II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот GOLEADOR » 26 юли 2012 00:54

hrclspr12 написа:На Запад е, на Запад е. Нищо добро не е дошло от Запад. 1969 е знакова година в европейския футбол с нагласяването на жребия и отказа на Източния, тогава много силен в Европа, блок да играе. Жребият се тегли веднъж, а не два пъти. Тогава обаче онези решават да го пренаредят, защото не им е угодно. Така не става!
Не гледай повторенията по време на мач! Те съвсем не отразяват действителното на терена! Гледай мача внимателно и ще видиш всичко. Гъргоров беше сам срещу вратаря, опита се да се измъкне и имаше игра с ръка на техен играч. След това ситуацията естествено не беше показана от техните камери и падна несправедлив гол в нашата врата. Така не става!


За дирижирания жребий съм съгласен,не е в духа на феърплея!
А за дузпа на Гъргоров и то преди гола няма как да има.Просто Петев го смени второто полувреме и Бадема изгледа победния гол на Динамо от скамейката.Лично аз дузпа не видях.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
lastsentinel
Мнения: 422
Регистриран на: 19 окт 2008 00:11
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот lastsentinel » 26 юли 2012 00:55

subzero написа:
lastsentinel написа:http://www.facebook.com/pages/Dont-Fuck-with-Bulgaria/430297110347028

Нека покажем на света, че не може да се ебава с България !

Ако това е направено за Лудогорец не виждам смисъл. Съдията си беше ОК,като изключим ръката на Марселиньо.


Не е само за Лудогорец. То да беше само това проблем никакъв. Опитвам се да не гледам пристрастно, но където и да погледне човек си ни дупчат съдиите в спортовете както си им е на тях кеф. Да кажем Волейбола ако си гледал срещу немците от където тръгнаха скандалите и просто всичко. Всяка държава си има умни и глупави личности, но нас са ни вземи за мезе и ни мислят всички за пълни боклуци...

TheOnly1
Мнения: 151
Регистриран на: 22 май 2012 20:23
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот TheOnly1 » 26 юли 2012 00:55

Динамо в последните 10 години е от калибъра на ЦСКА и Левски. Има няколко участия в групи и толкова. Същото имат и споменатите български отбори. Даже ако сметнем Динамо едва ли имат повече участия от същите БГ отбори. Също така участията им не са по-успешни.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот subzero » 26 юли 2012 00:56

ЛУДОГОРЕЦ написа:
subzero написа:
Captain Stottlemeyer написа:Класата не се купува с пари. 8-)

Знаеш ли откога съм им го казал,ама не вярват. Мислят,че се заяждам. ;)

Ти точно за каква класа казваш бе акулчо...айде няма нужда.Спамър ниеден.


Не за нашата със сигурност. Ама и вие като гледам не сте особено класни. И по-малко се надувайте. ;) Че ви разкриха.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот hrclspr12 » 26 юли 2012 00:56

GOLEADOR написа:
hrclspr12 написа:На Запад е, на Запад е. Нищо добро не е дошло от Запад. 1969 е знакова година в европейския футбол с нагласяването на жребия и отказа на Източния, тогава много силен в Европа, блок да играе. Жребият се тегли веднъж, а не два пъти. Тогава обаче онези решават да го пренаредят, защото не им е угодно. Така не става!
Не гледай повторенията по време на мач! Те съвсем не отразяват действителното на терена! Гледай мача внимателно и ще видиш всичко. Гъргоров беше сам срещу вратаря, опита се да се измъкне и имаше игра с ръка на техен играч. След това ситуацията естествено не беше показана от техните камери и падна несправедлив гол в нашата врата. Така не става!


За дирижирания жребий съм съгласен,не е в духа на феърплея!
А за дузпа на Гъргоров и то преди гола няма как да има.Просто Петев го смени второто полувреме и Бадема изгледа победния гол на Динамо от скамейката.Лично аз дузпа не видях.

Преди техния първи гол говоря. Защо се правиш на разсеян или много ти се спи? Чиста дузпа, тип Меси, че и загребка!
Мене повече ме е яд на продажника Пройнов. Цял мач не спря да мисли за парите, които щели да загубят "Динамо". Явно и той ще взима процент ;)
Последна промяна от hrclspr12 на 26 юли 2012 00:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот BadBoy » 26 юли 2012 00:56

Dimitar Berbatov
Лудогорец: Mомчета, дръжте си главите високо изправени, играхте отлично, няма от какво да се срамуватe..Човека със свирката обаче има от какво да се срамува, и то много, много..Такова нещо не бях виждал..Това е срамота, и трябва да се вземат мерки. Не може да се подиграват така с българския футбол, и труда на момчетата..
коментара му във фейса!!
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Варна пее КЗЛ
Мнения: 2
Регистриран на: 25 юли 2012 14:07
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот Варна пее КЗЛ » 26 юли 2012 00:57

Господ това, Господ онова... а те резаните на Аллах се дупят, след това защо ги изоставил?! :mrgreen:

Потребителски аватар
dragoni
Мнения: 232
Регистриран на: 16 юни 2012 03:31
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот dragoni » 26 юли 2012 00:57

subzero написа:
„Никога не съм си позволявал да коментирам съдията, но мисля, че и в двата мача той ни ощети. Днес се подигра с нас, той не ни ощети. Той се подигра, категорично го казвам. Реферът се подигра с труда на моите играчи, завърши старши треньорът на Лудогорец.

Доживях!!! :mrgreen:

а правилното е подигра се с лежането :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anton950
Мнения: 132
Регистриран на: 01 апр 2011 19:26
Skype: samocska15
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот anton950 » 26 юли 2012 00:57

Жалко!Наистина заслужаваха да продължат напред!

На линия
drvasko98
Мнения: 7053
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот drvasko98 » 26 юли 2012 00:58

departedt2 написа:жалко съдийство, жалка хърватска сбирщина, която от 2 удара вкара 3 гола....нечовешки малшанс за Лудогорец който и в ДВАТА мача (без последните 20 мин на втория) беше с НЯКОЛКО класи над безобразно селския сбирток носещ гръмкото наименование Динамо.


И като беше с няколко класи повече, що не натика хърватите в тяхното поле или поне не си разцъсваха пасчета. Мисля, че няколкото класи компенсират спокойно човекът по-малко


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта