Браво Разград, успех Варна!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3334
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот crazy_one » 15 юли 2015 13:33

Добра инициатива!
Успех на моряците и на Лудогорец в реванша!!!
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
IvanGit
Мнения: 423
Регистриран на: 06 мар 2011 09:49
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот IvanGit » 15 юли 2015 13:36

Само така! Стига плюнки и омраза!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот stefani » 15 юли 2015 13:38

Успех и от мен и за трите отбора в ЕТ, въпреки че мрчната ми прогноза за сега се сбъдва.
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот fen-fen » 15 юли 2015 13:39

mor написа:Започна се с задоволството на някои хора от отпадането на Литекс,продължи с радостта на други от загубата на Лудогорец... следва щастие за някои от евентуални загуби на Черно море и Берое....нищо добро няма да се случи с футбола ни ако продължаваме така...


Ще копирам едно мнение от фейса на една наша фенка с което съм напълно съгласен:
"Във футбола има и загуби, така че нищо ново под слънцето. ЦСКА и Левски редовно се издънват в евротурнирите, а тази година дори ги няма там. Славните митове за евробоец и запазена марка в Европа отдавна не са в сила. Лудогорец пак ще е най-добрият български отбор, колкото и да не се харесва на този или онзи, но това е положението. Злобни хора и злобни коментари винаги ще има!
Подкрепяйте българските отбори, когато играят в Европа. Нито Лудогорец, нито Черно Море, нито Берое са виновни за дереджето на столичните грандове чиито фенове и платени клакьори с пяна пишат статия след статия как умирал Лудогорец и куп подобни простотии. Има си по-долни групи, ще поиграят хартиените грандове и като се върнат в "А" група, тогава ще говорим! "
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
Green_Eagles
Мнения: 108
Регистриран на: 12 окт 2013 10:55
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот Green_Eagles » 15 юли 2015 13:52

УСПЕХ НА ЧЕРНО МОРЕ!
Ще получат покрепа от лудогорци, защото само ЗАЕДНО ОБЕДИНЕНИ можем да излезем от ТИНЯТА в която сме затънали!!!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот Кролик » 15 юли 2015 14:09

Благодаря за подкрепата, ще се видим в Разград !

Моряци,
Както и за финала в Бургас, нека всички пътуваме внимателно !! Да отидем и да се върнем живи, здрави и дай боже много усмихнати !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот doktora25 » 15 юли 2015 14:11

Насочете си негативната енергия на първо място към самозабравилите се алчни боклуци от Нова броудкастинг груп, които с цялата си наглост и безскрупулност излъчваха мача, а доколкото разбирам имат намерение и други срещи да излъчват. Защо никой не го коментира това? :evil: :!: Разберете, трябва да бъдем единни в борбата срещу тях, защото вече се вижда, вече е кристално ясно, че това лека-полека проправя пътя на платения футбол у нас. И БНТ вече се ослушват и като нищо следващите европейски и световни финали ще се излъчват по някой платен Х**Ди канал. Не само феновете на ЦСКА и Локото, и останалите е хубаво да не мислят егоистично и да поставят поне веднъж на първо общото благо, да изтраят няколко мача да ги следят по радиото или на стадиона, за да фалира този безумен и българофобски проект.

На второ място: плюйте и критикувайте мутренско-олигархичния модел на футбола (и не само на футбола, на бизнеса като цяло, макар че на футбола не трябва да се гледа като на бизнес, а като на социален феномен). Домуса се е самозабравил, и аз не го харесвам, критикувайте неговите действия, и за мен не е прав че съсипа и разпродаде отбора в опит да задоволи своята алчност, но плюейки по него трябва същото да ви е отношението и към собствениците на вашите клубове, защото те са не по-малки престъпници и мошеници. Просто цялата система трябва да бъде сменена (не само във футбола) и да се търсят нови модели на финансиране, в които да се изключи ролята на "силния човек".

Критикувайте също БФС и техните действия. Срамота е, безумие е първенството да започва 2 седмици след европейските сблъсъци и отборите да не са влезли в игрови ритъм и добра форма преди "мачовете на годината". Датата в която първенството трябва да започва е 1 юли, а за да не е почивката толкова кратка - просто да свършва по-рано.

И четвърто и най-важно: Що се отнася до представянето на нашите отбори трябва да бъдем единни, да ги подкрепяме и да не се делим на сини, червени, зелени и др. От всяка тяхна победа печелим всички, целия български футбол. Ако не сме единни, ако искаме преди всичко на другия да му е зле това само илюстрира в какво се коренят проблемите ни като нация и никога не бихме се оправили.

Така че успех на Лудогорец на реванша, успех на Берое и Черно море и силно се надявам оттук до края на темата да липсват мнения, които да са в някаква друга посока!
Последна промяна от doktora25 на 15 юли 2015 14:31, променено общо 3 пъти.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Kamenitza1912
Мнения: 135
Регистриран на: 24 юни 2013 19:30
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот Kamenitza1912 » 15 юли 2015 14:11

Кренвиршите тръгнаха на таран...уста в уста, че и езиче пускат :) Никой не Ви мрази бе хора, просто истинските фенове не ви бръснат за нищо... А защо е така се досетете сами....Тук се цитират Берое, Черно море..ами това са отбори с история и традиции, достойни за уважение, защото са се борили за името си, имиджа си, за стадиона си....преминали са през жупел и огън през годините, за да защитят отбора си, а не като в Разград, всичко на тепсийка да им се поднася а за капак да се стремим да направим Лудогъзец национална кауза! Да , ама не, защото вместо фенове на футбола на националния стадион ви гледат фенове на федърбала, хокея, шахмата, гимнастиката и ските :)

Потребителски аватар
baligo
Мнения: 754
Регистриран на: 09 юли 2008 19:58
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот baligo » 15 юли 2015 14:24

Captain Stottlemeyer написа:
Alexandrov93 написа:
baligo написа:Айде по-малко плюене, повече подкрепа и задружни усилия... И ще ги стигнем...

Футболна солидарност от Разград за Варна

Успех, моряци!


Не искам да обиждам Левски, но ти си първия левскар, който виждам да пише нещо подобно след финала. Правя ти евала, наистина. Може би, ако бяхме на ваше място и аз, както и по-голяма част от нашите фенове биха реагирали по-вашия начин, но ти се отличаваш. Трябва да си подкрепяме отборите в Европа, че всяка година да отпадаш в първи кръг не е на добре. Литекс отпаднаха от анонимници Лудогорец са на път...не знам. Благодарим за подкрепата!

Лицето с никнейм "балиго" е толкова левскар, колкото аз съм папа Бенедикт. ;) А европейското отношение и подкрепа трябва да се заслужат... 8-)

Много странно ги решаваш тези неща. Смятам те за един от истинските левскари тук - и заради зрялото ти поведение, и заради хубавото време, което сме имали преди в дир-а. Може би пък ако се пиша с ника си от тогава, ще стана пръв левскар?!? Знае ли човек, по дрехите посрещат... Ама пък ми помогна да си го преместя в другия крачол.
Изображение
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Браво Разград, успех Варна!

Мнениеот tinko » 15 юли 2015 14:26

"Моряци" зарадвайте отново България утре. Така както го направихте и на финала за купата. Успех!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта