ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 29 ное 2013 07:47

Честита победа ! Този отбор има голямо бъдеще !

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот nedko » 29 ное 2013 08:24

Честита победа на Лудогорец! Чувствам се горд не само от победата, а и от начина, по който го направихме. Много добра тактическа дисциплина, себераздаване, самочувствие, а в последните 30-тина минути играчите на Лудогорец някак си с лекота редяха една след друга хубави комбинации. Страхотна ефективност за Роман Безяк, много полезен и в офанзивен и в дефанзивен план, хладнокръвен пред гола. Браво! Разбира се, че винаги ще има и неща, щоито биха могли да се усъвършенстват, да се доизкусурят. Убеден съм, че ръководството добре си върши работата и действително този отбор няма да спре дотук като игра, а ще продължи да надгражда. Нека да се нарадваме и ние и футболистите, сега идват вече няколко много важни мача в България. Надявам се, че и в тях ще се представим подобаващо! Успех на Лудогорец!
Последна промяна от nedko на 29 ное 2013 08:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
liliputchica
Мнения: 694
Регистриран на: 01 сеп 2013 12:57

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен

Мнениеот liliputchica » 29 ное 2013 08:26

1982 написа:Абсолютно смешна група, ПСВ и в Холандия ги гледам, това е най-жалкият им отбор в историята сигурно, мъчат се зверски на всички фронтове.

Най-хубаво беше, че стадионът бе брутално празен, на никого не му пука за това мутренско изкуственяче, което днес го има, утре не. Шепа платени фенчета и това е.

Този жалък отбор , преди месец победи убедително Аякс, който пък преди 3 дни удари не кой да е , а Барселона в ШЛ
[offtopic]нямам[/offtopic]

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот donDiego » 29 ное 2013 08:36

Честито. Много добре изигран мач и заслужена победа. Пожелавам ви и Динамо да победите в Хърватска.
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот snakebite » 29 ное 2013 09:17

Obektiven1 написа: Та,моите виждания са : Задължително закупуване през зимната пауза на бек (по възможност ляв със силен ляв крак).Минев много често го разминават,а и освен това ненужно грубо играе на моменти,не знам Стойчо Стоев защо им разменя местата с Кайсара,но него където и да го сложиш играе уникално,докато Данчо е дупка и освен това вече е на години (най-добре е да се събере с брат си в Ботев Пд).Има няколко играчи които просто нямат класата да играят в ЕВРОЛУДОГОРЕЦ (като казвам класа имам предвид чисто технически способности - лесно губят топката,или играят само с единия крак и са неориентирани на моменти) - това са Минев,Барт,Златински,Абало,дори Безяк въпреки двата му гола все ми се струва много технически несръчен,но поне се работи с него в това отношение и както се отпуши надявам се занапред да бележи още много голове,но и да бъде все по-полезен в изграждането на атаките. :!:


Колега...твое мнение е , но честно казано не съм съгласен за Минев, Барт , Златински и Безяк.
Данчо Минев е железен отвсякъде, дупка бил , дупка е Шоко.....
Я сравни головите ситуации с Минев в състава и с Шоко ???
Наистина годинките му са множко, и за догодина трябва да мислим за силен ляв бек (защото Кайсара се справя по-добре като десен бек), който да му е истинска конкуренция, тогава ще съм съгласен да е една добра резерва , докато алтернативата му е Шоко, няма как да не предпочита Минев...
Златински играе най-добрия си футбол в кариерата, честно казано почти не виждам сгрешен пас, борбен, техничен, добре изпълнява статични !!
Барт е чудесен играч (когато му се играе), освен неубедителния мач с Базел тук, в останалите срещи е безпогрешен. Добре изнася топката, има самочувствие на добър играч, учен е в една от най добрите школи на Франция - Сент Етиен , бивш юношески национал...
Безяк в момента е като дялан камък в отбора, бори се , пресира, играе изцяло за отбора и за колектива, вкара 3 гола на ПСВ, играчите на ПСВ в атака всеки който струва между 2 и 5 млн. евро , колко гола вкара ???. Да, не е свръхкласа,понякога е технически несръчен, но е на нивото на отбора, а и се вижда огромно израстване при него !!
Хубаво си казал че искаш по-добри играчи от тези но те стрвуат доста пари, не всеки би дошъл в България, ако и Лудогорец да е на гребена на вълната !
Основния коз в момента на ЛУДОГОРЕЦ е отборния дух, и ротациите които дават възможност на всеки да се бори за титулярно място !
Един с доста по-голяма заплата би взривил съблекалнята, особено ако не играе добре и е титуляр !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34799
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот MuFc1878 » 29 ное 2013 09:53

Честита победа и успех в следващата фаза! За да продължи похода на Лудогорец със сигурност трябват още класни играчи и смятам, че собственикът ще осигури нужните средства. Още зимата да се действа по селекцията, за да има шанс разградчани да се борят като равен с равен с останалите отбори от турнира. Не мисля, че трябва да се споменава вътрешното първенство, където просто нямат конкуренция, ако има, то това е самият Лудогорец.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

NADURVEN_FILOSOF
Мнения: 576
Регистриран на: 25 сеп 2013 15:16
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот NADURVEN_FILOSOF » 29 ное 2013 10:03

Браво, надиграхте ги.
сърце, душа за берое стара загора
http://vbox7.com/play:9114d3b3

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот snakebite » 29 ное 2013 10:07

За някои които подценяват успеха на Лудогорец, да видим с какви играчи играха снощи холандците - националите на Холандия Брума, Шаарс, Махер, Депай и Нарсинг, както и вратаря Зьот който няма мач, но е включван в национала като резерва, младежките национали до 21 г на Холандия Локадия и Йозефсоон, младежките национали на Хоиландия до 19 г - Рекик и Хендрикс, национала на Швеция - Ола Тойвонен и на Колумбия - Ариас, национала на Белгия детето-чудо Бакали както и младежкия национал на Дания до 21 год. - Йоргенсен ;)
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот donpacko » 29 ное 2013 10:08

И аз съм на мнение,че зимата трябва да се вземат три нови попълнения и отбора да разкара ненужните.Аз съм за един бек,още един разбиващ играч за сметка на рапъра и един нападател и махане на Платини.Вчера нямаше как да пътувам за София,защото предната вечер бях нощна и си легнах късно,че трябваше да оправям едни документи.Мача го гледах във просъница и не мога да дам реален коментар защото доста ми е мъгляво.Но щом отбора побеждава значи са играли хубаво.А относно на единичните образи които само плюят стана прекалено дълго да чакат да си излеят хубаво злобата за мач във Европа.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: ЛЕ, Лудогорец - ПСВ Айндховен 2:0!!!

Мнениеот tsonpen » 29 ное 2013 10:57

Да вмъкна и две неща, които не ми харесаха:
Едното е съдийството в периода от изгонването на играча на ПСВ, до втория ни гол. Имаше смешни нарушения, дадени в полза на холандците, като едното беше затова, че наш играч се отдръпна, когато противников състезател се опита да се подпре и съответно падна сам. Двата жълти картони за нашите ми се сториха пресилени и повече с цел компенсация заради тежкото решение с червения картон. През другото време съдийството според мен беше на ниво;
Второто е учудването ми от ТВ коментатора, когато се върнах от стадиона и си пуснах видео от срещата. Та той посрещна първия ни гол едва ли не със съжаление!!! От хора, които са гледали мача пред екрана чувам, че през цялото време е омаловажавал успеха на Лудогорец.

За Данчо, който през второто полувреме игра пред нашия сектор, мога да кажа само хубави неща. Раздаваше се на 100%. По едно време дори изглеждаше, че се е контузил и куцаше доста време, но стисна зъби и доигра мача. Имаше моменти, в които беше безапелационен и максимално концентриран.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 10 госта