Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот gihuelo » 23 сеп 2018 20:40

BFS написа:След 20 мин. Ботев-Лудогорец 2:0, мисля че Домусчиеви трябва да пратят незабавно чартър до Казахстан и то с хубав и дълготраен договор за Херо, който да е невъзможно собствениците от глупост да го скъсат.

Дали няма да има трета обръщала за една седмица и треньора грам да не е виновен ? :)

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот BFS » 23 сеп 2018 20:46

gihuelo написа:
BFS написа:След 20 мин. Ботев-Лудогорец 2:0, мисля че Домусчиеви трябва да пратят незабавно чартър до Казахстан и то с хубав и дълготраен договор за Херо, който да е невъзможно собствениците от глупост да го скъсат.

Дали няма да има трета обръщала за една седмица и треньора грам да не е виновен ? :)


Пауло Аутори е много учуден и изумен от футбола, който се играе в БГ. Даже ми се струва, че първата му година тук ще е опознавателна за него. Толкова е спокоен, че не знам какъв договор е подписвал със собствениците. След всеки мач почти е изненадан от динамиката на мача и че не бил гледал толкова динамична игра и не си представял, че е възможно тия хора тука, да играят по този начин футбол. :) ... мисля, че е футболен расист :)


И все си мисля, че най-добрата новина за феновете на Лудогорец, въпреки че едва ли го осъзнават, е самолета за Казахстан от летището в Разград да излита в момента и до утре да е в България с треньора с който спечелиха последната си титла. Да не им се окаже наистина последна

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 493
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот grozdanovdng78 » 23 сеп 2018 21:04

Ауторе дойде за спортен мениджър да бъде, а не треньор, но Херо си тръгна и се наложи да бъде и треньор. А тази роля нещо ни му се отдава. Според мен трябва да върнат на пожар Дерменджиев, а Ауторе просто да си остане само спортен мениджър. Лудогорец ако не бият този мач ще загубят битката с Левски за титлата.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 23 сеп 2018 21:20

Показаха от близо защо Тошко Неделев никога няма да стане голям футболист , а върха в кариерата му ще е Ботев Пловдив ( в което ппц няма лошо ) ..каруцарче

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот SilentKiller » 23 сеп 2018 21:34

Лудогорец за 5 минути показа кой е господаря на българския футбол. Тия и с Вили Вуцов даже могат да станат шампион на фона на куцата "конкуренция", най-вече софийските прашасали в миналото "грандчета". :lol:

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот SilentKiller » 23 сеп 2018 21:49

Канарчето в дъното на екрана покриваше засадата (май че беше Минев). Айде стига сте хленчили, Ботев нищо не играе второто полувреме. :lol:

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 23 сеп 2018 21:50

В първия момент и аз се заблудих защото гледах само в наказателното поле , но горе до корнера Минев си стои до линията :mrgreen: . Но професорите веднага вкараха конспирациите .. :lol:

Dust
Мнения: 8038
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Dust » 23 сеп 2018 21:52

Кой играл, играл, кака се ожени.
Мачът се игра, а тотаджиите позахлебихме малко.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот SilentKiller » 23 сеп 2018 21:55

Тоя Неделев що така се канеше на Натанаел...малко в стил Стоичков срещу някой съдия! :lol:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот slash1912 » 23 сеп 2018 21:56

За тоя "обрат" основна роля изигра съдията ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта