Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10173
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот CSKA 78 » 28 авг 2021 17:28

То хубаво! Ама каква победа, с 4:1! ;) Глей ся, нали не си мислиш, че сте абонирани срещу нас?! Побеждавали сте ни повече, но във време, когато бяхте "Нац. кауза"! А ние бяхме в период на преход! А даже подуенци в момента са по-зле и от нас! С други думи, нямахте конкуренция! Но това време свърши! Както и да е! Темата е за ЕКТ!
И да си довърша мисълта от по-горния ми коментар - Малмьо бяха точно от вашата черга, ама... :shock: :)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот W84me » 28 авг 2021 17:32

CSKA 78 написа:То хубаво! Ама каква победа, с 4:1! ;) Глей ся, нали не си мислиш, че сте абонирани срещу нас?! Побеждавали сте ни повече, но във време, когато бяхте "Нац. кауза"! А ние бяхме в период на преход! А даже подуенци в момента са по-зле и от нас! С други думи, нямахте конкуренция! Но това време свърши! Както и да е! Темата е за ЕКТ!
И да си довърша мисълта от по-горния ми коментар - Малмьо бяха точно от вашата черга, ама... :shock: :)

Ебаси змията, били ги 1 път в мач без значение, натякват го 1000 години :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10173
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот CSKA 78 » 28 авг 2021 17:44

Натякващите са от подуенския отбор! В последно време даже трябва да са по-тихи от водата, защото победите им се събират на единия пръст на едната ръка! И това не се отнася само за този сезон! :shock:
Имаше един скеч на "Комиците" - отива подуенец в магазин за електроника, за да си върне телевизора:
"Искам да го върна! Нещо се е повредил! Когато играе моя отбор от Сухата река никога не бие!" :lol: :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

drvasko98
Мнения: 6947
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот drvasko98 » 28 авг 2021 17:45

IvailoRz написа:Щеше ми се някой по лъскав отбор ама..квото такова :). Взеха много да се повтарят съперниците. И с 3-те сме играли вече , искаме нещо ново.


На мен много ми харесват противниците ви. Точно такива, срещу които трябва да се играе на макс, защото и те ще играят на макс, а не са някакви аристократи. Ако сте добри можете да се класиране, но ако играете мекушаво - оставане пак последни

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот dido2k » 28 авг 2021 18:16

k20dan4o написа:
CSKA 78 написа:Нелоша програма! Обаче ако не вземете точки в първите ви две домакинства, ще е изключително трудно после да вземете някакви! ;)

Програмата изцяло е съобразена с Ц.Звезда. когато домакинстват, тогава пък гостува Партизан. Няма как в един ден да домакинстват двата сръбски гранда, щото ще има бой и сръбска музика.
Вашата пък е съобразена с Рома и Лацио, те пък даже един стадион делят. Ноо гледам че на 25 Ноември ще летите до Северния полюс да играете с полярните мечки, и после направо оттам ни идвате на нас в Рз.

Аз съм на 100% убеден, че точно този мач в Разград ще бъде отложен: и двата отбора ще идват след тежки гостувания и просто ще си стиснат ръцете да изграят тоя мач след Нова Година :)

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 28 авг 2021 18:51

dido2k написа:
k20dan4o написа:
CSKA 78 написа:Нелоша програма! Обаче ако не вземете точки в първите ви две домакинства, ще е изключително трудно после да вземете някакви! ;)

Програмата изцяло е съобразена с Ц.Звезда. когато домакинстват, тогава пък гостува Партизан. Няма как в един ден да домакинстват двата сръбски гранда, щото ще има бой и сръбска музика.
Вашата пък е съобразена с Рома и Лацио, те пък даже един стадион делят. Ноо гледам че на 25 Ноември ще летите до Северния полюс да играете с полярните мечки, и после направо оттам ни идвате на нас в Рз.

Аз съм на 100% убеден, че точно този мач в Разград ще бъде отложен: и двата отбора ще идват след тежки гостувания и просто ще си стиснат ръцете да изграят тоя мач след Нова Година :)

Глупости. Ние сме с два отбора. Предния път беше отложен, щото тирето отложи първо с Арда, на инат. Никакви отлагания вече.
С тирето можем да играем и с третия отбор! :)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот dido2k » 28 авг 2021 18:57

krumeto написа:
dido2k написа:
k20dan4o написа:
CSKA 78 написа:Нелоша програма! Обаче ако не вземете точки в първите ви две домакинства, ще е изключително трудно после да вземете някакви! ;)

Програмата изцяло е съобразена с Ц.Звезда. когато домакинстват, тогава пък гостува Партизан. Няма как в един ден да домакинстват двата сръбски гранда, щото ще има бой и сръбска музика.
Вашата пък е съобразена с Рома и Лацио, те пък даже един стадион делят. Ноо гледам че на 25 Ноември ще летите до Северния полюс да играете с полярните мечки, и после направо оттам ни идвате на нас в Рз.

Аз съм на 100% убеден, че точно този мач в Разград ще бъде отложен: и двата отбора ще идват след тежки гостувания и просто ще си стиснат ръцете да изграят тоя мач след Нова Година :)

Глупости. Ние сме с два отбора. Предния път беше отложен, щото тирето отложи първо с Арда, на инат. Никакви отлагания вече.
С тирето можем да играем и с третия отбор! :)

Аз съм винаги против каквито и да било отлагания на мачове, обаче точно ти обясняваше по повод отлагането на вашия мач именно срещу Арда, че не можело да поддържате група от 36 футболисти за да играете по два мача на седмица. А и в крайна сметка няма никакво значение как и колко ще си чешем езиците сега: те отговорните фактори ще си вземат решенията когато му дойде времето. Така, че поживем, увидем. Айде, със здраве, че ще почва скоро Ливърпул-Челси :)

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 28 авг 2021 19:01

dido2k написа:
krumeto написа:
dido2k написа:
k20dan4o написа:
CSKA 78 написа:Нелоша програма! Обаче ако не вземете точки в първите ви две домакинства, ще е изключително трудно после да вземете някакви! ;)

Програмата изцяло е съобразена с Ц.Звезда. когато домакинстват, тогава пък гостува Партизан. Няма как в един ден да домакинстват двата сръбски гранда, щото ще има бой и сръбска музика.
Вашата пък е съобразена с Рома и Лацио, те пък даже един стадион делят. Ноо гледам че на 25 Ноември ще летите до Северния полюс да играете с полярните мечки, и после направо оттам ни идвате на нас в Рз.

Аз съм на 100% убеден, че точно този мач в Разград ще бъде отложен: и двата отбора ще идват след тежки гостувания и просто ще си стиснат ръцете да изграят тоя мач след Нова Година :)

Глупости. Ние сме с два отбора. Предния път беше отложен, щото тирето отложи първо с Арда, на инат. Никакви отлагания вече.
С тирето можем да играем и с третия отбор! :)

Аз съм винаги против каквито и да било отлагания на мачове, обаче точно ти обясняваше по повод отлагането на вашия мач именно срещу Арда, че не можело да поддържате група от 36 футболисти за да играете по два мача на седмица. А и в крайна сметка няма никакво значение как и колко ще си чешем езиците сега: те отговорните фактори ще си вземат решенията когато му дойде времето. Така, че поживем, увидем. Айде, със здраве, че ще почва скоро Ливърпул-Челси :)

Нали писах, не четеш. Ще играем с третия отбор. :mrgreen:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Dust » 31 авг 2021 14:02

Браво, това е голямо призвание
https://gong.bg/bg-football/drugi/multi ... 1-g-649455
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17575
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pomiqrat » 02 окт 2021 15:14

Някакви разградски обесняваха колко зле е Кешеру, а пичът има 3 гола за 4 мача за Стяуа. Оня смешния Стотиру колко има?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта