Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

vladu
Мнения: 370
Регистриран на: 14 дек 2011 00:45
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот vladu » 05 юли 2015 09:34

D.Georgiev написа:Хайде малко по-спокойно, мач като мач и много по-зле сме изглеждали и то съвсем скоро. Винаги сме играли трудно срещу руските отбори, Локомотив ни смачка с физика. Защитата има да се сработва, защото за трети мач се опитват да правят изкуствена засада и изобщо не им се получи. Отмененият гол на московчани също беше редовен. Визитката на Рибейро не ми вдъхва доверие, но нека да направи няколко месеца и да тогава да го коментираме.

Що се отнася до играчите, Василев и Преслав Петров са готови за А група, дори да напрвят някоя сериозна грешка никой няма да им се сърди. На Любомиров му е раничко още за официални мачове, трябва да натрупа още практика. Препелица много ми хареса, от километри му личи че е научен футболист, следи играта, обръща атаката, сменя темпото, след няколко мача не могат да го изместят от титулярното място. Лукоки не можа да влзезе в мача, в общи линии не се чувстваше добре на терена, тепърва ще го гледаме. Саша за втори мач е колеблив, днес основно с нарушения спираше руснаците, надявам се да се сработи с останаите, мисля че може да погаже много повече. Най-голямото разочарование за н-ти мач е Анисе. Да се чуди човек защо оставиха него, а махнаха Златински.

Срещу Милсами няма да имаме проблеми, дори Марселиньо да не се възстанови, ще ги бием ако ще с най-слабия си футбол.


Марселиньо е наказан от мача с Реал Мадрид и няма да играе, ако не се лъжа беше директен червения картон, така че май и за двата мача отпада.

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4117
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот JACKO » 05 юли 2015 10:27

Така де, да загубиш от Динамо(Москва) в контрола си е провал тотален - аз така го виждам! Сега дишайте.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]


Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот D.Georgiev » 05 юли 2015 11:47

vladu написа:Марселиньо е наказан от мача с Реал Мадрид и няма да играе, ако не се лъжа беше директен червения картон, така че май и за двата мача отпада.



Вярно, прав си. Добре, че са срещу Милсами, че на Вандерсон не съм му виждал пас в посока на противниковата врата. Ще ни липсва Ешпиньо.

Отборът отчасти се е запазил, в контролите не са излизали всички титуляри в един мач. Анисе къде го слагате изобщо - той така и не можа да се срабити, става за бутане и за груба игра и до там.

Ако не друго Рибейро за разлика от всичките си предшественици, не се страхува да пуска млади момчета да играят по цял мач. Вярно, това най-вероятно е заради новите правилници за А група, но все пак, в няколко контроли се засичака по 3 момчета едновременно на терена. Най-вероятно, в А група ще ползваме А.Василев като титуляр на лявото крило.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

vladu
Мнения: 370
Регистриран на: 14 дек 2011 00:45
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот vladu » 05 юли 2015 12:10

D.Georgiev написа:
vladu написа:Марселиньо е наказан от мача с Реал Мадрид и няма да играе, ако не се лъжа беше директен червения картон, така че май и за двата мача отпада.



Вярно, прав си. Добре, че са срещу Милсами, че на Вандерсон не съм му виждал пас в посока на противниковата врата. Ще ни липсва Ешпиньо.

Отборът отчасти се е запазил, в контролите не са излизали всички титуляри в един мач. Анисе къде го слагате изобщо - той така и не можа да се срабити, става за бутане и за груба игра и до там.

Ако не друго Рибейро за разлика от всичките си предшественици, не се страхува да пуска млади момчета да играят по цял мач. Вярно, това най-вероятно е заради новите правилници за А група, но все пак, в няколко контроли се засичака по 3 момчета едновременно на терена. Най-вероятно, в А група ще ползваме А.Василев като титуляр на лявото крило.


Тези момчета не са узрели за Европа, за А група стават, не видях Сисинио ли беше,Минев никакъв го няма на бека,вчера гледах мача един пас няма, М.Александров наистина не става само фалове и никаква острота в нападение, двете крила въобще никакви ги нямаше.Кишада беше не забележим, беше много изолиран, може би трябва да се издърпва малко по на зад за да играе по често с топката а не да се забива.За Терзиев е непростимо такава грешка,какви мачове изнесе миналата есен, според мен ще пуска Моци с Александров централна двойка, пред тях ще пуска Препито с Дяков и е добре да започне да се бистри вече състава в тия два мача.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот batmanlevski » 05 юли 2015 13:53

0-2 !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]


Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот boabbb » 06 юли 2015 09:42

JACKO написа:Така де, да загубиш от Динамо(Москва) в контрола си е провал тотален - аз така го виждам! Сега дишайте.


От Динамо, не знам, ама от Локомотив, си е абсолютно нормално, според мен :roll: Динамо даже са по-силни като индивидуалности ... Не можеш да се сравняваш с отбор, чиято стойност е колкото на цялата "А" група :lol: Нещо странно видях, обаче - маймуната Лукоки струва 1 млн. евро :shock: :shock:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4117
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот JACKO » 06 юли 2015 10:52

boabbb написа:
JACKO написа:Така де, да загубиш от Динамо(Москва) в контрола си е провал тотален - аз така го виждам! Сега дишайте.


От Динамо, не знам, ама от Локомотив, си е абсолютно нормално, според мен :roll: Динамо даже са по-силни като индивидуалности ... Не можеш да се сравняваш с отбор, чиято стойност е колкото на цялата "А" група :lol: Нещо странно видях, обаче - маймуната Лукоки струва 1 млн. евро :shock: :shock:

Добре де,сега видях че съм написал Динамо, все тая-милионите са в разлика!
[offtopic]Добре де, пич си boabbb[/offtopic]
п.п.аз маймуна не видях.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Контрола | ЛУДОГОРЕЦ - Локомотив Москва | 04 юли | 18:30

Мнениеот boabbb » 06 юли 2015 11:54

аз маймуна не видях.


Това ще го оставя тука ... :lol: :lol: :lol:

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта