Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3:1)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Ще продължи ли европохода на Лудогорец

Анкетата завърши на 21 юли 2015 13:31

Да
39
51%
Не
37
49%
 
Общо гласове: 76


drvasko98
Мнения: 7078
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот drvasko98 » 22 юли 2015 13:10

През новия век преди "ерата" Лудогорец в България са идвали за около 10 години - Барселона, Милан, Челси на два пъти, Ливърпул на два пъти, ПСВ Айндховен, Динамо Киев, Вердер, Порто, Спортинг, Марсилия, Рома, Виляреал, Хамбургер на два пъти, Астън вила, Галатасарай.
Е, общото е, че срещу нито един от тези отбори не беше постигнат пълен успех (изключвам мачовете от групи), но дали е бил заситен глада за футбол на българския фен

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот honda » 22 юли 2015 13:22

Едва ли някой може да ме нарече фен на Лудогорец. Най-лесното в момента да се заяждам и да си упражнявам чувството за хумор по адрес на Лудогорец-няма да го направя ;) .
За мен причините са няколко:
1. Ръководството,специално К.Домусчиев и Ал.Александров си помислиха че разбират от футбол. По принцип не е необходимо да разбират,тяхната работа е мслко по-различна. Горе долу същото се случи и с Левски,когато Т.Батков си помисли ,че разбира от футбол.
2. Лудогорец до скоро играеше един начин на игра(едва ли има непредубен привърженик на футбола,който да не харесва този стил),но проблема ,че този стил изисква специфични изпълнетели и сравнително малко отбори използват този стил и трудно се намират играчи ,които може да се приспособят към него. При стила на Лудогорец е добре да излизаш едва ли не като аутсайдер,докато от позиция на фаворит с този стил е доста по-трудно. При този стил ,ако другия отбор затвори фланговете си,за атакуващия отбор става много трудно. Същия проблем имаше и Левски в последната година на М.Стоилов.
3. Селекцията- Лудогорец направи една изключително скъпа селекция.За мен най-големия проблем на такъв тип селекция са не качествата на новите играчи,футболисти с подобни визитки,са много над нивото на нашата А група или пък отбор като Милсами. Аз считам ,че като индивидуални качества тези футболисти са по-добри от тези които напуснаха. Проблема е че тези футболисти най-вероятно не са докрай мотивирани,За футболисти от Аякс,Сантос,капитана на Стяуа, несъменно България не е била желана дестинация и най-вероятно те гледат на трансфера си в Лудогорец като стъпка назад в кариерата си. А ако някой не е мотивиран,независимо от качествата му, е обречен на провал. Много ярък пример в това отношение е В.Мисиджан.
4.Лошото кондиционно състояние на отбора на Лудогорец- не знам причината,но от самолет се вижда че всички играчи на Лудогорец след 65-70та минута едвам дишат. Каква е причината за слабата кондиционна форма не знам,възможни са няколко причини.
5. Комфорта създаван на Лудогорец от българските съдии. Просто играчите на Лудогорец свикнаха ,че ако мача се "закучи" ще се появи я Н.Йорданов,я Ст.Тодоров, я Т.Тасков я някой друг и ще помогне я с дуспа, я с нещо друго. Между другото и в двата мача с Милсами съдиите бяха доста благосклонни към Лудогорец
6. Да отдадем и заслуженото на отбора на Милсами-заслужават поздравления за мъжката си и самоотвержена игра.

drvasko98
Мнения: 7078
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот drvasko98 » 22 юли 2015 13:36

С повечето неща съм съгласен, но Милсами бяха безумно слаби. Никаква мъжка игра или организирана защита не са противопоставили, чистеха напосоки (накъдето е обърнат крака натам я рита), често съвсем нескопосано директно пред наказтелното си поле, че и вътре в него, откъдето възможноситте за нова пряка опасност бяха огромни. Среда на терена на практика нямаха и за цял мач направиха 4 атаки, от които наистина можеха да вкарат и четири гола, но това не е заради тяхната сила, защото и тези атаки бяха почти на ходом.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот matador1 » 22 юли 2015 13:40

От цялата работа Лудогорец класира за пръв път албански отбор в евротурнирите.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот honda » 22 юли 2015 13:42

drvasko98 написа:С повечето неща съм съгласен, но Милсами бяха безумно слаби. Никаква мъжка игра или организирана защита не са противопоставили, чистеха напосоки (накъдето е обърнат крака натам я рита), често съвсем нескопосано директно пред наказтелното си поле, че и вътре в него, откъдето възможноситте за нова пряка опасност бяха огромни. Среда на терена на практика нямаха и за цял мач направиха 4 атаки, от които наистина можеха да вкарат и четири гола, но това не е заради тяхната сила, защото и тези атаки бяха почти на ходом.

Не съм казал ,че Милсами играха нещо-напротив. За мен Милсами са един много слаб отбор ,още след първия мач се видя една дива паника в защитата им ,нескопосани избивания ,общо взето никаква мисъл в халфовата линия. Просто момчетата се бориха,раздаваха се, ако се налага с телата си като Матросовци затваряха пътя към вратата си.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6765
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот soilwork » 22 юли 2015 13:42

Големият проблем на Лудогорец е че нямат фенове,за 5 години събраха толкова много злоба и гняв срещу себе си ,както не го е правил никой отбор в България. Никога не съм виждал във форума на Гонг ( от 2008 съм регистриран) тоlкова радостни и щастливи хора след отпадане на български отбор. Хубаво ,добре .....Домусчиев ще ги направи десет пъти поред шампион и кво от това??

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот ros » 22 юли 2015 13:46

Абе хора, давате ли си сметка, че от снощи вече България е без "Национална кауза"? Питате ли се как ще продължаваме да живеем този безцелен, неатрактивен, идиотски наш живот в тази страна, след като няма вече за кого да викаме? Как ще я караме нататък? Аз лично не мога да си го представя... Ами сега без "Козмин Моци успяваааааааааааааааааааа" и "Моци, Моци, Моци, Моци, Моци" как ще минават дните ни? Добре поне, че издигнаха една трибуна на неговото име, та да може мааалко от малко да сме подвластни на национализма... опс - патриотизма.

И сега сериозно... Явлението Лудогорец нагледно показа как Андерсен може да напише и друга приказка и как от орлицата Фортуна можеш да се превърнеш в Цар Плъх. Нямам представа на какви стимуланти бе собственикът на този отбор през последните години, но този човек успя да направи от един еталон, от образец за пример на всички най-жалкото и най-мразеното "нещо" в българския футбол. Как успя да загуби почва под краката си и летейки не осъзна, че падането... при онези долу, които надсмиваше и иронизираше ще е още по-болезнено. Най-вече за него. Защото едва ли на повече от един град хора им пука за отбора. Но всички ще си спомнят за начина, по който надменността, арогантността и себелюбието превзеха и в последствие разнебитиха иначе красивото начало на един наистина добър отбор. Че Лудогорец беше с едно приятно лице никой няма право да отрича. Това лице донякъде се изразяваше и в доволната усмивка на Кирил Домусчиев. Започнаха и слагачествата на определени политици. И накрая се стигна до там , че оглеждайки разположението на гела по косата си и "прекрасната" си осанка в огледалото, собственикът да забрави да се вглежда в чуждине погледи и да се влушва в безпристрастните странични коментари за визията му. Превърна се, а превърна и воденият от него отбор, в олицитворението на злото. Защото си повярва... прекалено много, нелогично защо. Та дори собствениците на Реал и Барса не са демонстрирали толкова нагло поведение.

По стълбата има и движение надолу. Дали обаче Домусчиев не прекрачи последното стъпало и от висотата на замазаните с гел косми да се изпързаля стремглаво надолу. Ще видим...
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот modor » 22 юли 2015 13:51

ros написа:Абе хора, давате ли си сметка, че от снощи вече България е без "Национална кауза"? Питате ли се как ще продължаваме да живеем този безцелен, неатрактивен, идиотски наш живот в тази страна, след като няма вече за кого да викаме? Как ще я караме нататък? Аз лично не мога да си го представя... Ами сега без "Козмин Моци успяваааааааааааааааааааа" и "Моци, Моци, Моци, Моци, Моци" как ще минават дните ни? Добре поне, че издигнаха една трибуна на неговото име, та да може мааалко от малко да сме подвластни на национализма... опс - патриотизма.

И сега сериозно... Явлението Лудогорец нагледно показа как Андерсен може да напише и друга приказка и как от орлицата Фортуна можеш да се превърнеш в Цар Плъх. Нямам представа на какви стимуланти бе собственикът на този отбор през последните години, но този човек успя да направи от един еталон, от образец за пример на всички най-жалкото и най-мразеното "нещо" в българския футбол. Как успя да загуби почва под краката си и летейки не осъзна, че падането... при онези долу, които надсмиваше и иронизираше ще е още по-болезнено. Най-вече за него. Защото едва ли на повече от един град хора им пука за отбора. Но всички ще си спомнят за начина, по който надменността, арогантността и себелюбието превзеха и в последствие разнебитиха иначе красивото начало на един наистина добър отбор. Че Лудогорец беше с едно приятно лице никой няма право да отрича. Това лице донякъде се изразяваше и в доволната усмивка на Кирил Домусчиев. Започнаха и слагачествата на определени политици. И накрая се стигна до там , че оглеждайки разположението на гела по косата си и "прекрасната" си осанка в огледалото, собственикът да забрави да се вглежда в чуждине погледи и да се влушва в безпристрастните странични коментари за визията му. Превърна се, а превърна и воденият от него отбор, в олицитворението на злото. Защото си повярва... прекалено много, нелогично защо. Та дори собствениците на Реал и Барса не са демонстрирали толкова нагло поведение.

По стълбата има и движение надолу. Дали обаче Домусчиев не прекрачи последното стъпало и от висотата на замазаните с гел косми да се изпързаля стремглаво надолу. Ще видим...

Много добро мнение!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Милсами - Лудогорец | ШЛ - 2-ри кв. кръг | 2:1 FT (agg 3

Мнениеот TristaNNN » 22 юли 2015 13:59

BRF написа:
TristaNNN написа:
BRF написа:Хайде ти ми обясни тогава,какво е позитивното за българския футбол наличието на този отбор?Нали трябваше да е движещата сила?Всички помагаха и правителство и софиянци и бфс и медии!Това е резултата!

Аз не твърдя, че са донесли нещо позитивно. Така де, тук всяка година идват Реал и Ливърпул, по няколко пъти на сезон ст. "Васил Левски" е пълен. Не че хората във футболна Европа не знаят къде е България и има ли там, аджеба, професионален футбол, но е хубаво все пак да им се припомня. Също така, ние строим по 5-6 нови трибуни на сезон, всяка година откриваме модерни тренировъчни комплекси, всяка зима си подменяме електронните табла и т.н. Какво му е позитивното на това - пълен упадък!
Нека да ни движи моторът от Народна армия, примерно, докато пред погледа на поредната комисионерска маймуна никнат храсти и фиданки между редовете на трибуните!. Хеле, пък колко национали излязоха от там през последните години ... не мога да броя до толкова. Е, че има някой друг лев борч - нЕма грижи, то е за прогреса.

Еми бате,в момента в при великите лудогорец играят двама национали излезли от нашата школа!От тяхната школа няма и да излезе читав футболист-национал,освен ако не дадат български паспорт на някой марселиньо!
Колкото до трибуната-щеше да е смешно ,ако не беше жалко начина и на построяване и финансиране!
За 4 години докараха Реал ,вярно за първи път в България идва този отбор.Колкото до Ливърпул-това им беше мач с трети български отбор в последните десетина години!
Колкото до комисионерските маймуни,при вчерашните футболисти участвали в този мач,някак е тъжно да го казваш!

Гледай сега, аз не ги величая, все пак съм привърженик на друг отбор, но не приемам така да се плюе по когото и да било, освен по едно единствено изключение - вас. Просто по вас винаги има защо. Като чета писаниците на масовия форумен фен обаче, разбирам, че едва ли не зелените са най-голямото зло и инкубатор на целия роден футболен запартък. Нямали българи - ами хубаво, школата работи от 2-3 години, как да стане, да не говорим, че ние почти нямаме читави родни футбалери под 30 години. За звезди да не говорим, че ми се плаче. Имали маймуни - ами имат, ама тия маймуни думнаха Лацио, ПСВ, Базел, замалко и Ливърпул, докато едни други маймуни потропват Маймунино хорце срещу Зимбру. Ама да не се отклонявам толкова :)
Мисълта ми е, че не Лудогорец е причина за падението на българския футбол, та толкова да се радвате от срамното им отпадане, че и да го усещате като своево рода вендета. Проблемите са си в клубовете и БФС - само и единствено там, не ги търсете другаде типично по ганьовски.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта