Тема за Кирил Домусчиев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот tsonpen » 28 мар 2014 00:14

ЛУДОГОРЕЦ написа:
BadBoy написа:Без Домусчиев и Ганчев, нито Лудогрец ще има, нито Ловеч, така че се молете да са живи и здрави, че няма ли ги директно отивате в Б група.

Абе ние там сме свикнали,даже за нас Б групата си беше абсолютен престиж.Какво само ръсите този да бил жив,или ако го утрепят...абсолютни ненормалници.
Лошо момче,погледни първо вашия собственик,не знам от кои си.


Той просто си бае и хвърля боб мечтите му да се сбъднат, затова си повтаря заклинанието ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот BadBoy » 28 мар 2014 00:32

Като паднеш от високо много боли, но явно с мислите са богопомазани.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот PFC Litex » 28 мар 2014 00:33

Колегата с който постоянно ме оприличават е прав и съм съгласен с него.
След Ганчев и Домусчиев тези отбора ще са нищо повече от Локо София и Славия.
Изображение

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 28 мар 2014 00:37

tsonpen написа:
ЛУДОГОРЕЦ написа:
BadBoy написа:Без Домусчиев и Ганчев, нито Лудогрец ще има, нито Ловеч, така че се молете да са живи и здрави, че няма ли ги директно отивате в Б група.

Абе ние там сме свикнали,даже за нас Б групата си беше абсолютен престиж.Какво само ръсите този да бил жив,или ако го утрепят...абсолютни ненормалници.
Лошо момче,погледни първо вашия собственик,не знам от кои си.


Той просто си бае и хвърля боб мечтите му да се сбъднат, затова си повтаря заклинанието ;)

Шаманска работа ;)

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Примадоната Домусчиев - опит да настрои обикновените фенове

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 28 мар 2014 00:51

BadBoy написа:Като паднеш от високо много боли, но явно с мислите са богопомазани.

Човек,ти изглежда не разбираш.Ние феновете на Лудогорец сме най-щастливите хора на света.Никой,дори и в най-сладките си сънища ,не е сънувал,че Лудогорец ще бъде фактор в първенството на А ГРУПА няколко поредни години.....засега 3,двукратен шампион,носител на купа и супер купа,участник на 1/8 ФИНАЛ в ЛЕ,фаворит за 3та поредна титла....това за три години в А група......ми май наистина имате причини да ни мразите....ние сме ви ОБЕЗЛИЧИЛИ.
Лудогорец пише история и ние сме част от нея,това се случва сега...не оня ден,оная година или утре.
Да ти повторя ако трябва-за нас беше престижно да играеме в Б група.Докато вас не ви знам.....

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Тънкия намек на Домусчиев

Мнениеот obi4am_pirin » 31 мар 2014 09:25

“От такива мачове имаме полза. Казах, че искам те да ни се паднат за Купата на България. Пожелавам им успехи и да играят все такива мачове, защото сами виждате, че има разлика от това как игра Ботев срещу Левски и как игра срещу нас."
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Тънкия намек на Домусчиев

Мнениеот IvailoRz » 31 мар 2014 09:30

obi4am_pirin написа:“От такива мачове имаме полза. Казах, че искам те да ни се паднат за Купата на България. Пожелавам им успехи и да играят все такива мачове, защото сами виждате, че има разлика от това как игра Ботев срещу Левски и как игра срещу нас."



Намек за какво ? Може да дразни (дори и мен) ,но в случая е прав . Нима нямаше разлика ?

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Тънкия намек на Домусчиев

Мнениеот костенурк » 31 мар 2014 09:34

естествено че имаше разлика срещу :Левски играхме с резервите.Гелосания делиорманец да каже докога срещу Ботев ще му помагат съдиите.тва е всеки мач между двата отбора.искам да играем полуфиналите срещу тва съдииско отборче да им строшим краката и тоя път няма да ги посрещаме с аплодисменти а както заслужават тия боклуци 8-)
Последна промяна от костенурк на 31 мар 2014 09:35, променено общо 1 път.
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Тънкия намек на Домусчиев

Мнениеот damyanov1963 » 31 мар 2014 09:34

А защо пропуска да спомене как игра Лц при загубата от Левски в Разград?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Тънкия намек на Домусчиев

Мнениеот Черният козел » 31 мар 2014 09:35

IvailoRz написа:
obi4am_pirin написа:“От такива мачове имаме полза. Казах, че искам те да ни се паднат за Купата на България. Пожелавам им успехи и да играят все такива мачове, защото сами виждате, че има разлика от това как игра Ботев срещу Левски и как игра срещу нас."



Намек за какво ? Може да дразни (дори и мен) ,но в случая е прав . Нима нямаше разлика ?

А как играха Миньор срещу вас и как срещу ЦСКА/преди 2години/? Много ви е къса паметта!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта