Кой ще е новият треньор на Лудогорец?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Джуджето сменя евтиния треньор на Разград

Мнениеот мили » 15 юни 2015 15:22

GOLEADOR написа:Джуджето сменя евтиния Дерменджиев начело на Лудогорец?
Ако може да се вярва на "7 дни спорт" .
До момента Лудогорец нямаше успех в преговорите с чуждестранен треньор. Днес обаче се появиха слухове, че новият наставникът на "орлите" може и да е от България. Става дума за Илиан Илиев. Според "7 дни спорт" той най-вероятно ще заеме овакантеният треньорски пост при разградчани.

Според информацията бившият наставник на Левски вече е провел разговори с клуба. Илиев се завърна в България след като преди няколко седмици напусна анголския тим Интерклуб. Смята се, че стилът му ще пасне идеално на този на шампионите.

Лудогорец от своя страна претърпя неуспех с няколко чуждестранни треньори. Желаният от "орлите" Виктор Гончаренко подписа с руския Урал. Има информация и че друг чуждестранен наставник е бил близо до подпис с разградския клуб, но в последния момент се е отказал. Името му не се споменава.


Споко, ще имаме треньор, съвсем скоро.
А кой ще е новия треньор на ЦСКА?
Във В група трябва ли да имате и треньор? :)

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Джуджето сменя евтиния треньор на Разград

Мнениеот GOLEADOR » 15 юни 2015 15:29

мили написа:
GOLEADOR написа:Джуджето сменя евтиния Дерменджиев начело на Лудогорец?
Ако може да се вярва на "7 дни спорт" .
До момента Лудогорец нямаше успех в преговорите с чуждестранен треньор. Днес обаче се появиха слухове, че новият наставникът на "орлите" може и да е от България. Става дума за Илиан Илиев. Според "7 дни спорт" той най-вероятно ще заеме овакантеният треньорски пост при разградчани.

Според информацията бившият наставник на Левски вече е провел разговори с клуба. Илиев се завърна в България след като преди няколко седмици напусна анголския тим Интерклуб. Смята се, че стилът му ще пасне идеално на този на шампионите.

Лудогорец от своя страна претърпя неуспех с няколко чуждестранни треньори. Желаният от "орлите" Виктор Гончаренко подписа с руския Урал. Има информация и че друг чуждестранен наставник е бил близо до подпис с разградския клуб, но в последния момент се е отказал. Името му не се споменава.


Споко, ще имаме треньор, съвсем скоро.
А кой ще е новия треньор на ЦСКА?
Във В група трябва ли да имате и треньор? :)

Манджуков много харесва евтиния Дерменджиев.Вероятно той ще смени скъпия Пенев на поста треньор в ЦСКА!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: Кой ще е новият треньор на Лудогорец?

Мнениеот dream team » 16 юни 2015 20:09

Бруно Рибейро е най-вероятният нов треньор на българския шампион "Лудогорец".

39-годишният португалец пристигна днес в България, а в следващите часове ще преговаря с ръководството и собственика Кирил Домусчиев.

"Още не мога да кажа, че съм треньор на "Лудогорец", но съм близо. Нека първо да разговарям с ръководството. Днес вечерта това трябва да се случи. Ако всичко след разговорите мине добре, ще съм много доволен да бъда следващият треньор на "Лудогорец", заяви Рибейро пред "Гонг".

Рибейро е бивш полузащитник, който е юноша на "Витория" (Сетубал), където преминава и по-голямата част от кариерата му. Играл е и за английските "Лийдс" и "Шефилд юнайтед" между 1997 и 2011 г.

Треньорската му кариера започва през 2010 г. в младежките формации на "Витория". След това застава начело на първия отбор за един сезон, а по-късно води по-скромните "Фарензе", "Моура" и "Пинялновенсе". През тази година отново беше старши треньор на "Витория".

"Според мен "Лудогорец" е една фантастична възможност. Става дума за българския шампион, който е познат и в Европа. Това е един голям клуб. Не знам много за българския футбол, но съм наясно, че това е най-добрият отбор в България, който иска да се представя добре и извън страната", допълни португалецът, който досега е работил само в родината си.

"Наблюдавах "Лудогорец" в Шампионската лига. Притежават добър отбор. Тимът трябва да бъде подобряван и да стане още по-силен. Харесаха ми някои от футболистите. Двамата португалци, които познавам (Ешпиньо и Витиня), бразилците също са високо ниво, някои от българите са изключително важни играчи за отбора", допълни той.

Рибейро е близък приятел с мениджъра на "Челси" Жозе Моуриньо, като е изкарал и няколко курса при своя сънародник.

"Факт е, че съм приятел с Жозе Моуриньо, при това доста добър. Имах възможността да направя два стажа при него в "Челси" и "Реал" (Мадрид). До този момент бях треньор на "Витория", но договорът ми приключи. Сега се отваря тази добра възможност. Това е различна страна, Шампионската лига също е нещо много по-различно за мен", завърши португалецът.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Кой ще е новият треньор на Лудогорец?

Мнениеот modor » 24 юни 2015 12:43

"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта