Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот volf » 07 дек 2018 16:36

шивача написа:
volf написа:
шивача написа:Отбор без фенове няма шанс да прокопса, ако ще и 20 поредни титли да купи!

" Да парадираш с фенщина, а да си нямаш отбор, е като да се хвалиш с големи топки, под малък член!"

Ми то пък с голем уй пък с малки топки, къф кеф ще е? Ще хвърлиш един марсол и толкоз. Друго е да си като картечница :mrgreen:

Щом Ви е кеф, що се оплаквате? - Съдйство, БФС, косми....!
Щом ти облекчава страданията, брой ги феновете на Лудогорец, но не бери грижи за тях. - Те са щастливи с отбора си!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот шивача » 07 дек 2018 16:57

Пичове, преди да се пръкне този нов отбор от Разград, я си спомнете кой сте подкрепяли? ЦСКА, Левски, Черно Море и тн? Колко пъти сте били на мач на Антибиотик? Ся изведнъж почвате да давате акъл на стари фенове, като мен. Ай сектир!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 07 дек 2018 17:40

шивача написа:Пичове, преди да се пръкне този нов отбор от Разград, я си спомнете кой сте подкрепяли? ЦСКА, Левски, Черно Море и тн? Колко пъти сте били на мач на Антибиотик? Ся изведнъж почвате да давате акъл на стари фенове, като мен. Ай сектир!

Я се кротни малко !
Аз започнах да ги гледам в средата на 90те , в долните дивизии си имаше по 1500 до 3000 всеки мач.( Разград беше 45к) . Хубави дербита си имаше със Светкавица , аз лично имам над 100 мача в долните дивизии ( пил съм и ракия и бира на стадиона , хубави времена бяха ) !
Я ми кажи с какви екипи бяха Лудогорец а след това Антибиотик-Лудогорец и колко години бяхме с това име !?
Пък не се хаби за името антибиотик , защото в историята на твоя отбор има какво да се каже по повод смяната на имена !

Хубав ден !
Изображение

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот k20dan4o » 07 дек 2018 18:13

Петричев е прав че върви страшна пропаганда срещу нас...от сини и червени. Целта е ясна...да се отклони вниманието на своите фенове за собствената си несъстоятелност и провали, като постоянно се твърди че ни подкрепят съдии, тях ги режат, стимулираме трети отбори и какво ли не. Бахмааму тия пари кат вестници ги раздаваме. А журналистите преиграват ли и те...особено Ники и Томето. То не бяха коментари, анализи, сравнения. А ми бяха много симпатични, но вече не.
И не разбраха че като манипулираш хората...после ти се връща.

И айде кажете къде толкова са ни подпирали...дайте с реални факти.
Можеше да свирят дузпа за Етър в първия кръг и дотам.
Излизат с орязано видео от мача с Берое и 10 мин твърдят че Моци щял да скъса фланелката на Райнов и що нямало дузпа, а той при центрирането бил в засада. Но това не го дават и не е важно.
После страничния вдигнал несъществуваща засада на Цонев, в положение в което Ренан би стигнал първи до топката.

После вой до небесата за Чинков и 2 спорни неотсъдени дузпи, а за отменения гол нито дума не обелват :arrow: [offtopic]Изображение[/offtopic]
После анализи за неестественото положение на ръката на Сисиньо...а какво да кажем за тези положения в полза на Левски :arrow: [offtopic]Изображение Изображение[/offtopic]
Някой не разбират че грешки стават във всички посоки, и по неписано правило в полза на по-силните отбори.
Не дават дузпи и в полза на ЦСКА - срещу Ботев и Септември, а срещу вторите свирят спорна такава [offtopic]Изображение Изображение Изображение[/offtopic]
Аз само не разбирам на това слабото първенство защо съдиите трябва да са извънземни и безгрешни.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот k20dan4o » 07 дек 2018 18:41

Ако сме първи след редовния сезон, а ЦСКА-втори, се очертава следното:
- 3 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Купа
- 6 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Първенство :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот шивача » 07 дек 2018 19:54

miro_rz написа:
шивача написа:Пичове, преди да се пръкне този нов отбор от Разград, я си спомнете кой сте подкрепяли? ЦСКА, Левски, Черно Море и тн? Колко пъти сте били на мач на Антибиотик? Ся изведнъж почвате да давате акъл на стари фенове, като мен. Ай сектир!

Я се кротни малко !
Аз започнах да ги гледам в средата на 90те , в долните дивизии си имаше по 1500 до 3000 всеки мач.( Разград беше 45к) . Хубави дербита си имаше със Светкавица , аз лично имам над 100 мача в долните дивизии ( пил съм и ракия и бира на стадиона , хубави времена бяха ) !
Я ми кажи с какви екипи бяха Лудогорец а след това Антибиотик-Лудогорец и колко години бяхме с това име !?
Пък не се хаби за името антибиотик , защото в историята на твоя отбор има какво да се каже по повод смяната на имена !

Хубав ден !

Да бе, по 1000000 си бяхте :mrgreen: В тоя мюсолмански град един футболист не сте изкарали....има стотици села , които има с кво да се пахвалят, вие само с джамии. Дошъл някъв простосмъртен, нарязал едни кораби и решил да избива комплекси. Един коршум ви дели от хубавите спомени с ракията!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 07 дек 2018 19:59

k20dan4o написа:Ако сме първи след редовния сезон, а ЦСКА-втори, се очертава следното:
- 3 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Купа
- 6 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Първенство :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Нищо лошо, ще ги нагостим за една седмица два пъти - ще ги нахраним яко, та да им държи влага поне до Август 2019 година. :mrgreen:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 07 дек 2018 20:46

шивача написа:Пичове, преди да се пръкне този нов отбор от Разград, я си спомнете кой сте подкрепяли? ЦСКА, Левски, Черно Море и тн? Колко пъти сте били на мач на Антибиотик? Ся изведнъж почвате да давате акъл на стари фенове, като мен.Ай сектир!

Червеният израз се прилага срещу магаре като теб!
Ние не сменяме отборите, на които сме фенове, като носни кърпички. Това го правят само някои припознавачи.
Когато съм бил фен на Лудогорец, ти не си бил още на този свят. Факти:
1963 година Локо София играе мач за КСА с Лудогорец на игрището на Столарската кооперация в Разград. В Локо цен. защитник е снажния Иван Димитров. Играят още вратаря Деянов, който почина тази година. Котков, приятелят на Гунди, който по-късно премина в Спартак и Левски.
По-късно, отново за КСА Лудогорец играе с Локо Пловдив в Разград. Мача се проведе на игрището в кв. Гецово. Тогава най-добрият им играч е Аян Садъков.
А ти едва ли си гледал Найденов, Ракаров, Манолов, Миланов, Янев, Колев и др. с топка.
Няма да те питам за Ал. Василев, Ташков, Пашоолов, Мишев, Ларгов, Панагонов, Величков? Чувал ли си за тези?
Стари фенове нали, какво ще кажеш? Дори сме си вадили хляба с футбол! :shock:
Остани със здраве!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 07 дек 2018 20:48

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... zni-518311

Оставете дребната душичка !
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот шивача » 07 дек 2018 21:03

krumeto написа:
шивача написа:Пичове, преди да се пръкне този нов отбор от Разград, я си спомнете кой сте подкрепяли? ЦСКА, Левски, Черно Море и тн? Колко пъти сте били на мач на Антибиотик? Ся изведнъж почвате да давате акъл на стари фенове, като мен.Ай сектир!

Червеният израз се прилага срещу магаре като теб!
Ние не сменяме отборите, на които сме фенове, като носни кърпички. Това го правят само някои припознавачи.
Когато съм бил фен на Лудогорец, ти не си бил още на този свят. Факти:
1963 година Локо София играе мач за КСА с Лудогорец на игрището на Столарската кооперация в Разград. В Локо цен. защитник е снажния Иван Димитров. Играят още вратаря Деянов, който почина тази година. Котков, приятелят на Гунди, който по-късно премина в Спартак и Левски.
По-късно, отново за КСА Лудогорец играе с Локо Пловдив в Разград. Мача се проведе на игрището в кв. Гецово. Тогава най-добрият им играч е Аян Садъков.
А ти едва ли си гледал Найденов, Ракаров, Манолов, Миланов, Янев, Колев и др. с топка.
Няма да те питам за Ал. Василев, Ташков, Пашоолов, Мишев, Ларгов, Панагонов, Величков? Чувал ли си за тези?
Стари фенове нали, какво ще кажеш? Дори сме си вадили хляба с футбол! :shock:
Остани със здраве!

А какво е ай сиктир? Не знам наистина, просто съм го чувал от циганките по улиците...Пък вие там по рождение се раждате с два езика. Крумчо, и аз мога да пиша измишльотини, а ма ме мързи :mrgreen: Но е факт, че щом съм ви жеггнал значи е имало защо. На всички ни е ясно , че половината сте цесекари, другите левскари. Във всеки малък град е така, а при вас, където е пълно с мюсолмани е още по-така. Истината е, че нищо футболно не сте произвели, което говори за липда на кадри, респективно означава, че пълно с гнилоч. За справка само в квартала , в който съм се родил, са излезли по една легенда на Ботев и Локо. Един пияница, който игра в Славия, Левски, Ч. Море ,Светкавица и още 5-6 отбора и това на площ от 2-3 декара.
Съжалявам ви, но истината си е истина!

Залагам че си бил цесекар, а мирчу левскар :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта