое....нищо добро няма да се случи с футбола ни ако продължаваме така...


Ще копирам едно мнение от фейса на една наша фенка с което съм напълно съгласен:
"Във футбола има и загуби, така че нищо ново под слънцето. ЦСКА и Левски редовно се издънват в евротурнирите, а тази година дори ги няма там. Славните митове за евробоец и запазена марка в Европа отдавна не са в сила. Лудогорец пак ще е най-добрият български отбор, колкото и да не се харесва на този или онзи, но това е положението. Злобни хора и злобни коментари винаги ще има!
Подкрепяйте българските отбори, когато играят в Европа. Нито Лудогорец, нито Черно Море, нито Берое са виновни за дереджето на столичните грандове чиито фенове и платени клакьори с пяна пишат статия след статия как умирал Лудогорец и куп подобни простотии. Има си по-долни групи, ще поиграят хартиените грандове и като се върнат в "А" група, тогава ще говорим! "

Кой къде ще играе времето ще покаже. Само една сравнение, колко пъти шампион на Турция е бил отбор извън Истанбул,колко пъти шампион на Гърция е бил отбор извън конгломерата Атина-Пирея,колко пъти шампион на Сърбия е бил отбор извън Белград? Ако някой си мисли ,че в България ще стане нещо различно дълбоко се лъже. В София се реализира около 40% от БВП. В спора между по-богатия и по-бедния винаги печели по-богатия. Въпрос на време е софийските отбори да получат държавна помощ,подобна на тази която вече получиха клубовете на Лудогорец,Берое, каквато вече има обещана на Черно Море. В момента в който ЦСКА получи Армията, а Левски -Герена и стадион Раковски,то активите и на двата клуба ще станат по около 100 млн евро.
Между другото когато Левски и ЦСКА бяха водещи отбори ,националния отбор беше във втора урна,докато сега националния отбор е в четвърта.
Най-искрено пожелавам успех на всички български отбори.
Относно Лудогорец,нека феновете му отговорят нормално ли е в периода в ,който техния собственик налива десетки милиони на година, същия този собственик да декларира че не може да изпълни задълженията си по приватизацията на ПБМФ.
Нормално ли една компания със 100% държавна собственост (БЕХ) с годишни задължения от 1,5-2 млрд лева(които се поемат от всеки от нас) да дава по 6 млн лв на година на един ПФК-Берое. За мен този ,които е разрешил това трябва директно да седне на подсъдимата скамейка.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот luxorus » 15 юли 2015 15:51

honda написа:
fen-fen написа:
mor написа:Започна се с задоволството на някои хора от отпадането на Литекс,продължи с радостта на други от загубата на Лудогорец... следва щастие за някои от евентуални загуби на Черно море и Берое....нищо добро няма да се случи с футбола ни ако продължаваме така...


Ще копирам едно мнение от фейса на една наша фенка с което съм напълно съгласен:
"Във футбола има и загуби, така че нищо ново под слънцето. ЦСКА и Левски редовно се издънват в евротурнирите, а тази година дори ги няма там. Славните митове за евробоец и запазена марка в Европа отдавна не са в сила. Лудогорец пак ще е най-добрият български отбор, колкото и да не се харесва на този или онзи, но това е положението. Злобни хора и злобни коментари винаги ще има!
Подкрепяйте българските отбори, когато играят в Европа. Нито Лудогорец, нито Черно Море, нито Берое са виновни за дереджето на столичните грандове чиито фенове и платени клакьори с пяна пишат статия след статия как умирал Лудогорец и куп подобни простотии. Има си по-долни групи, ще поиграят хартиените грандове и като се върнат в "А" група, тогава ще говорим! "

Кой къде ще играе времето ще покаже. Само една сравнение, колко пъти шампион на Турция е бил отбор извън Истанбул,колко пъти шампион на Гърция е бил отбор извън конгломерата Атина-Пирея,колко пъти шампион на Сърбия е бил отбор извън Белград? Ако някой си мисли ,че в България ще стане нещо различно дълбоко се лъже. В София се реализира около 40% от БВП. В спора между по-богатия и по-бедния винаги печели по-богатия. Въпрос на време е софийските отбори да получат държавна помощ,подобна на тази която вече получиха клубовете на Лудогорец,Берое, каквато вече има обещана на Черно Море. В момента в който ЦСКА получи Армията, а Левски -Герена и стадион Раковски,то активите и на двата клуба ще станат по около 100 млн евро.
Между другото когато Левски и ЦСКА бяха водещи отбори ,националния отбор беше във втора урна,докато сега националния отбор е в четвърта.
Най-искрено пожелавам успех на всички български отбори.
Относно Лудогорец,нека феновете му отговорят нормално ли е в периода в ,който техния собственик налива десетки милиони на година, същия този собственик да декларира че не може да изпълни задълженията си по приватизацията на ПБМФ.
Нормално ли една компания със 100% държавна собственост (БЕХ) с годишни задължения от 1,5-2 млрд лева(които се поемат от всеки от нас) да дава по 6 млн лв на година на един ПФК-Берое. За мен този ,които е разрешил това трябва директно да седне на подсъдимата скамейка.

Хонда,посмали манго.Ние българите сме царе на това да даваме мнения,нищо че сме тотално некомпетентни!Нито БЕХ е собственик на Берое,нито дава 6 млн,нито пък ти плащаш!
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Sirene
Мнения: 182
Регистриран на: 13 юли 2015 09:40

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот Sirene » 15 юли 2015 16:13

baligo написа: и заради зрялото ти поведение,

Тука си в голяма, ама мнооого голяма грешка. Дедото е на 50+ години, пък се държи и заяжда като някакъв пубер :) Набора му Дамянов и той същата история. :lol:

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4085
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот JACKO » 15 юли 2015 16:19

g3_ev2 написа:И на мен ми се ще Ч. море да отупа датчаните! И, естествено, им го пожелавам! Но даже и всички китайци да им го пожелаят, в европейските турнири по правило печели онзи, който успее да вкара повече атлетика в играта си, на когото техническия и тактическия профил на играта е построен върху максимално използване на атлетизма. Точно тук нашите отбори са много зле, да не кажа нещо по-лошо - не става въпрос за силова игра, нея я можем. Не е въпрос на омраза, нито на завист.
Така че добрите пожелания в кошара не вкарват. Преди години Левски, с много силен състав, загуби с 0:2 в София и така и не разбраха откъде им дойде, обвиниха съдията. Коварно играят датчаните!
И все пак, както казва един голям български нападател, започваме 11 на 11 и всичко си зависи от нас! Не съм чувал Господ специално да е посочил Брьондби като непобедим!

Греда!! Само аз ли не знам че Ч. море ще играе с/у датчани!! Пък жената вика че съм консумирал прекалено много загорка, а един колега че мойто е микс м/у бира и ракия :) Бъдете здрави.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта