Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот damyanov1963 » 21 фев 2014 21:36

Ивайло Лудогорец написа:
YANTRA_FOREVER написа:
Ивайло Лудогорец написа:Е .. това са допълнителни префърцунени екстри , точно живо животинче . Не , че е лошо но ще кажат че копираме от големите отбори и т.н. .. Нали знаете как е в Бг ;)

Да казват каквото искат. Според мен е красиво и си мисля, че ще ви е приятно да гледате как орела се спуска над стадиона преди всеки мач. Дори може да е мотивиращо :)



Бе я ... някой авджия да го гръмне с въздушна пушка от сектора за гости горкото животинче . :lol:

На вашия стадион да не би да се влиза с въздушни пушки, та имаш такива опасения?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 22 фев 2014 01:03

Очаквам всичко от гостуващите агитки . Може да са всякакви , но трябва да им се признае че са много изобретателни . Пример : някак си се включват към аудиосистемата на стадиона , бутат камерите над стадиона . Няма да се очудя ако изкарат и сглобяема пушка или някакво друго приспособление и да гръмнат животинчето :mrgreen:

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот entwickler » 22 фев 2014 09:57

Ивайло Лудогорец написа:Очаквам всичко от гостуващите агитки . Може да са всякакви , но трябва да им се признае че са много изобретателни . Пример : някак си се включват към аудиосистемата на стадиона , бутат камерите над стадиона . Няма да се очудя ако изкарат и сглобяема пушка или някакво друго приспособление и да гръмнат животинчето :mrgreen:


чак такава простотия няма да направят :).

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот Viv.Brooke » 22 фев 2014 18:41

tsonpen написа:
Carpy написа:Защо на Лудогорец им казват орлите? Ако някои има инфо, нека ме светне. Не се заяждам, просто ми е интересно. Има ли орли в лудогорието? Ако не, защо не са примерно мечките или вълците или ястребите.


Не съм сигурен защо. По едно време е било в обръщение "Вълците", но не знам дали не е било само за баскетболния отбор.
Предполагам, че може да е защото по времето на комунизма Разград беше побратимен с град Орел. Затова и в Разград най-многолюдният квартал се казва Орел и е кацнал на височината над града. Предполагам оттам и прозвището на Лудогорец. Във всеки случай то е от доста години.
Орли има в Лудогорието.

Вълците е за баскетболния отбор само. Никога не се е ползвало за отбора по футбол.
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот El Grande Capitan » 23 фев 2014 17:55

Ивайло Лудогорец написа:Бе я ... някой авджия да го гръмне с въздушна пушка от сектора за гости горкото животинче . :lol:


Няма никъв смисъл да си взимате живо животно за талисман, още при първото гостуване на "феновете" с нелегалните таксита,черно-бели фланелки и лилави венци хайвана ше даде фира, тея биха изяли и лешояд кво да говорим за орел.... :)
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
z_to
Мнения: 18
Регистриран на: 03 окт 2008 21:06
Контакти:

Re: Лудогорец ще купи жив орел за талисман на отбора

Мнениеот z_to » 18 дек 2018 13:05

Представят книга за орлите в Лудогорието

https://ludogorets.com/bg/news/?i=2852


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта