ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Elliah » 02 ное 2016 01:10

Бях на мача и съм много доволен от видяното! Да, паднаха, но играха много добре.
Не помня от кога не бях гледал читав футбол в България...
Няма глуха защита, няма чистене 80 минути, няма схема 7-2-1. На такива тактики от нашите отбори се нагледах през годините.
А играят с Арсенал...Паднали са с 6 на 0 преди две седмици...
Единственото за което ми е малко криво е , че пак един от малкото българи в състава сгреши и коства точката за Лудогорец. После иди разправяй как трябвало да налагаме българи...

Поздравления от един левскар! :)


ПС. А бе Домуса ли има най-много кинти в тая държава? Спас Русев няма ли? А Микре? Как може те да имат такива играчи, а ние да взимаме само ментета?
Само с плюене не става...трябва и малко мозък да имаш...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Alex » 02 ное 2016 01:13

ММ1914 написа:Пич, Арсенал са отбор, добър, дори много добър, но ти самия би ли ги определил като гранд в Европа? Постижения - КНК и УЕФА, да и един загубен финал за КЕШ/ШЛ - Реймс имат два. Да построиха стадион, налагат млади играчи, но нищо повече. Грандовете са нещо по-различно. Можеш да наречеш черното бяло, но това не променя фактите, някога Арсенал да са били фаворит за спечелване на ШЛ?

Моля те, изброи ми грандовете в Европа сега. Примерно 5-10 най-силни отбора.

Освен всичко друго Арсенал имаха и кофти късмет със жребиите в Европа. Ако не броим Монако (аз съм голям фен на Раниери и според мен той създаде Челси на Моуриньо преди 12-13 години и също създаде един много добър Монако, които после беше на ръба да стигна 1/2-финал в ШЛ) във всички други случай Арсенал отпадаха от отбори като Барса и Байерн. В годината, когато Байерн помете всичко по пътя към титлата в ШЛ, само Арсенал загубиха на голове на чужд терен от тях. Не виждам отбор в Европа, който в момента да излезе срещу Арсенал и да го приеме за добър жребии и да не се страхува от тоя мач.

ММ1914 написа:С кои играчи това? Йозил е световна класа, Чех и той. Липсват още 9-15 човека за равностоен отбор.

Чех / Белерин / Джака / Йозил / Санчес (Уолкът също порасна и започна да играе много смислен футбол). Трябват още 1-2 трансфера на нивото на Йозил) и Арсенал по нищо няма да отстъпва, на нито един отбор в света. Пък и да се надяваме ,че някой ще се развие така че да заслужи място в отбора сред най-добрите (примерно Уайоби?!). И мисля, че една титла и примерно 1/2-финал в ШЛ тая година, ще накарат играчите да преподпишат и тия 1-2 трансфера да станат осъществими (и да си пожелаем най-сетна Гризман)
Тоя сезон силата на Арсенал е именно резервната скамейка. Те дотук все са с по 4-5 липсващи футболиста. Ако всички са здрави на пейката са играчи като: Рамзи/Жиру/Уелбек/Окслейд-Чембърлейн/Мертезакер.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Alex » 02 ное 2016 01:17

ММ1914 написа:
Alex написа:
ELFen написа:
Alex написа:... Дерменджиев си няма понятие какво прави... Левски на Мъри навремето и на половината нямаше качествата на футболистие на Лудогорец сега, но играеше супер смислено и правилно тактически, което носеше победи.
Не тА разбрах...победи :roll: КОГА :?: :!:
[offtopic]с подчертаното отбелязвам ,че може да се случи на всеки да сбърка на 01.11[/offtopic]

Левски преди 10 години имаше победи в европа срещу силни съперници като играчите му не бяха някаква невероятна класа, но знаеха какво правят на терена.
Сега Лудогорец има много добри играчи в предни позиции... ама никаква тактическа мисъл, просто Дерменджиев си няма понятие какво прави. Жалко, защото в тоя отбор има много хляб.

Бъркаш. Ако играчите на Лудогорец, бяха тактически грамотни, никога нямаше да стигнат до този отбор. Тук се купуват малко диви и чернички и се разчита че ще демонстрират индивидуални качества. Просто това е достъпно за нас на пазара. Ако са много технични и тактически грамотни едновременно, то цените започват от много над 2 милиона евро, тук се взима един, който вчера се е научил да ходи на 2 крака за милион и бием тъпана две години за рекордна покупка.

Еми, може и да си прав... обаче един добър треньор винаги може да изкара максимума от играчите и да им вдигне нивото. Чичо Гошо на нищо не ги учи в тактическо отношение. Мъри да не е имал някакви извънземни навремето в онзи Левски. Половината си бяха българи (някой от школата даже), половината бяха като Ричард Еромоигбе... Просто им беше казано къде дастоят и как да изнасят топката.
[center]Изображение[/center]

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот KalinS37 » 02 ное 2016 01:23

Elliah написа:Бях на мача и съм много доволен от видяното! Да, паднаха, но играха много добре.
Не помня от кога не бях гледал читав футбол в България...
Няма глуха защита, няма чистене 80 минути, няма схема 7-2-1. На такива тактики от нашите отбори се нагледах през годините.
А играят с Арсенал...Паднали са с 6 на 0 преди две седмици...
Единственото за което ми е малко криво е , че пак един от малкото българи в състава сгреши и коства точката за Лудогорец. После иди разправяй как трябвало да налагаме българи...

Поздравления от един левскар! :)


ПС. А бе Домуса ли има най-много кинти в тая държава? Спас Русев няма ли? А Микре? Как може те да имат такива играчи, а ние да взимаме само ментета?
Само с плюене не става...трябва и малко мозък да имаш...


Съфорумнико, малко неподготвен се изказа. Днес Лц играха добре, защото бяха много подценени от Арсенал, точно заради предишния мач, който завърши 6:0 за Арсенал. Във футбола има неписано правило-ако подцениш противника, след това много трудно се връщаш в мача! Освен това дали загубата ще е с 6:0, или 2:3 в групите на ШЛ все дават три точки, но явно от втората боли повече, защото загубилият отбор си мисли, че е играл нещо! :lol: А, в крайна сметка Арсенал дойдоха за три точки и си ги взеха, другото е изкуствено помпане на самАчувствие! ;) :)

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот draki75 » 02 ное 2016 01:34

Как боли! :) :)
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот ММ1914 » 02 ное 2016 07:26

Alex написа:
ММ1914 написа:Пич, Арсенал са отбор, добър, дори много добър, но ти самия би ли ги определил като гранд в Европа? Постижения - КНК и УЕФА, да и един загубен финал за КЕШ/ШЛ - Реймс имат два. Да построиха стадион, налагат млади играчи, но нищо повече. Грандовете са нещо по-различно. Можеш да наречеш черното бяло, но това не променя фактите, някога Арсенал да са били фаворит за спечелване на ШЛ?

Моля те, изброи ми грандовете в Европа сега. Примерно 5-10 най-силни отбора.

Освен всичко друго Арсенал имаха и кофти късмет със жребиите в Европа. Ако не броим Монако (аз съм голям фен на Раниери и според мен той създаде Челси на Моуриньо преди 12-13 години и също създаде един много добър Монако, които после беше на ръба да стигна 1/2-финал в ШЛ) във всички други случай Арсенал отпадаха от отбори като Барса и Байерн. В годината, когато Байерн помете всичко по пътя към титлата в ШЛ, само Арсенал загубиха на голове на чужд терен от тях. Не виждам отбор в Европа, който в момента да излезе срещу Арсенал и да го приеме за добър жребии и да не се страхува от тоя мач.

ММ1914 написа:С кои играчи това? Йозил е световна класа, Чех и той. Липсват още 9-15 човека за равностоен отбор.

Чех / Белерин / Джака / Йозил / Санчес (Уолкът също порасна и започна да играе много смислен футбол). Трябват още 1-2 трансфера на нивото на Йозил) и Арсенал по нищо няма да отстъпва, на нито един отбор в света. Пък и да се надяваме ,че някой ще се развие така че да заслужи място в отбора сред най-добрите (примерно Уайоби?!). И мисля, че една титла и примерно 1/2-финал в ШЛ тая година, ще накарат играчите да преподпишат и тия 1-2 трансфера да станат осъществими (и да си пожелаем най-сетна Гризман)
Тоя сезон силата на Арсенал е именно резервната скамейка. Те дотук все са с по 4-5 липсващи футболиста. Ако всички са здрави на пейката са играчи като: Рамзи/Жиру/Уелбек/Окслейд-Чембърлейн/Мертезакер.

Кофти късмет казваш? И така 20 години? 10-15 гранда едновременно във форма? Ти нормален ли си? В момента са Реал, Барса, Мюнхен /само не питай дали не пиша за 1860/.
Белерин, Джака, Санчес, Уолкът? Колко от тях виждаш да са титуляри в трите отбора които съм написал? Сега и в моментното състояние в което се намират, не в минало или в бъдеще. Уайоби? Някой ден, но не сега. Рамзи, Жиру, Уелбек, Окслей, Мертезакер - тези са пълнеж за грандовете, за вас са звезди. За да те смъкна на земята един въпрос. Кога за последно сте привлекли капитан на някой отбор и то състезавайки се с Барса и Реал? Не надежда, а капитан играч за 70-80 милиона евро? Грандовете купуват такива, иначе можеш да си отричаш до утре, това не променя фактите.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

blue_lagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 26 окт 2016 10:57

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот blue_lagoon_1914 » 02 ное 2016 07:30

Пореден урок в тренировъчно темпо от несравнимо по-класния отбор. Зелените опитаха,ама не става. Достойно,достойно колко да е достойно при голова разлика 2-9 в два мача.....Ако изгонят и останалите двама Българи в отбора ще да е по-добре. И дават по бързата процедура БГ гражданство на още десетина и готово. Автогола пък който си забиха с ограниченията ,които наложиха на Феновете на Арсенал доведе само до унижение за делиорманската кауза. Българските фенове на Арсенал показаха ,какво е истинска Публика и как се подкрепя Отбор. Пък и оказа се както показа тази сутрин Нова тв, че хората са отишли заради Арсенал. Освен лелята -служителка на Домуса с безплатен билет и няколкото момчета с дълбок диалект,които интервюираха. Стана ясно и друго: Че Лудогорец с политиката си успяха да отвратят много хора от тях . А бяха симпатични на многа хора. Но свърши!
"Спартак" -Варна! Истинския Отбор на Варна! Плужека е това на което и черупката му е избягала отвратена от него ;)!

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Lyubooo » 02 ное 2016 07:38

Заслужени похвали за Лудогорец!
Някои "анализатори", удобно забравят, че това е отбор без история и фенове! Отбор, който все още прохожда в професионалния футбол! Ама само как го прави, а! Венгер и след двата мача си хвали вратаря!!!
Иначе, за самия мач, отново имах чувството, че наблюдавам двубой между двама братя, само че единия е доста по-голям от другия. Получи се зрелище, очакван обрат и заслужени аплодисменти и за двата отбора.
Марселиньо! Или изостава от класата на отбора, или му е спаднала формата, но традиционно се влачи по терена и греши с отиграванията си, но с Дерменджиев няма да споря, щом го пуска. Бат Гошо е великан!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13845
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Red_Neck » 02 ное 2016 07:51

Признавам, че не гледах мача, а само репортаж след него.
Все пак, поздравления за добрата игра на Лц.

ПП: Гледам, че Гочето Василев е понахранил чичо Гошо след мача. Първо не е колегиално и второ, бих му припомнил един наш мач със Стяуа!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ШЛ | Лудогорец - Арсенал - 2:3 FT

Мнениеот Warped » 02 ное 2016 08:48

Арсенал нищо не играха и биха...... Тоя мач само потвърждава, че нито един футболист на Лц незаслужава да е в националния отбор. Дяков пълен анонимник на терена, Минев бавен и беше прекелено нервен срещу тия звезди. Кешеру игра добре и най после го пуснаха. В Лц българите са пълна скръб. Там са само проформа да не каже народа, че хептем няма никой
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта