Другият Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот subzero » 10 мар 2014 23:01

Ставате параноични вече. Света не се върти около вас. Колкото и да ви се иска. Как пък само във вашия подфорум някой " целенасочено вреди на раздела " ??? :shock:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот snakebite » 11 мар 2014 13:05

Отново провокативна тема, за кой ли път спрямо Лудогорец и феновете му !
Какво значение има коя година е , как се казва това е НАШИЯТ Лудогорец, който сме гледали и с който сме отраснали...и да го преименуват на Биовет, и каквото е да е стига да локиран в Разград това ще е моя отбор !!!
Разград винаги е имал един водещ отбор, в определени периоди е имало заводски отбори наред с Лудогорец (Бели Лом, Антибиотик) питайте по колко привърженици са имали !!
После Антибиотик се обедини с Лудогорец, но никой от нас не е скандирал "Антибиотик" на мач
Дори този Разград 2000 пак си играеше с традиционните екипи на Лудогорец - жълто и зелено !
Лудогорец е в нашите сърца,мен лично не ме интересува как се казва, стига да е градския, представителен отбор на Разград
Ако Домусчиев реши да измести отбора в София дори и Лудогорец да се казва, ако ще и 100 титли да вземе , това вече няма да е моя отбор !!!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 11 мар 2014 13:15

snakebite написа:Отново провокативна тема, за кой ли път спрямо Лудогорец и феновете му !
Какво значение има коя година е , как се казва това е НАШИЯТ Лудогорец, който сме гледали и с който сме отраснали...и да го преименуват на Биовет, и каквото е да е стига да локиран в Разград това ще е моя отбор !!!
Разград винаги е имал един водещ отбор, в определени периоди е имало заводски отбори наред с Лудогорец (Бели Лом, Антибиотик) питайте по колко привърженици са имали !!
После Антибиотик се обедини с Лудогорец, но никой от нас не е скандирал "Антибиотик" на мач
Дори този Разград 2000 пак си играеше с традиционните екипи на Лудогорец - жълто и зелено !
Лудогорец е в нашите сърца,мен лично не ме интересува как се казва, стига да е градския, представителен отбор на Разград
Ако Домусчиев реши да измести отбора в София дори и Лудогорец да се казва, ако ще и 100 титли да вземе , това вече няма да е моя отбор !!!


+1945 ,1947 , 2000 , 2003 !!!

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот rebelheartous » 11 мар 2014 19:47

subzero написа:Значи това 1945 е само да си начешем егото...Пак. :roll:


Е много ясно. Все едно за първи път виждаш такива неща в България. :lol:

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот entwickler » 11 мар 2014 19:51

Отбор с име Лудогорец има отдавна - аз съм ходил с баща ми още 80те на дерби с Дунав (Русе) в Б група. И на 3-4 мача във В група също съм ходил - и на Лудогорец и на Антибиотик-Лц или както там се казваше.
Дали правилно са наследили името и т.н. - има ли значение? Мен ме радват най-вече със стил на игра. След още 10 години ако проекта продължи на подобно ниво - съвсем ще замлъкнат хората, които се заяждат.

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот HEATSEEKER » 11 мар 2014 19:52

Сега остана да се появи Vanko D...който в този сайт се подвизава като..... :roll: ..гледам ,че ''гаджето'' му се разписа,,,,,, :) :)
[offtopic]цункайте се двамата[/offtopic]
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
z_to
Мнения: 18
Регистриран на: 03 окт 2008 21:06
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот z_to » 10 май 2018 14:29

Колега, тези тримата дето ги изброи не са от коя школа са излезли?
И когато вашето незначително отборче даде футболисти на България като Стоичков , Пенев и Костадинов може също да си поговорим ;)
Айде да не са тримата - поне един ;)[/quote]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Другият Лудогорец

Мнениеот k20dan4o » 13 май 2018 08:58

Ако ще и Редбул Лудогорец да ги кръстят, пак ще си ги подкрепям :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта