Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Кое е най-силното представяне на Лудогорец в ЕКТ?

Мнениеот nevinen_autist » 19 мар 2017 19:18

samva_se написа:
Браво, впечатляващо! Много съдържателно мнение, обосновано по логичен и убедителен начин. :)

Аз познавам лично автора му. Добър, умен, интелигентен и трудолюбив човек. :)


Благодаря ти, че го казваш. :)
Ти си много симпатичен и готин човек!

[offtopic]Откровено казано, никове от сорта на "съмва се", "светва се" и прочие ме забавляват, но с теб няма да се шегувам, че си "мръква се" , защото си добър другар и харен човек, и много ме кефиш![/offtopic]

По темата за всекидневна на Лудогорец - мисля, че Лудогорец е напът да спечелии слевдащата си титла в А група.
Последна промяна от nevinen_autist на 19 мар 2017 19:29, променено общо 1 път.

kefeshtse
Мнения: 230
Регистриран на: 19 авг 2014 14:02

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот kefeshtse » 19 мар 2017 19:23

Лудогорец стремглаво се движи към удължаване на шампионската си серия в първенството на страна, която математически погледнато, с малко е в горната половина на ранглистата на УЕФА към днешна дата!
Бъди оптимист, мисли позитивно :) :) :)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот modor » 19 мар 2017 20:56

[warning]kefeshtse, nevinen_autist, samva_se ........ да продължавам ли? До съмване..... имаш време на размисъл да си избереш с коя от всичките и регистрации да пишеш.[/warning]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pomiqr272 » 20 мар 2017 17:53

modor написа:[warning]kefeshtse, nevinen_autist, samva_se ........ да продължавам ли? До съмване..... имаш време на размисъл да си избереш с коя от всичките и регистрации да пишеш.[/warning]


Човекът може да страда от разстройство на личността и едва ли ще те разбере.

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот nevinen_autist » 24 мар 2017 22:32

В националната ранглиста на УЕФа, България е в горната половина, математически погледнато. Страните, които тя изпреварва, са от тези, които са я изпреварили. И това е така благодарение на силното представяне и и силните изяви на Лудогорец в ЕКТ. Дано други български отбори в слевдащите издания също се представят така силно в Европа.

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/ue ... k2017.html

Ако мега рекордът на отборите от една страна е третият предаврителен кръг на ЛЕ, позицията в националната ранглиста би била доста незавидна, позиция, при която изпреварващите са трикратно повече от изпреварените.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот ImmortaL_1000 » 15 апр 2017 15:05

Ми ето пак Лудогорец счупи Българските рекорди ,а не Левски и Цска .Това доказва само че са номер едно в БГ . Трябва само в важните мачове повече подкрепа.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот sizif » 16 апр 2017 18:33

Може ли да ме свържете с вашата духачка на факли от последния ви мач с Подуенските ви братовчеди???Имам интерес.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15170
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 17 апр 2017 02:04

sizif написа:Може ли да ме свържете с вашата духачка на факли от последния ви мач с Подуенските ви братовчеди???Имам интерес.

Малко си дърт за нея !
Изображение

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот sizif » 17 апр 2017 10:25

miro_rz написа:
sizif написа:Може ли да ме свържете с вашата духачка на факли от последния ви мач с Подуенските ви братовчеди???Имам интерес.

Малко си дърт за нея !


Нямаш си и на идея колко :)
Тя е свикнала с аги но няма да я разочаровам.
Нищо общо нямате с Апостола

gihuelo
Мнения: 5831
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот gihuelo » 18 апр 2017 20:20

nevinen_autist написа:В националната ранглиста на УЕФа, България е в горната половина, математически погледнато. Страните, които тя изпреварва, са от тези, които са я изпреварили. И това е така благодарение на силното представяне и и силните изяви на Лудогорец в ЕКТ. Дано други български отбори в слевдащите издания също се представят така силно в Европа.

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/ue ... k2017.html

Ако мега рекордът на отборите от една страна е третият предаврителен кръг на ЛЕ, позицията в националната ранглиста би била доста незавидна, позиция, при която изпреварващите са трикратно повече от изпреварените.

Вместо да говориш глупости на сайта в има една стрелкичка която сочи наляво . Та там натискай докато стигнеш 2006-2007 или тези години и виж на кое място е България:). Вие тогава играехте с Черноломец (Попово). Смешници.Всички рекорди са ваши!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта