Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Dannis
Мнения: 26
Регистриран на: 08 ное 2013 12:59
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Dannis » 28 юли 2018 22:45

Тоя бразилец е пълно менте,Бруно Рибейро номер 2.Нещо добро не ни чака с него, опасявам се,че ше отпаднем и от Видеотон.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Sisi 1914 » 28 юли 2018 22:57

И първата ви грешна стъпка е факт!
Мислите ви бяха насочени към реванша. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 493
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот grozdanovdng78 » 29 юли 2018 00:09

Оценки за новия треньор можем да дадем най-рано като приключат мачовете в Европа. За този мач трябваше да пусне Панов и Недялков, за да освежи състава. Днеска в защита не ми хареса играта, но в нападение играха горе-долу добре. Берое бяха страхотни.

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот мили » 29 юли 2018 00:28

Dannis написа:Тоя бразилец е пълно менте,Бруно Рибейро номер 2.Нещо добро не ни чака с него, опасявам се,че ше отпаднем и от Видеотон.

Не бързай, "бързата кучка слепи ги ражда"!
Има още 34 мача, от вратата не сме излезли а вече мислим, че сме се върнали в къщи! :)

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1125
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот olfix » 29 юли 2018 11:56

Втори мач,втора недадена кристална дузпа за противника на Лудогорец.

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот мили » 29 юли 2018 12:32

olfix написа:Втори мач,втора недадена кристална дузпа за противника на Лудогорец.

Бих искал да ти видя документа, коя категория съдия си по футбол??? :oops:
Жалки и смешни сте, с тези обвинения и оправдания със съдии! ;)

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1125
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот olfix » 29 юли 2018 13:33

Аз не съм обвиняем,та да се оправдавам.Съдийската произвол към Лудогорец доразрушава и малкото останал футбол в България.Иначе вие може да си се самозаблуждавате до безкрай.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот bsz1916 » 29 юли 2018 16:55

Dannis написа:Тоя бразилец е пълно менте,Бруно Рибейро номер 2.Нещо добро не ни чака с него, опасявам се,че ше отпаднем и от Видеотон.

За бразилеца е рано да се дават оценки , но наистина нямаше никаква логика да се сменя Херо след категорично спечелената титла и успешното представяне в Европа ( отпадането от Апоел Беер Шева за ШЛ , беше при Георги Дерменджиев ) . При последното гостуване в Стара Загора при Херо , отборът на Лудогорец , който тогава игра само с резерви и юноши изглеждаше доста по - добре от снощи . Срещу Славия , Видеотон и Етър , също не видяхме познатия Лудогорец .

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот krumeto » 29 юли 2018 19:11

olfix написа:Аз не съм обвиняем,та да се оправдавам.Съдийската произвол към Лудогорец доразрушава и малкото останал футбол в България.Иначе вие може да си се самозаблуждавате до безкрай.

Не си обвиняем, но кой ти дава право да си обвинител.
Обвиняваш съдията, че не е свирил дузпа, а не се знае дали си бил на мача (90%съм сигурен, че не си бил). Веднага заемаш удобната за теб позиция на обвинител! Какъв си ти, по чужди думи да обвиняваш? Вярваш им на тези пристрастни, червени коментатори. Защо не коментираш недадените положения за Лудогорец.
Не гледаш да си добре нали, гледаш врагът да е зле!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот мили » 29 юли 2018 19:20

olfix написа:Аз не съм обвиняем,та да се оправдавам.Съдийската произвол към Лудогорец доразрушава и малкото останал футбол в България.Иначе вие може да си се самозаблуждавате до безкрай.

Лудогорец "недоразрушава футбола" след двата софийски "гранда", а се опитва да я издигне и успява.
Помага им и на "грандовете" със средства от УЕФА, а те плюят в чинията от която се хранят.
Ето едно мнение противно на твоето. Вратаря на Славия - Петков:
“За мен дузпа нямаше. Ренан първо изби топката и после двамата се сблъскаха. Така че отсъждането на съдията е правилно”, коментира Петков.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта