Селекция и подготовка - лято 2015

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12645
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот BRF » 29 юли 2015 16:02

JACKO написа:Не за друго приятелю, но просто си пропуснал капитана, а и Василев и Чунчуков би трябвало да се редуват в титулярния състав! Наздраве в тази жега ;)

Ааааа да,Дяков!Чончуков съм пропуснал,че е при вас,а кой е Василев нямам никаква идея!Не е нашия Венци,защото той отиде в Берое ;) ! ;)
Просто наистина се чудя колко българи останаха в отбора ви.Не съм ви съдник и ако искате играйте без българи-то си е ваша работа!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот dido1302 » 29 юли 2015 18:45

Ами те българите са най-слабото звено в отбора. Колкото повече успехи иска да има Лудогорец в Европа, толкова по-малко българи трябва да останат. Вижда се колко са качествени играчи като Мишо и Александър Александрови - пълна скръб. На лудогорци им трябват няколко българи просто за бройка за да се спази правилото. А нека в Б отбора им да се обиграват играчи от школата. Който се представя силно ще получи шанс в първия отбор, но задължителното държане на некадърници ей така, за да има българи в отбора е безсмислено. В Европа се играе с научени футболисти и евротурнирите не са място, където да се учат.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот honda » 29 юли 2015 19:32

parazit написа:
BRF написа:Сега като разкарате Мишо и Сашо,ще ви останат ли българи освен Минев,Стоянов и Терзиев :? ?Питам защото не ви следя много нещата,ама всеки ден мяркам,че купувате някой я от Бразилия,я от Румъния!?!


Може да вземат още 3-ма нови освен Кешеру и бразилеца.Централен защитник,нападател и още едно крило.

За мен Лудогорец прави селекция с много качествени футболисти,всеки един от които е с качества значително превишаващи не само нивото на нашата А група,но и нивото на напусналите Лудогорец играчи. За мен това е най-големия проблем.
1. Болшинството футболисти ,които бяха привлечени в Лудогорец ,гледат на трансфера си в в тима като стъпка назад в кариерата си. и реално погледнато е така. Футболисти от Аякс,бразилската Първа дивизия , та дори и от Стяуа ,гледат на отбор като Лудогорец като отстъпление, всеки един от тези футболисти се е виждал ,ако не във водещите отбори от Топ първенствата на Европа то поне титуляр в отбор от най-силните първенства. Няма какво да се лъжем и Бразилия ,и Холандия и Стяуа са несъмнено много по-големи трамплини към водещите първенства от Лудогорец( а и от който и да е друг български клуб). Аз самия не съм уверен доколко самите футболисти са доволни от трансфера си в Лудогорец.
2. Доколко качествата на самите играчи ще паснат към играта на отбора, досега Лудогорец играеше един много приятен футбол(въпреки че не съм фен на Лудогорец не мога да кажа ,че играта им не ми харесва),но този стил е доста специфичен и доколко новите играчи ще се адаптират към този стил на игра.
3. Известен проблем с бразилските футболисти ,че много често са индивидуални,а не колективни играчи. Просто от деца там ги учат да изпъкват с индивидуални качества за да могат да бъдат трансферирани. Друг проблем на който малко обръщат внимание е че терените у нас са доста по-малки като размери отколкото болшинството терени в Бразилия и тук се играе доста по-силово отколкото в Бразилия.
4. Дисбаланса в отбора- вече не е кой знае каква тайна ,че в момента климата в отбора на Лудогорец не е много добър и има противопоставяне българи срещу чужденци, най-вече на материална основа. Примерно заплатата на доста от новите футболисти е повече от 500 хил евро годишно,докато на българите е под 200 хил евро. Това неминуемо води до проблеми в съблекалнята.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот Vura » 29 юли 2015 21:02

Двете п****** много се интересуват от трансферната политика на Лудогорец? :lol: Мислете за Чико Бяга и Струмска слава. ;)

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот d.milanov » 29 юли 2015 23:18

Vura написа:Двете п****** много се интересуват от трансферната политика на Лудогорец? :lol: Мислете за Чико Бяга и Струмска слава. ;)

Вурчо, да ти имам настроението след изядените мазни молдовски салами. :mrgreen:

nghcvth
Мнения: 3537
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот nghcvth » 31 юли 2015 13:37

Наистина доста пари хвърли Домусчиев за селекция този път (е, трансферът на Кайсара също помага). Не тръгна да разпродава, както се очакваше, а напротив. Явно се гради отбор за ЕКТ догодина, А група надали ще е някакъв проблем за Лудогорец.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот dream team » 11 авг 2015 15:45

Румънският нападател Клаудиу Кешеру подписа тригодишен договор с Лудогорец, съобщава sport.ro. Българският шампион плати 1 милиона евро на Ал Гарафа за бившия футболист на Стяуа Букурещ.

Кешеру ще получава заплата от 700 хиляди евро на сезон в Лудогорец. Румънските медии отбелязват, че възнаграждението му ще бъде значително по-голямо от това, което е получавал в Стяуа.

Нападателят трябва в следващите часове да пристигне в България, за да премине медицински прегледи и да финализира трансфера си в Лудогорец.


Не знам доколко е вярно, но според мен в частта със заплатата определено има голямо разминаване. 700 000 евро на сезон е твърде много за този.

drvasko98
Мнения: 6943
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот drvasko98 » 11 авг 2015 15:52

Голям майтап ще е, ако след похарчените пари, титлата се окаже проблемна.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот d.milanov » 11 авг 2015 17:25

dream team написа:
Румънският нападател Клаудиу Кешеру подписа тригодишен договор с Лудогорец, съобщава sport.ro. Българският шампион плати 1 милиона евро на Ал Гарафа за бившия футболист на Стяуа Букурещ.

Кешеру ще получава заплата от 700 хиляди евро на сезон в Лудогорец. Румънските медии отбелязват, че възнаграждението му ще бъде значително по-голямо от това, което е получавал в Стяуа.

Нападателят трябва в следващите часове да пристигне в България, за да премине медицински прегледи и да финализира трансфера си в Лудогорец.


Не знам доколко е вярно, но според мен в частта със заплатата определено има голямо разминаване. 700 000 евро на сезон е твърде много за този.

Може само да гадаем за финансовите условия. Но това са наистина много пари. Вероятно играча си ги заслужава(според информациите в медиите), но да му плащаш тези пари цяла година, за да играе в А група е меко казано странно. Формата на Лудогорец и футболистите му падна през тази година, защото реално няма с кой да си сверят часовниците и това за един полусезон. А сега предстои ЦЯЛА нулева година без реални конкуренти. Дали формата няма да се свлече още по-надолу, въпреки новите трансфери. И все пак парите са на собственика, той решава кой футболист да вземе и колко да плати.

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: Селекция и подготовка - лято 2015

Мнениеот dream team » 11 авг 2015 17:28

От това което съм гледал, не е нещо особено.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта