Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

keler
Мнения: 1
Регистриран на: 22 апр 2016 19:05
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот keler » 25 авг 2016 20:19

Групата е средна по сила.На пръв поглед може да изглежда трудна за повърхностните фенове.Арсенал са къръка на Англия.Това лято не подсилиха отбора си със силни играчи, като изключим Гранит Джака.В София има шансове за Лудогорец.Базел вече е побеждаван в груповата фаза на Шампионската лига.Единствено Пари Сен Жермен превъзхожда Лудогорец.Мисля, че с повече късмет Лудогорец може да се пребори за второто място в групата.

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот fabregas_949 » 25 авг 2016 20:31

Някой знае ли кога ще стане ясна програмата за мачовете?
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6133
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 25 авг 2016 20:58

Лудогорец ще бъдат буквално сгазени в тази група ! Съперниците са доста неудобни ! ПСЖ ще ги громи и в двата мача, Базел също ! Единствено с/у Арсенал имат някакви шансове, но пък стила на Арсенал е подобен на този на Лудогорец, така че особено в София на контраатака ще ги спукат !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16900
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот Udoji90 » 25 авг 2016 21:31

Групата ви е горе-долу подобна като трудност на тази от предишното ви участие и е възможо да спечелите приблизително толкова точки, колкото и тогава. На пръв поглед сте с най-малки шансове, но е реалистично да пробвате да се сборите с Базел за 3-тото място и участие в ЛЕ. След като при първата среща с тях паднахте 2 пъти, а при втората ги бихте веднъж, защо да не успеете да продължите възходящата тенденция в преките двубои с тях? ;)
Иначе аз съм много радостен и благодарен, че след като преди 3 сезона успяхте да докарате единия ми любим отбор Валенсия в София, сега го направихте и с другия - Арсенал. Обмислям на 1-ви ноември да присъствам на мача ви срещу "топчиите". Пожелавам ви успех. :)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот dreben23 » 25 авг 2016 22:49

Баце Таско си е номер едно, пак си позна съперника на лошите. Еми, момци, гаврите с моите отбори и моето аз не остават безнаказанки, хепинес сега гледам ни е обзело. Ами не взимате нищо насериозно което ви приказвам, а аз съм ненадминат във футболните прогнози. Нема жребий, нема групови фази, нищо не може да ми се опре, когато ми е нужен ривендж или венджънс както е синонимът. Съветът ми е да престанете с гаврите, иначе ще ви пожелавам най-тежките съперници, които ще ми донесат още хепинес. Признайте веднъж, че баце Таско е номер 1, нищо няма да падне на никого. Арсенал е най-готиният и най-силен отбор в света и стадионът ще е пълен, билети няма да има, а вие искахте да си нивото, аз също исках всички да го видите. Сега няма мърдане вече. С Арсенал ще се види разликата в нивото. Но нищо, всичко се нареди прекрасно. :)

Шансовете за класиране са повече от нулеви. Лудогорец ще финишират четвърти. В най-добрият случай трети като изпреварите ПСЖ, те вече не са нищо особено. Базел си е костелив орех и ще взима точки. Групата е извънредно интересна, за мен е и най-добрата. Другата тежка група е тази на Лестър. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот entwickler » 26 авг 2016 15:58

Това с Арсенал ще са много яки мачове - имат уникални изпълнители, но пък... всичко може да стане.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот Alex » 26 авг 2016 17:50

Може ли някой, който е посещавал мачове на Лудогорец от предното им участие в ШЛ, да обясни какво се случва с билетите/агитките. Мога ли да си купя билет за гостуващия сектор и има ли някаква отредена част от стадиона за български фенове, които не са от агитката на Лудогорец? (предполагам е имало доста привърженици на Реал Мадрид преди 2 години)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот Alex » 26 авг 2016 18:04

Kamisha написа:Tрябва да си наистина мн заблуден,ако смяташ,че Лестър са кой знае какъв отбор! Все пак си на възраст и вероятно помниш кой е станал шампион на Англия през 1995г. и после как се е изложил в групите на ШЛ в компанията на Спартак Москва,Розенборг и Легия Варшава :lol: А Раниери изобщо не ми го хвали,та той е истинският специалист по провалите - скапа Ювентус,изпусна титлата с Рома през 2010г.,съсипа Интер,не можа да стане шампион с Монако (пак 2-ро място),провали се с гръм и трясък начело на Гърция и чак тогава пое Лестър,които този сезон в Англия ще се представят както Челси миналия :!: Не казвам,че настоящият Ни евробоец е световна класа,но имай предвид,че Лестър са отбор с ''нулев'' опит в евротурнирите!Относно публиката - ''лисиците'' може да не са от класата на Байерн,Барса или Юве,нито да имат подобна фенска маса у нас,но все пак са действащ шампион на Англия и съм сигурен,че ще предизвикат не малък интерес у родния запалянко :!:

Клаудио Раниери е един от най-добрите треньори в света и не само сега, а от повече от десетилетие. Първо СЪЗДАДЕ Челси, които после мачкаше. СЪЗДАДЕ Монако, който стигна 1/4-финал за ШЛ и имаше реален шанс да продължи срещу Юве (забележи какви нападатели събра там почти без пари, ако не броим на Фалкао трансфера - Марсиал, Фалкао, Родригез, Бербатов). Виж и как интегрира Бербатов и колко силни мачове правеше при него - нещо, в което сър-а се провали. А (колкото и да ми е неприятно да си го призная) предния сезон Лестър наистина смачка всички в Англия. Последните месеци бяха истински машини, просто не оставиха другите отбори и да си помислят, че ще се разклатят и ще има интрига за титлата. Лестър имаше само 3 загуби (2 от Арсенал и една от Ливърпул) - нз как точо можеш да го подцениш това. Да, Висшата лига от поне 5 години беше тръгнала здраво по нанадолнището и предния сезон беше дъното, но титлата с Лестър все пак си беше нещо изключително.

Вълчан написа:Великолепен жребии.Абсолютно реален шанс за излизане от групите.Да не заБравяме че Лудогорец не е онзи които падна от Базел тогава.....Арсенал както винаги нищо не играе като гост особено срещу технични отбори.

Аз не знам как не те е срам да ги пишеш тия работи. Хората ги четат, смеят ти се...

Иначе Лудогорец според мен тоя път изтегли късата клечка. Иммаха шанс само за равен с Базел като домакини, но с тия късни домакинства срещу Арсенал и Базел, когато ще се реешава борбата за второто място в групата, просто ще има тотлано размазване.
[center]Изображение[/center]

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот drvasko98 » 27 авг 2016 13:46

Мнението ми е, че и групата и още повече програмата е от изключително неприятни съперници за Лудогорец. Специално стилът на Арсенал ми се струва много неприятен за разлика от този на Ливърпул, ПСЖ няма какво да ги коментирам дори, а Базел няма да подценят противника, а и може би няма да имат ЧК от 18-тата минута. Жалко, можеше да е в пъти по-добре. Според мен по-тежка група от предния път, всичко различно от 4-то място с повече от един незагубен мач ще бъде огромен успех.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Жребий за груповата фаза на ШЛ - 25.08. 19.00ч.

Мнениеот Alex » 27 авг 2016 14:27

drvasko98 написа:Мнението ми е, че и групата и още повече програмата е от изключително неприятни съперници за Лудогорец. Специално стилът на Арсенал ми се струва много неприятен за разлика от този на Ливърпул, ПСЖ няма какво да ги коментирам дори, а Базел няма да подценят противника, а и може би няма да имат ЧК от 18-тата минута. Жалко, можеше да е в пъти по-добре. Според мен по-тежка група от предния път, всичко различно от 4-то място с повече от един незагубен мач ще бъде огромен успех.

Много се радвам, че има още хора, които са с някаква трезва и реална преценка на ситуацията... Слушах на Домуса интервютата, че искал Арсенал... Потрес... и това, че домакинствата са накрая на програмата най-вероятно ще остави лудогорец без нито една точка тоя сезон.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта