Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: SkArY_9, Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist, Casper, vaskonti

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 30 яну 2019 13:49

ivan56 написа:Спокойно може да отваряте шампанското, колкото и да сте слаби, при конкуренцията нещата са плачевни.
Божи за Обертан и някакъв манго при това бек, за сметка на Десподов и евентуално Мауридес :lol:
Ай честито.

Ех каква изненада , за поредна година сини и червени подскачат и след НГ обръщат палачинката . Получава се нещо като филма " Дързост и красота " :lol:

Шампанското е ясно , предрекъл съм сините да са втори и ще видя дали ще позная !
Изображение

Потребителски аватар
grozdanovdng78
Контакти:

Мнениеот grozdanovdng78 » 01 фев 2019 18:27

Такъв слаб Лудогорец в края на подготовката не ги виждам срещу Левски за титлата и срещу ЦСКА за купата. С тази слаба защита срещу това нападение което ще има Левски Божинов, Костов и Иванов и треньор Дерменджиев, просто тази година шампиона няма да е зелен а син. За купата дори без Десподов с такава слаба защита и вратар Лудогорец ще загуби с разлика от ЦСКА.

krumeto
Контакти:

Мнениеот krumeto » 01 фев 2019 20:01

grozdanovdng78 написа:Такъв слаб Лудогорец в края на подготовката не ги виждам срещу Левски за титлата и срещу ЦСКА за купата. С тази слаба защита срещу това нападение което ще има Левски Божинов, Костов и Иванов и треньор Дерменджиев, просто тази година шампиона няма да е зелен а син. За купата дори без Десподов с такава слаба защита и вратар Лудогорец ще загуби с разлика от ЦСКА.

На колко "грозданки" си?
При теб всичко е лъжа и измама! ;) :) Загуба с разлика - що не вземеш да ги припознаеш оранжевите си любимци? :oops:
Запомни подчертаното, нарочно е в синьо!
В началото на Април ще видя къде ще ги пъхнеш тези думи, та да не ги четат хората. :mrgreen:
Хайдеее, още малко и ОСЕМ ПОРЕДНИ.

Нека някой "балък" да си казва, че са ШЕСТ:
"Малко късмет и шанс ни липсваше срещу Лудогрец. Имам респект към отбора, защото са ШЕСТ пъти шампиони".

СЕДЕМ пъти бе "балък"!

Потребителски аватар
JACKO
Контакти:

Мнениеот JACKO » 02 фев 2019 10:09

:lol:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Контакти:

Мнениеот ImmortaL_1000 » 02 фев 2019 15:48

grozdanovdng78 написа:Такъв слаб Лудогорец в края на подготовката не ги виждам срещу Левски за титлата и срещу ЦСКА за купата. С тази слаба защита срещу това нападение което ще има Левски Божинов, Костов и Иванов и треньор Дерменджиев, просто тази година шампиона няма да е зелен а син. За купата дори без Десподов с такава слаба защита и вратар Лудогорец ще загуби с разлика от ЦСКА.

Да Лудогорец наистина са мега слаби тази година нищо няма да спечелят. Но пък не санадявам на Левски. По скоро ЦСКА може да се докаже.

Потребителски аватар
k20dan4o
Контакти:

Мнениеот k20dan4o » 08 фев 2019 18:42

Направо ми иде да се откажа от Лудогорец. То голяма скука при нас. Вижте при грандовете какво става. И защо като е модерно да се сменя треньор по време на зимна подготовка ние още държим Здравков, какво чакаме.
Изображение Изображение

4403
Контакти:

Мнениеот 4403 » 08 фев 2019 20:48

k20dan4o написа:Направо ми иде да се откажа от Лудогорец. То голяма скука при нас. Вижте при грандовете какво става. И защо като е модерно да се сменя треньор по време на зимна подготовка ние още държим Здравков, какво чакаме.

Ще чакаме да цъфнат оранжевите налъми! ;)
Продадоха си играчите, "английският" треньор им каза, че без играчи не е съгласен на срамен провал и си тръгна.
И наистина стана скучно, като започнат мачовете ще стане още по-скучно. Няма да има с кого да се боричкаме за титла и за купа. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Мнениеот miro_rz » 08 фев 2019 22:33

Дайте нещо да размърдаме темата . Как е тревата на стадиона , как е пернатото ... смени ли си перушината ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Мнениеот miro_rz » 13 фев 2019 22:37

Тотнъм - Борусия , един англичанин и двама германци на терена . След това ми приказват някакви капацитети за нашият отбор ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Cheradonna
Контакти:

Мнениеот Cheradonna » 13 фев 2019 23:22

miro_rz написа:Тотнъм - Борусия , един англичанин и двама германци на терена . След това ми приказват някакви капацитети за нашият отбор ! :mrgreen:

Миро,бачо,ам националните отбори на тея двете държавици,дал може ги бием на футболче? :mrgreen:
За един национален селекционер питам,че се интересува? :)
Я съм Убау,я съм готЯн,я съм красиу,я съм намбър уане,я съм модеубавец!

Върни се в “Лудогорец”