Лудогорец пише история

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот tomba » 12 дек 2013 23:38

olympic teteven написа:
mormona написа:С добра игра и 7 точки завършихме последни.

Не искам да звучи като оправдание, но тук нещата вече опират до малшанс. Не знам дали има друг случай, в който отбор със 7 точки да не може да прескочи групата... :| Кофти развитие на класирането в групата като цяло... :(



Да има,виж групите на ЛЕ.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот MAXIMUS » 12 дек 2013 23:39

mormona написа:
olympic teteven написа:
IvanGit написа:Пич никой не омаловажава това което направиха Левски 2007 г.точно обратното се опитват накои сини да правят-да омаловажат успеха на Лудогорец,ако бяхме хора които искат да омаловажат успехите на Левски 2007 г.щяхме да добавим и това ,че формата беше много по-лек тогава без разменено гостуване като сега,Левски едва ли щяха да се класират при сегашния формат като имаш предвид ,че едва биха Динамо Букурещ и Олимпик М в София с по едно голче а другите ги биха,но не искаме това и затова няма да го кажем :) :) :)

Не визирам конкретно теб и разбирам, че не си от тези, които подценяват успеха на Левски. Но за жалост има хора, които определено ги е яд, че сините достигнаха 1/4 финал. Като че ли успехът не е преди всичко български, а не само на Левски :|

ДА ! Български е. И стига с тия формати бе. ДА ЦСКА нямаше да играе полуфинал в КЕШ ако формата беше шегашния. Най-много да бяха стигнали до групите. Левски щеше да отпадне при разменено гостуване. То се видя години по-късно. С добра игра и 7 точки завършихме последни. Равни тукааа , загуби там... клизма. Е така се прави. Като лудите. Без драма. Даже нямаше нужда да го мислим ще стане ли не ли. Идва си мач те си бият. През Октомври се откри шанс да се класират и го направиха. После да са първи и го направиха... А не като въпросните грандове дето сичко става с половин гол в 90
НО да спръ да говоря , че ще ме обяват , че съм лудогорски фен.


Всичко хубаво, само ако махнеш емблемата отляво на този отбор който няма нищо общо с България и българското !

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 12 дек 2013 23:43

batmanlevski написа:хаха пише история и после като ги хванат Любимец,Ч.Море,Литекс и Левски и такава история им записват,че чак ги качват на разлика :lol: :lol: :lol:



A с вас кой не си написа историята този сезон ? С извинение към нормалните фенове на Левски ... виждам че има такива тук .

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1846
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот olympic teteven » 12 дек 2013 23:47

tomba написа:Да има,виж групите на ЛЕ.

Но чак пък на последно място със 7 точки това си е жив малшанс... :(

Потребителски аватар
IvanGit
Мнения: 423
Регистриран на: 06 мар 2011 09:49
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот IvanGit » 12 дек 2013 23:47

Ивайло Лудогорец написа:
batmanlevski написа:хаха пише история и после като ги хванат Любимец,Ч.Море,Литекс и Левски и такава история им записват,че чак ги качват на разлика :lol: :lol: :lol:



A с вас кой не си написа историята този сезон ? С извинение към нормалните фенове на Левски ... виждам че има такива тук .



Не му отговаряй на тоя-мазохист е и нарочно се опитва да дразни хората за да си прави душевна ч...я като го псуват и хулят.

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот kev1n » 12 дек 2013 23:51

Не знам.. аз съм мега изкефен! Отборчето ни е малко, но е с големи амбиции. Градчето ни е малко, но има стадионче красавец. Публиката ни е малко, но поне си е наща, и си плаща за да бъде на стадиона!

Горд съм и с друго! Затвориха се много усти! Много сезнайковци мъчът, а други, вече започват да ни подкрепят.

Нека ви припомня нещо от преди няколко месеца. И да поздравя всички познавачи на футбола!
-Ще се борите с Черноморец за последното място.
-Нямате шанс, най-много някой равен да запишете.
-Всяка точка ще е равносилна на класиране.
-Най-много да се докопате до 2-рото място ако имате късмет.
-Ще се изложите повече, отколкото Левски във ШЛ.
-Трудна група, нямате никакви шансове.
-Тази година до тук, догодина може и да направите нещо.
Това са цитати от темата, за влизането ни в групите на ЛЕ. Е.. БРАВО момци, коментатори и познавачи! Познахте за всичко. Най-вече за 1-вото място в групата, 16-те точки и спора с Черноморец само за местата се объркахте! Някой въобще нарпави ли си сметката, че 3-те други отбора СУМАРНО имат точки кажи речи колко нас ?

Колкото до стореното от нашие зелени герои - едно голямо браво! Гордея се с вас, както и всички Българи и любители на Българския футбол.

И сега ще се заям малко със някой хорица.. но няма как да не им го напомня ОТНОВО. Сметнете, колко се некадърни някой "футболни босове" щом са отказали Безяк! :) Да не говоря какви беха взети на негово място! :)

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот MAXIMUS » 12 дек 2013 23:55

kev1n написа:Не знам.. аз съм мега изкефен! Отборчето ни е малко, но е с големи амбиции. Градчето ни е малко, но има стадионче красавец. Публиката ни е малко, но поне си е наща, и си плаща за да бъде на стадиона!

Горд съм и с друго! Затвориха се много усти! Много сезнайковци мъчът, а други, вече започват да ни подкрепят.

Нека ви припомня нещо от преди няколко месеца. И да поздравя всички познавачи на футбола!
-Ще се борите с Черноморец за последното място.
-Нямате шанс, най-много някой равен да запишете.
-Всяка точка ще е равносилна на класиране.
-Най-много да се докопате до 2-рото място ако имате късмет.
-Ще се изложите повече, отколкото Левски във ШЛ.
-Трудна група, нямате никакви шансове.
-Тази година до тук, догодина може и да направите нещо.
Това са цитати от темата, за влизането ни в групите на ЛЕ. Е.. БРАВО момци, коментатори и познавачи! Познахте за всичко. Най-вече за 1-вото място в групата, 16-те точки и спора с Черноморец само за местата се объркахте! Някой въобще нарпави ли си сметката, че 3-те други отбора СУМАРНО имат точки кажи речи колко нас ?

Колкото до стореното от нашие зелени герои - едно голямо браво! Гордея се с вас, както и всички Българи и любители на Българския футбол.

И сега ще се заям малко със някой хорица.. но няма как да не им го напомня ОТНОВО. Сметнете, колко се некадърни някой "футболни босове" щом са отказали Безяк! :) Да не говоря какви беха взети на негово място! :)

Кой е отказал Безяк ?

Потребителски аватар
olympic teteven
Мнения: 1846
Регистриран на: 30 авг 2013 13:39
Местоположение: Тетевен
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот olympic teteven » 12 дек 2013 23:58

Безяк на пръв поглед създава впечатление, че не е кой-знае-какво, но е изключително ефективен и е с много висок КПД. Способен е да се разпише и от половин положение, което все пак е най-важното :!:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 дек 2013 04:29

noi написа:
hijack1 написа:
donDiego написа:Аз ви желая успех, но все пак играете срещу юношите старша на Динамо. Не е нужно да се пренапомпвате със самочувствие


Какви юноши те гонят тебе пък?


Може би има предвид 36-годишния Шимунич :lol:

Леле тоя как играе в ЕКТ на такава крехка възраст (rofl)
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 дек 2013 04:30

allez_les_blues написа:Не знам, кой пише история, но аз си сложих нов подпис! :mrgreen:

Няма ли правило, което забранява подобни подписи?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта