ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот iliev72 » 13 сеп 2017 08:27

Стига глупости ! Обирали - няма такова нещо ! Познавам някои играчи от онези години и за това обиране може да говорят отбори като Тракия/Ботев,Черно Море и още един - два отбора от градове като Варна , Пловдив , Русе , Стара Загора.
За Разград не е имало нужда , не че те са имали такива играчи :lol:
Офтопик:

Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Мнениеот Балкански Орел » 13 сеп 2017 14:13

slash1912 написа:
Балкански Орел написа:
IvailoRz написа:Все същите настроения като предните ни участия в ЕКТ. Все ни слагат последни, а дори спечелихме групата си без загуба. После да бяхме последни,но направихме силни мачове, после пак, но ние завършихме 3-ти. Надявам се и сега да останат изненадани професорите. Хубавото е ,че ще играем с отбори които играят открит футбол и ще се надиграваме,а именно там е нашата сила. Трудно е срещу 10 окопани в своето наказателно, разни съветски, балтийски отбори ,и такива дървари тип Копенхаген . Тук няма такива. Иначе Истанбул са може би отбора с най-голям потенциал в групата, играят супер от това което гледах срещу Севиля. А и респектират с имена като Адебайор и Клиши. Все пак имаме шансове..да видим.

Вие може и да сте първи в тая група, ама никой няма да го грейне от сърцу (сърце) разбираш ли ? Лудогорец дори да стигне полуфинал в ЛЕ или ШЛ никога няма да бъде оценен така, както влизането на Левски в групите на ШЛ (което не е нещо кой знае какво).Защото, Левски го обича цяла България..., а такива клубове като Нфатата, Лудогорец, Литекс и т.н винаги ще си останат изкуствени...

Пич,айде стига с тия мантри.Левски го обичат феновете на Левски. Което обаче не ми пречи на мен,без да ви обичам,да ви подкрепям в Европа.

Да, ама нашите клубове са създадени с любов.В България вече някакви села с 300 човека население пенсионери имат по-модерни бази от големи центрове и градове с традиции.Ако някоя европейска медия пристигне да снима за какво става въпрос, как градове и села имат повече пунктове за вторични и каруци с магарета, отколкото заводи и работни места.А в същото време са с европейски терени и стадниони ще стане много яко.Да видят Европейците за какво се харчат парите, които би трябвало да стимулират икономиката, инфраструктурата и т.н.

(Не, че аз не искам Разград да побеждава в Европа, нека си бият.Не веднъж съм писал позитивни коментари за Лугогорец.)
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

Вълчан

Мнениеот Вълчан » 13 сеп 2017 19:32

ivan56 написа:
Балкански Орел написа:
IvailoRz написа:Все същите настроения като предните ни участия в ЕКТ. Все ни слагат последни, а дори спечелихме групата си без загуба. После да бяхме последни,но направихме силни мачове, после пак, но ние завършихме 3-ти. Надявам се и сега да останат изненадани професорите. Хубавото е ,че ще играем с отбори които играят открит футбол и ще се надиграваме,а именно там е нашата сила. Трудно е срещу 10 окопани в своето наказателно, разни съветски, балтийски отбори ,и такива дървари тип Копенхаген . Тук няма такива. Иначе Истанбул са може би отбора с най-голям потенциал в групата, играят супер от това което гледах срещу Севиля. А и респектират с имена като Адебайор и Клиши. Все пак имаме шансове..да видим.

Вие може и да сте първи в тая група, ама никой няма да го грейне от сърцу (сърце) разбираш ли ? Лудогорец дори да стигне полуфинал в ЛЕ или ШЛ никога няма да бъде оценен така, както влизането на Левски в групите на ШЛ (което не е нещо кой знае какво).Защото, Левски го обича цяла България..., а такива клубове като Нфатата, Лудогорец, Литекс и т.н винаги ще си останат изкуствени...

Колко пъти съм ти казвал, добричка гарга проскубана, че като мълчиш изглеждаш по умен 8-)
Ти що не си фен на Добруджа, ами се форумен и фб фен на Левски :?
Не е модерно нали :lol:

Тъп ли си или прост.Може и двете по равно.Това че спиш със жена си не значи че и други не спят със нея...Разбра ли сега защо...

Потребителски аватар
hd29
Контакти:

Мнениеот hd29 » 13 сеп 2017 19:33

Много са ми интересни сините и червените,хем не се интересуват от Лудогорец,хем 90% от мненията във форума на разградчани техни :roll: .Какво излиза сега, никой няма право да печели титли и европейски мачове,освен техните отбори,неестествено е и вредно за футбола ни.Никой не може да инвестира средства на друго място освен при тях,да купува чужденци ,да строи стадиони освен те,изкуствено е.Успехи в Европа могат да имат само те,на другите не са важни ,защото те не се интересуват от тях,следователно никой не се интересува... :roll: Разберете,че България не е София и футбола ни не е само Левски и ЦСКА.

kimmy_rz
Контакти:

Мнениеот kimmy_rz » 13 сеп 2017 21:40

Според мен мачът ще бъде или разгромна победа за Барикшехар или ранен гол за Лудогорец и опълчение до 1:1. Има вариант Баширшехир като първи мач в групова фаза да са малко сковани - трябва да се използва момента.

Потребителски аватар
eelche
Контакти:

Мнениеот eelche » 14 сеп 2017 03:30

Тия футболисти на Лудогорец се изчерпаха...Киро няма с какво да ги мотивира повече, понякога парите не са фактор, Разград е тесен на бразилците,но те никога няма да бъдат пуснати да преминат в гранда Левски или обединеният отбор на Ловеч и Етрополе и да усетят фанатичната фенска подкрепа,напрежението от негативните резултати и сладостта на победите увековечени с делириума на феновете.

Да,фирмен отбор постигна огромни успехи,но дори на мачовете с Реал и Ливърпул, автобусите от Разград бяха едва 20% от всички присъстващи.Всички останали бяха неутрални фенове дошли да видят Роналдо,Бейл,Бензема,Рамос,Марсело, Модрич, Коутиньо,Джерард, Стърлинг, Балотели...

Но най-голямата глупост на Домусчиев беше,че разкара Дерменджиев...2 пъти! Такъв треньор и да иска,няма да може да намери. Дерменджиев ще се завърне на бял кон в Разград,помнете думите ми.

За мача: Състава на Истанбул Башакшехир звучи направо плашещо - Адебайор,Гаел Клиши,Мевлют Ердинч, Гьокхан Инлер, Емре Белозоглу...все доказани играчи с невероятни визитки!Българските отбори играят изключително неуспешно в Турция и по поведението на Херо и Дяков на пресконференцията смятам,че Лудогорец ще загуби този мач...може би дори с повече от 3 гола разлика, докат Веско се дере на сила по радиото. Съжалявам,но от истината боли.Все пак желая успех.

Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

entwickler
Контакти:

Мнениеот entwickler » 14 сеп 2017 10:49

eelche написа:Тия футболисти на Лудогорец се изчерпаха...Киро няма с какво да ги мотивира повече, понякога парите не са фактор, Разград е тесен на бразилците,но те никога няма да бъдат пуснати да преминат в гранда Левски или обединеният отбор на Ловеч и Етрополе и да усетят фанатичната фенска подкрепа,напрежението от негативните резултати и сладостта на победите увековечени с делириума на феновете.

Да,фирмен отбор постигна огромни успехи,но дори на мачовете с Реал и Ливърпул, автобусите от Разград бяха едва 20% от всички присъстващи.Всички останали бяха неутрални фенове дошли да видят Роналдо,Бейл,Бензема,Рамос,Марсело, Модрич, Коутиньо,Джерард, Стърлинг, Балотели...

Но най-голямата глупост на Домусчиев беше,че разкара Дерменджиев...2 пъти! Такъв треньор и да иска,няма да може да намери. Дерменджиев ще се завърне на бял кон в Разград,помнете думите ми.

За мача: Състава на Истанбул Башакшехир звучи направо плашещо - Адебайор,Гаел Клиши,Мевлют Ердинч, Гьокхан Инлер, Емре Белозоглу...все доказани играчи с невероятни визитки!Българските отбори играят изключително неуспешно в Турция и по поведението на Херо и Дяков на пресконференцията смятам,че Лудогорец ще загуби този мач...може би дори с повече от 3 гола разлика, докат Веско се дере на сила по радиото. Съжалявам,но от истината боли.Все пак желая успех.

Съгласен съм с повечето неща, но автобусите на феновете на Левски и ЦСКА в Разград са били най-вече от фенклубове в близките градове (Т-ще, Варна, Шумен, Русе и т.н.) и никога масово от София.

Потребителски аватар
Soulen
Контакти:

Мнениеот Soulen » 14 сеп 2017 10:55

Не съм оптимист, но все пак успех, нищо не се знае и при загуба няма за какво да се правят трагедии. Истанбул ББ са доста силен отбор и за мен са си на ниво ШЛ, по-добри са от Базел.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
100godini_Levski
Контакти:

Мнениеот 100godini_Levski » 14 сеп 2017 11:44

Soulen написа:Не съм оптимист, но все пак успех, нищо не се знае и при загуба няма за какво да се правят трагедии. Истанбул ББ са доста силен отбор и за мен са си на ниво ШЛ, по-добри са от Базел.

Споделям мнението. С много добри играчи разполагат тези турци и ще е много трудно за Лудогорец там.

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 14 сеп 2017 11:48

Турците нямат кой знае колко опит в евротурнирите като отбор, но за сметка на това имат някои наистина класни и опитни единици. При всички положения бяха най-гадният съперник от 4-та урна и мачът се очертава да е труден. Един Х не би бил никак зле за "Лудогорец". Ако е победа, вече ще им даде сериозни шансове за прескачане на групата. Реално обаче и загуба поне на този етап не би била фатална.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Върни се в “Лудогорец”