Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот onegavon » 17 авг 2018 19:02

sin4ec написа:
Teo написа:Поиграйкахте си добре 7 години... стига ви толкова! :lol:
Победата в неделя означа, че титлата отива там където и е мястото в СОФИЯ! :twisted:

Тео, в неделя зелените така ще ви изчеврастят, та свят ще ви се извие !
А титлата може и да се окаже в София, но на място, което никак няма да ти се хареса... :mrgreen:
Леко с бибетата, че вече много пъти се осра!


Ти сериозно ли мислиш,че Славия след купата ще станат и шампиони? ;)

dannisss
Мнения: 58
Регистриран на: 11 юли 2017 15:39
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот dannisss » 21 авг 2018 19:58

Взехме нов топ играч. :roll:
Лудогорец направи поредния си трансферен удар. Шампионите привлякоха от Динамо (Букурещ) национала на Южна Африка Мей Махлангу


https://ludogorets.com/bg/news/?i=2665

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 21 авг 2018 21:40

Баси как навремето отървахме Кабаселе .
Налагахме го крило , той стана защитник в Уотфорд и националния !
Успех на новия , надявам се да е като Анисе !
Изображение

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот kiril.a.d » 22 авг 2018 11:10

Да ме прощавате, ама днес ми направи впечатление едно изказване на Аутуори, който за мен, продължава да си е Бруно Рибейро ;)
Та ще го апострофирам за горделивото му изказване, че нямало значение, кой е противника, имал си цели! - уви, Паоло, за сега е ясен противника, а целите, нямат значение, преди да си преодолял противника!!!!!!!!!!
....продължава да се рекламира, чрез медийни изяви, а на терена, продължава да куца! И разчита на сглобения от преди него отбор + възможностите на собственика...Е, дано пък се излъже да го купи, някой Европейски отбор...Ще е от полза за отбора на Лудогорец!
Всички знаем, че Домуса е стиснат от към заплащане на треньорите, нали? - и ето ви я рекламата на Аутуори ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 22 авг 2018 22:51

Някакво Пеле сме взели ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 489
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот grozdanovdng78 » 23 авг 2018 20:02

Единственото хубаво нещо в играта на Лудогорец е резултата. Много слабо полувреме, Броун продължава да прави грешки, поне за 3 се сещам. Много страхливо играха. Ще съм доволен дори така да завърши мача. Грузинците са домакински отбор. Дано да свършат със суха мрежа Лудогорец.

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 489
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот grozdanovdng78 » 26 авг 2018 11:11

Какво става с новия нападател Брандао, в спортал писали че още не е сигурен трансфера, имало и други отбори от Европа кандидати за подписа му. В трансфермаркет го изписват че е играч на Лудогорец. Иначе пазели му са номер 9 за него.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот matador1 » 26 авг 2018 14:55

grozdanovdng78 написа:Какво става с новия нападател Брандао, в спортал писали че още не е сигурен трансфера, имало и други отбори от Европа кандидати за подписа му. В трансфермаркет го изписват че е играч на Лудогорец. Иначе пазели му са номер 9 за него.


Доста реално е да е взет. Все пак Аутори е един вид легенда в Сао Паоло. Трябва да питам един мой приятел от бразилия дето е фен на Сао Паоло какво му е мнението за Аутори. Оттадва не съм го чувал. Като му дадох да разгледа състава на Лудогорец знаеше само за Сисиньо, щото баща му бил върл фен на Сантош и даже имал тениска на Сисиньо, ама това беше отдавна.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 26 авг 2018 18:37

С интересен състав излизаме срещу Славия , ще ми е любопитно ..

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Мнения: 489
Регистриран на: 22 фев 2018 23:26
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот grozdanovdng78 » 26 авг 2018 19:08

Доволен съм от избора, ако тази единадесеторка се сработи може да бъде ползвана преди и след мачовете в Европа, ако естествено влезнат в групите.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта