Тема за Кирил Домусчиев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Лудогорец арена
Мнения: 55
Регистриран на: 16 май 2013 21:06
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот Лудогорец арена » 17 май 2015 14:06

memnto написа:Кои билети са по 50 лв бе пич? :lol: :lol: Абе вие вЕрно май спите на течение. :lol: :lol:

Не коментирай неподготвен! Цените на централната трибуна бяха по 50 лева! На всички останали сектори по 25 лева. Единствено на Локото са им ги дали по 10, разбираемо защо. Около 500 безплатните билети са били предвидени изначално за децата. За да се минимизират спекулациите са дадени последния момент. Като раздаваха безплатни билети за евромачовете на всички ДЮШ-ли тогава мълчахте. Сега сте намерили мотив да плюете. Имаше празни места на "Б"сектор(вдясно от централната трибуна) и на самата централна трибуна където цените бяха безбожни. Журналиста визираше основно сектор МОЦИ, а и Домусчиев разбра, че за нея иде реч. Но не зависимо от от това. На "Моци" хората бяха станали от местата си, както и самия Домусчиев каза. В края на краищата ако изслушате цялото интервю, ще забележите, че това му беше четвърти провокативен въпрос. От къде на къде някакъв си се пръкнал журналист (които голяма част от тях се смятат богопомазани) ще ти разваля празника с глупости!? Това ли е най-важното в него момент!? Та нима двумилионна София да си пълни стадионите? Пропорционално на мачовете им трябва да присъстват по 200 000 хиляди, хайде от мен да мине - 20 000 хиляди. Да ама не, целта е да се дразни и подлива вода. Толкова е прозрачна завистта, че и слепия я забелязва. Мисля си дори, че момчето не е виновно. По-скоро си е изпълнявало задачката спусната му от спортния отдел на телевизията. А от както една персона от един жълт сайт отиде на ръководна длъжност в телевизията им, превърна и нея в такава. Добре го каза фен на Лудогорец: "Все едно да те поканят на рожден ден, а ти да кажеш, че тортата не ти харесва!" Грешката на ръководството на Лудогорец е в два аспекта, единия са високите цени, другия е изискването на картодържателите (най-верните фенове) да си доплащат, при все, че тя дава гаранция за гледане на всички мачове от първенството. Не говоря за други като например тия за Купата. По тази логика всеки кръг може да се измисля нова инициатива и да се изискват постоянно допълнителни средства. Както се казва "Грешки на растежа".
Последна промяна от Лудогорец арена на 17 май 2015 14:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот k20dan4o » 17 май 2015 17:43

За съжаление какъвто ни е футбола такава ни е и спортната журналистика, че и по-зле.
Какво например заслужава "журналистчето-логопед" Емил Коцев след една такава статия която пусна миналата година след поредна победа на Лудогорец над ЦСКА???
http://www.livesport.bg/robite-na-domuschiev-sreshtu-kompleksirashtiq-gi-cska-47343.html
Иначе Домусчиев не го оправдавам за реакцията си.

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот actrus » 17 май 2015 20:16

Не одобрявам избухването на Кирил ,но и въпросите бяха (как си станал журналист):
1. За декларация от Литекс....- играем с Локо Сф и ставаме шампиони...Каква е връзката с Литекс
2.За Любо Пенев- открива се една от най- готините и модерни трибуни. Каква връзка има Любо
3.Празни места- едни от най-скъпите билети в България и стадиона е нормално пълен.В София влизат гратис и посещаемост 3-4000.
и тук наш Киро трябваше да спре всички журналя и да каже " Кеф ми е, гот ми е.Кой сега е №1" ,и показалец ,и кутре в юмрук(кууууул)....
За в бъдеще Киро да направи акредитация на журналистите ,които ще отразяват двубоите от "Лудогорец Арена".Публична тайна е ,че всички спортни медии са сини или червени
Тук един герой писа ,че имало много гратисчии.Имаше- даже ти казвам имената веднага.Б.Борисов,Б.Михайлов,Л.Павлова,русенски митрополит Наум,кмета на Разград Д.Бояджиев.Ако искаш и децата, които влязоха безплатно ще ти напиша ,но не е коректно.Да те питам :за сектор "Моци" се влиза с баркод-как ли са влезли гратисчиите.За сектор "В" където сме нашата група ,50% се познаваме и сме от града и близките на Разград села.Като идвах към стадиона имаше автомобили с регистрации от Русенско,Шуменско,Силистренско,Варненско,Търговишко, дори имаше 3(три) автомобила с Пловдиска регистрация и ги упътихме къде да си паркират колите.Как ги преброи гратисчиите ,ти си знаеш.

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот hijack1 » 17 май 2015 21:07

Гратисчиите са влезли с билети на които пише 0.00 лв. И поне в началото когато отвориха сектора билетчетата се късаха, системата с баркодите не знам дали работеше.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот ELFen » 17 май 2015 21:31

hijack1 написа:Гратисчиите са влезли с билети на които пише 0.00 лв. И поне в началото когато отвориха сектора билетчетата се късаха, системата с баркодите не знам дали работеше.

отговор на въпроса, от друга тема във форума
ELFen написа:
Brabam написа:
iliyan написа:Тази снимка дори няма смисъл да се коментира :lol: :lol: :lol:

Означава,че поне 5 човека не са платили нищо, но е възможно да има и още :)

Може да се коментират поне 2 неща:
1.2000 гратисчии на Армията за мача срещу Лудогорец, влезли да "подкрепят" отбора си в момент на ужасяващ финансов колапс, което си е за коментар ?!!?
2.Всеки клуб има заделен билетен ресурс с безплатни пропуски за деца /собствени кадри/ и хора в неравностойно положение /благотворителност /...Ако повечето тук не са разбрали има чекираща система,като в белите страни, която трябва да прочете един "бар код" , като не завърта "едни пръчки" , ако не прочете нещо. А билета си е на стойност 0 лв.и има роля на финансово отчетен документ за счетоводството !
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот actrus » 17 май 2015 21:43

hijack1 написа:Гратисчиите са влезли с билети на които пише 0.00 лв. И поне в началото когато отвориха сектора билетчетата се късаха, системата с баркодите не знам дали работеше.

Работи или " не знам дали работеше". Значи не си бил там.Що говориш наизуст ве пикльо.Нали сина ми е в агитката. И темата е за г-н Домусчиев.Явно модераторите са в гарнизонка с преспиване. Що ми го влачите тоя провокатор тука.Правиш ли разлика от гратисчия и дете влязло с билет за 0.00 лв.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот d.milanov » 17 май 2015 22:19

Няма лошо дечица да са влезли безплатно на мача, дори е похвално. Но явно не са били само деца и там е проблема спрямо останалите. Между другото, за мача ви с Базел имах два безплатни билета, сами си правете изводите.

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот hijack1 » 17 май 2015 22:24

Не знам какво се засегна, че чак и почна да обиждаш. Бях на стадиона и няма какво да доказвам пред теб. При първоначалното струпване баркод системата не работеше, след това може да са я пуснали когато опашката е намаляла. И недейте излиза с тезата, че безплатните билети били за децата, просто интереса към мача беше нулев и за да не се изложи Киро пред цяла България се е прибегнало до това. Затова и избухна на въпроса на журналиста от БТВ.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот mozart » 17 май 2015 22:29

d.milanov написа:Няма лошо дечица да са влезли безплатно на мача, дори е похвално. Но явно не са били само деца и там е проблема спрямо останалите. Между другото, за мача ви с Базел имах два безплатни билета, сами си правете изводите.

Вижте, още преди две години мисля, се дискутираше въпросът с подарените билети в предприятията на Домусчиев. Голяма част от хората даже не се възползваха, а предлагаха билетите си на по-ниска цена, в ковто също няма лошо. Който си е фен ще отиде с или без подарен билет. Какви изводи да си направя от тези два билета дето си ги видял? Без да звуча като адвокат на Домусчиев ще кажа, че той все пак работи с много фирми. При положение, че имаш на разположение 43000 билета, не е никакъв проблем да подари 2-3000 на съдружниците си нали.? А виждам, че е голям проблем ,че пише 0лв. А защо да се плащат данъци върху суми, които реално не са влезнали в касата. Само глупак би отчел приход, който реално го няма. Вероятно и сега е същата ситуация. И въпреки всичко на стадиона имаше 6500 човека. Жалко само, че ако цената беше по-ниска, щяха да са поне 7500. Надявам се на награждаването с Берое да е оше по-пълно!
Аз съм от Микре Юнайтед

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Тема за Кирил Домусчиев

Мнениеот d.milanov » 17 май 2015 22:38

Проблема е, че ти си дал стотина лева, за да гледаш мача, а някой друг - нищо, само за да се напълни стадиона.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта