Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ImmortaL_1000 » 08 дек 2018 20:23

krumeto написа:
ImmortaL_1000 написа:Кво са карате заради едни Български насрани отбори дето не знаят кой от двата крака им е десния. Гледайте Английското Испанското . Аз спрях да гледам това лайно А група и от както спрях съм много доволен . Преди следях Само Лудогорец но и той се развали и стана идиотски отбор . Ся спирам да гледам българските повърни!!!

На нас ни харесва и си ги гледаме.
Като не ги гледаш, какво търсиш тука, хейтър такъв?
И като не ги гледаш как разбра, че и Лудогорец се "развалил"?

Ми гледах го досега МЕга разбирачо . Повече няма го гледам след като се излага в всеки мач и ги мързи да играт .Същото се случва и с ЦСка ама поне се мъчт да играят, а пък ЛЕвски не могат .А пък за другите отбори в Бг не заслужат да се говори за тях защото са нищо .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

krumeto
Мнения: 3634
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 08 дек 2018 20:58

ImmortaL_1000 написа:
krumeto написа:
ImmortaL_1000 написа:Кво са карате заради едни Български насрани отбори дето не знаят кой от двата крака им е десния. Гледайте Английското Испанското . Аз спрях да гледам това лайно А група и от както спрях съм много доволен . Преди следях Само Лудогорец но и той се развали и стана идиотски отбор . Ся спирам да гледам българските повърни!!!

На нас ни харесва и си ги гледаме.
Като не ги гледаш, какво търсиш тука, хейтър такъв?
И като не ги гледаш как разбра, че и Лудогорец се "развалил"?

Ми гледах го досега МЕга разбирачо . Повече няма го гледам след като се излага в всеки мач и ги мързи да играт .Същото се случва и с ЦСка ама поне се мъчт да играят, а пък ЛЕвски не могат .А пък за другите отбори в Бг не заслужат да се говори за тях защото са нищо .

Не мога да ти разбера мислите! Много прескачаш от "път на друм".
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15007
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 09 дек 2018 08:29

Дяков спортен директор ! :lol:
Давам му 6 месеца и чао ! :shock:
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12217
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот TristaNNN » 10 дек 2018 18:01

k20dan4o написа:Ако сме първи след редовния сезон, а ЦСКА-втори, се очертава следното:
- 3 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Купа
- 6 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Първенство :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Малеееее, ще има яко ашладисване на люляци-абонати. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

krumeto
Мнения: 3634
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 10 дек 2018 20:00

TristaNNN написа:
k20dan4o написа:Ако сме първи след редовния сезон, а ЦСКА-втори, се очертава следното:
- 3 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Купа
- 6 Април 2019 - Лудогорец - ЦСКА-София Първенство :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Малеееее, ще има яко ашладисване на люляци-абонати. :mrgreen:

Абе "ашладисваме" (присаждаме) ги от 8 години, ама са много ялови и не хващат.
Хайде да опитаме още два пъти, да е "хаирлия"! :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

pobeditela
Мнения: 81
Регистриран на: 24 авг 2009 20:17
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pobeditela » 12 дек 2018 22:32

Виктория Пилзен днес завърши трети в своята група в ШЛ с 7 точки актив. А като се сетя, че преди 2 години им скрихме топката. Къде са те сега, а къде е Лудогорец :twisted:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Sisi 1914 » 16 дек 2018 13:58

И за пореден път, съдията ощети Дунав и помага на шампиона, за да трупаточки!
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 493
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот grozdanovdng78 » 16 дек 2018 14:38

Голямо пристрастие, а отменения гол за Лудогорец, там Кешеру беше на една линия със защитника на Дунав. Така че съдията направи по една грешка и в двете посоки. Лудогорец бие съдията виновен, Левски и ЦСКА губят пак съдията виновен. Дано въведат ВАР в първенството за да спрат с тези оправдания.

Потребителски аватар
paco1963
Мнения: 23
Регистриран на: 12 май 2013 11:13
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот paco1963 » 16 дек 2018 17:15

Поредната гавра с Българският футбол,правилата на тази игра,не важът за лудогорец(умишлено с малка буква),явно козмин моци трябва да убие човек за да се даде дузпа,а не дай слуи Боже някъкъв картон.лудогорец и 20 години подред да стават шампиони,никога нама да станат гранд, вие сте отбор без история,без публика и мощен съдийски конфорт,Буклуци!!!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15007
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 16 дек 2018 19:15

paco1963 написа:Поредната гавра с Българският футбол,правилата на тази игра,не важът за лудогорец(умишлено с малка буква),явно козмин моци трябва да убие човек за да се даде дузпа,а не дай слуи Боже някъкъв картон.лудогорец и 20 години подред да стават шампиони,никога нама да станат гранд, вие сте отбор без история,без публика и мощен съдийски конфорт,Буклуци!!!

Що не коментираш каква дузпа ви дадоха с Враца ?
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта