Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот mozart » 11 ное 2016 08:04

GOLEADOR написа:
mozart написа:
GOLEADOR написа:
mozart написа:Не играхте, не по административни причини, а поради липсата на отбор. ЦСКА-София (Микре Юнайтед) всъщност е Литекс Ловеч закупен от Етрополе, а този отбор не е печелил правото да участва в ЕКТ този сезон. Ако трябва да сме докрай честни, трябва да кажем, че Литекс този сезон трябваше да играе в Б група.

Аз мнението си за възраждането на ЦСКА съм го казал отдавна.Омръзна ми да повтарям,че най-добре за ЦСКА е двата тима да се обединят.Така феновете няма да се делят и мантри от типа който пробутваш няма как да минат.Относно Литекс,имат си форум,пиши там за въпросите които те вълнуват относно този тим.

Последният отбор, който ме вълнува е Микре Юнайтед, но гледам че вие пишете някакви глупости в нашия рездел. Мантри или друго не знам, документите казват, че вие сте преименуван Литекс, закупен преди това от Етрополе. Хубавото на новото време е, че няма скрито покрито. Ако това беше по онова време да бяха направили размяната без да разберем.
Браво на нашето ръководство, че сложи оригиналната емблема на Микре Юнайтед. Ама какъв кеф бе да се чува ГМО от трибуните в Разград :). Отивайте да се припознавате! :)

Дали ЦСКА ще се възроди от проекта на ГГ ЦСКА София или ЦСКА 1948 аз не знам.За сега и двата тима се борят да бъдат приети в семейството на ЦСКА - ОСК ЦСКА.Както казах,хубаво е да се обединят двата тима и така феновете да не се делим.Що се отнася до писането във вашия раздел - сърди се на модовете.Преместването на теми е тяхно дело.Иначе феновете на рязаната разградска мастия сте ясни.Вие сте мишки които се криете по дупките си и може само да църкате против великия ЦСКА.За това и да играете с шампиона на Европа игла да пуснеш на стадиона ще се чуе.Нищо общо с атмосферата на мачовете на ЦСКА.Както се пее в една народна песен "И ЦСКА е супер тим! И ЦСКА - непобедим! И ЦСКА напред с победа, стадионът целият червен!"
[center]Изображение[/center]

Правиш се на интелигентен, а говориш с епитети. Няма проблем, но е редно щом употребяваш "разградска гелосана мастия" да наречеш собственикът на Микре Дриша например. Какво ни е на феновете от Разград? Никога поне аз не съм имал претенции да съм ултрас или нещо подобно. То мнението ми за тези хора е доста ниско и няма как да си помисля даже да им подръжавам. Нито мога да отида на който и да е стадион да събарям огради, да се бия, да псувам като каруцар нито искам даго правя или имам нужда от това. Масата сме такива, нормални хора! Видяхме ви вас, феновете на ЦСКА, каква ви е ценностната система, всички сме свидетели как помогнахте да да бъде доубит любимият ви отбор. Нито е било чак толкова лошо положението нито е било невъзможно да се справите, но вие избрахте да лижите задника на Дришата и се самоопределяте като Животните. Няма смисъл да продължаваме. То всичко е ясно, всичкинормални хора виждаме как със съдействието на държавата се направи измама в особено големи размери, за която все още никой не е даже разследван, но и това ще стане. Все някога в България ще настъпи ред и тогава такива ГМО-та ще бъдат лоша стара история.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот metodito » 12 ное 2016 09:42

Паднахте се в малоумна група. Ако бяхте с Порто, можеше да мечтаете даже за преминаване. Жалко, защото вашите успехи са свързани с евентуалните бъдещи успехи на другите ни отбори в Европа - трупате точки за националния коефицент. Ако бяхте в групата с Порто и премихте следващото ниво, можеше да мечтаем, даже и за втори участник

kefeshtse
Мнения: 230
Регистриран на: 19 авг 2014 14:02

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот kefeshtse » 07 дек 2016 13:32

Аз обичам Лудогорец!
Лудогорец ми е много симпатимен!
Поздравления за трикратното му силно представяне в ЕКТ!!! :)
Бъди оптимист, мисли позитивно :) :) :)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Warped » 08 яну 2017 10:06

Докога ще се нарушават правила заради Луноходец?? Още един бразилски футболист??? И без това досега купените нямат право да играя ако не се нарушиха някои правила. Натанаел и Вандерсон с бългаско гражданство???????????????????????????
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ELFen » 08 яну 2017 18:51

Warped написа:Докога ще се нарушават правила заради Луноходец?? Още един бразилски футболист??? И без това досега купените нямат право да играя ако не се нарушиха някои правила. Натанаел и Вандерсон с бългаско гражданство???????????????????????????

За кои правила иде реч, че нещо не ти се разбира? :roll:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот suni » 20 яну 2017 12:44

[center]Бивш футболист на Лудогорец тъне в забрава. Захари Минчев има нужда от ежеседмични ампули с обезболяващи.[/center]

Бившият футболист на Лудогорец Захари Минчев е болен от рак. Това стана ясно от публикация във "Фейсбук" на дъщеря му Мира Захариева, която моли за помощ. Щерката на 60-годишния славен играч на "виолетовите" съобщава, че той се нуждае от ежеседмични ампули с обезболяващи, като едната струва 500 лева.

"Здравейте на всички мои приятели във Фейсбук! Обръщам се по-специално към тези от вас, които познават или поне знаят кой е баща ми. Много дълго време отлагах този пост... Но баща ми е прекалено горд, а и не искаше да се знае за състоянието му. Пък и до последно се надявахме на чудо или помощ от някой от футболните клубове (Етър и Лудогорец), където той се раздаваше до последно... Но, явно няма да стане така... И така... Моля, всеки от вас да помогне както може, дали с финансова помощ или просто като разпространи поста! Татко е болен от рак, четвърта степен, с разсейки по костите... Има нужда от ежеседмични ампули с обезболяващи, като едната струва 500 лв (засега знам само за това). Не мога да кача епикризата, защото не се справям добре с файловете. В коментар ще сложа телефонен номер, на който ще получите информация, ако ви е необходима. Готова съм на всеки, който поиска, да дам каквото е необходимо на лични съобщения", написа Мира Захариева Киранова.

Банковата сметка е: IBAN BG66UNCR70001522769484
УниКредит Булбанк: UNCRBGSF
Захари Минчев Маринов
0878165253 - Пенка Петкова

Редно е да се погрижат за ветераните си... Щото на думи са мнооого големи /братята/ ! ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот bultras4e » 20 яну 2017 12:53

Редно е Домусчиев да помогне в случая. :roll:

Сумата е меко казано нищожна за него, а ПР ефекта ще е добър, колкото и да звучи гадно.

Дано човека оздравее, това е най-важното!!!
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот boabbb » 20 яну 2017 13:06

bultras4e написа:Редно е Домусчиев да помогне в случая. :roll:

Сумата е меко казано нищожна за него, а ПР ефекта ще е добър, колкото и да звучи гадно.

Дано човека оздравее, това е най-важното!!!


Колега, за съжаление на човека щом му трябват обезболяващи, значи рака е в терминална фаза :( Просто въпрос на време ... Дано Гела види това нещо и да помогне :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот bultras4e » 20 яну 2017 13:15

boabbb написа:
bultras4e написа:Редно е Домусчиев да помогне в случая. :roll:

Сумата е меко казано нищожна за него, а ПР ефекта ще е добър, колкото и да звучи гадно.

Дано човека оздравее, това е най-важното!!!


Колега, за съжаление на човека щом му трябват обезболяващи, значи рака е в терминална фаза :( Просто въпрос на време ... Дано Гела види това нещо и да помогне :|



Ужас :( :( Дано да му е писано да има повече дни и да се намери бързо помощ, за да се облекчи болката до колкото може.
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Бивш футболист на Лудогорец се нуждае от помощ

Мнениеот sirius123 » 20 яну 2017 13:47

Името на ампулата ?


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта