Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15235
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот miro_rz » 13 авг 2011 13:18

традиций се създават , виж отбора на Литекс за 15 години , имат повече успехи от колкото Вие за 90 години , те и Лион не бяха ставали шампиони никога до 2002 и направиха 6 години подред , изградиха си традиций и име в Европа ........ това което става в Разград е много хубаво , академия , нов стадион и прочие , трябва да има отбори като Лудогорец най-малко заради подсилване конкуренцията в Бг футбола !!
Изображение

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот Avgusta 1916 » 13 авг 2011 14:06

d345 написа:Къде да тръгвам бе младеж в 12,45?
Мача ако не се лъжа е в 18ч.

"Младеж" :mrgreen: , ще те черпя :!: :!:
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17796
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот pomiqrat » 13 авг 2011 14:12

Avgusta 1916 написа:
d345 написа:
greenlandia написа:В момента им е интересно на част от жителите на Разград, но си мислч че интусиазма им бързо ще спадне. Там където никога не е имало сериозен интерес към Футбола нямам никакви традиции ,какво да очаква човек.

Абе Олимпик -Тетевен ,ти къде се обаждаш!
Гледам сериозен интерес в Зарата,5000 щели да бъдат утре срещу нас.
Ние в "Б" група по 4000 ходехме!!!!
Добре че и козирка имате зада се чувате.
Айде със здраве да си отнесете два гола утре.

Айде бе! И как ходЕхте , по терлици ли?А как ги изброи 4000?Да не би номерца да им раздавате на входа :mrgreen:
Като ви заработи стадиона с пропусквателната система ,тогава се бройте.Нагледал съм се на случаи с 500 човека на стадиона , а в медиите се пишат 4000 . А срещу Локо Пд колко бяхте бе?Срамота , първи мач в "А" група пък вие 500 човека , майните ви скриха шапката:oops: .Къде са тия 4000 ,къде е тази тъмно зелена вълна от Лудогорието?
Тази година ще ходите до определен момент и после като Литекс.Нищо ново.Поредния заводски отбор


Великата приемствена агитка на Велбъжд, които днес са Локо Пд бяха 500 човека.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот greenlandia » 13 авг 2011 14:57

Кога вие отидете 500човека на другия край на БГ ,тогава говори, Ще Ви видим днес колко ще сте в СЗ. Едвали ще сте повече от 50 човека и то при безплатна екскурзия.
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
invader10
Мнения: 521
Регистриран на: 29 апр 2010 09:33
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот invader10 » 13 авг 2011 23:21

Как завърши представянето на Лудогорец в Стара Загора ?

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот v.r.s. » 14 авг 2011 00:01

Според мен ще се представят добре, повод да мисля така е играта им срещу Локомотив Пловдив и победата днес над Берое. В първият мач, който имах възможност да гледам по телевизията, видях един грамотен отбор и много добри отигравания. Не зная дали ще са сред първите 4 отбора, но съм сигурен, че ще бъдат в първата половина на класирането.

Между другото не разбирам злобата на някои потребители към отбора, че бил без традиции, нямал фенове, мястото му не било в А и т.н. Точно такива отбори като Лудогорец ще повишат нивото на А група, никой отбор не е абониран за местата даващи право на участие в ЕКТ и за да ги заслужат ще трябва да се преборят за това, а не да играят протоколни срещи със сателити които им лягат и като дойдат срещите в ЕКТ да падат от анонимници.
Какво би трябвало ме интересува мен отбора на Лудогорец, че да се изказвам негативно за него, както го правят някои тук, това само говори за комплексарщина от тяхна страна.

skarab
Мнения: 390
Регистриран на: 13 авг 2009 22:36
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот skarab » 14 авг 2011 11:20

Аз_съм_Спас написа:Домусчиев като гледа трите фаворита-Левски, Цска и Литекс каква трагедия са в момента, дали нема да му дойде апетит за шампионска титла? :mrgreen:


През к**а му е на Домусчиев...

„Всяка спечелена точка за нас е важна. Четири точки досега да повече, отколкото съм очаквал. Очаквах да е трудно. Нашата амбиция е първо да играем красиво и да радваме публиката. После ще поставяме цели.“
http://football24.bg/novina/56260-domuschiev-predizvikvame-dosta-zavist

mariuskirkov
Мнения: 326
Регистриран на: 21 авг 2011 11:32
Skype: mk98cm
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот mariuskirkov » 30 авг 2011 00:43

Бероец съм и винаги съм бил такъв.Следя с интерес отбора на Лудогорец и съм приятно впечатлен от играта му.Поздравявам го ,публиката му и собствениците му.Ако темпото е такова виждам отбора в първата тройка.Софийските грандове са вглъбени в себе си в проблемите си/знаете ,че има нарцисизъм в тях/добре поддържан от софийските официози -преса и телевизия.Първият софийски отбор/не грандове/ както се опитват да им казват му вземете 3 точки ще ви обърнат внимание.За сега с шопско/столичанско/високомерие не Ви забелязват.Желая Ви искрено успех в първенството!!!

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот runnersa » 30 сеп 2011 22:12

Твърдо в ЛЕ според мен! Лошото е че коеф. за новак в Европаот БГ догодина е 2,8 или нещо подобно! С него още в 2 кв. кръг (откъдето най-вероятно ще тръгнете) няма да сте поставени! ;)

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Представяне на Лудогорец в дебютната година в "А" група

Мнениеот mad forest » 01 окт 2011 12:47

runnersa написа:Твърдо в ЛЕ според мен! Лошото е че коеф. за новак в Европаот БГ догодина е 2,8 или нещо подобно! С него още в 2 кв. кръг (откъдето най-вероятно ще тръгнете) няма да сте поставени! ;)


Те пък другите ни отбори като са били поставени нищо не се случва! Те нека се класират пък нека да са непоставени! А я си представи, че хвърлят някоя "бомба" и победят отбор от класата на Спартак Търнава например или някой подобен! ;) ;) ;)
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта