Спряха правата на Моци

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12619
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот BRF » 08 апр 2015 14:22

actrus написа:Поправете ме ако бъркам.Тоя Николич не е ли играл за Стяуа. Ако е играл, следващия път -Моцкаааа с двата крака в десятката.Даже лекарски екип не влезе да му помогне, а Безяк 10 минути не може да дойде на себе си.Айдеее театър "Сълза и сопол".Финал за купа Витоша и Средец(кви тия бе).Един управленец на БФС стана сервитьор(тогава),друг спечели Златни топки и обувки.По всички закони на спорта тия двата отбора(Витоша и Средец), трябваше да играят в окръжните групи.

http://www.sportal.bg/news.php?news=541598

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот terata » 08 апр 2015 17:04

Кирил Домусчиев: Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев заяви, че в Дисциплинарната комисия има петима левскари и затова състезателните права на Козмин Моци са спрени.


Майко мила... значи според въпросния гусин, деянието на неговия идол е напълно в реда на нещата. И Моци ще бъде наказан, не защото е виновен, а щото в дисципа били левскари. Някои хора много се самозабравиха!

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот veselinsk » 08 апр 2015 17:59

#СправедливостЗаМооооци
Изображение

Потребителски аватар
karager
Мнения: 338
Регистриран на: 29 мар 2015 17:01
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот karager » 08 апр 2015 19:25

terata написа:
Кирил Домусчиев: Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев заяви, че в Дисциплинарната комисия има петима левскари и затова състезателните права на Козмин Моци са спрени.


Майко мила... значи според въпросния гусин, деянието на неговия идол е напълно в реда на нещата. И Моци ще бъде наказан, не защото е виновен, а щото в дисципа били левскари. Някои хора много се самозабравиха!

Toя тотално е скаран с действителността.
Предлагам държавата да му даде 1-2 завода за пропуснатите ползи от спрените права на Мооооооци. Струва ми се справедливо? :roll:
YNWA

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14189
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот damyanov1963 » 08 апр 2015 23:12

Според феновете на черноморе наказанието на моци трябваше да влезе в сила след мачовете с Левски - Да, ама не!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот actrus » 10 апр 2015 02:02

veni__85 написа:
actrus написа:Поправете ме ако бъркам.Тоя Николич не е ли играл за Стяуа. Ако е играл, следващия път -Моцкаааа с двата крака в десятката.Даже лекарски екип не влезе да му помогне, а Безяк 10 минути не може да дойде на себе си.Айдеее театър "Сълза и сопол".Финал за купа Витоша и Средец(кви тия бе).Един управленец на БФС стана сервитьор(тогава),друг спечели Златни топки и обувки.По всички закони на спорта тия двата отбора(Витоша и Средец), трябваше да играят в окръжните групи.

Първо научи българския език , след това може да пишеш.

Ще си ги мерим ли.Няма да ми разрешат ,веднага щях да ти го напиша на 3 западни и 2 источни езика.Откога в ДъГе гледате футбол.Щом си гледал мача за кой отбор беше.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта