Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот 0007 » 28 авг 2014 02:30

Тази нощ хейтърите няма да могат да спят спокойно,сигурно са оцапали гащичките при последната дузпа :lol: А чорбарите,които днес скандираха "турци сте" могат да си отидат с румънците в Мамалигария,много ще си паснат,голям кеф е да им гледаш постовете и яда 8-)
Честито на Лудогорец,заслужиха си го! Голям мач,Кайсара и Моци изпъкваха,просто феноменални бяха.Пожелавам ви по-лек съперник от третата урна,че да имате поне шанс за точка,защото в групите това ще е равносилно на грандиозен успех ;)
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9303
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот bubka » 28 авг 2014 02:35

Много злоба от доста наши фенове( на ЦСКА ) тази вечер. И имам в предвид буквално злоба, а не нормална подкрепа за отбора на Стяуа, между двете има огромна разлика. Не сме по-различни от левскарите и мача с Лацио миналия сезон. Просто хейтърството и комплексите нямат националност, цвят, раса или пък клубна принадлежност.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот RedeviL » 28 авг 2014 02:44

bubka написа:Много злоба от доста наши фенове( на ЦСКА ) тази вечер. И имам в предвид буквално злоба, а не нормална подкрепа за отбора на Стяуа, между двете има огромна разлика. Не сме по-различни от левскарите и мача с Лацио миналия сезон. Просто хейтърството и комплексите нямат националност, цвят, раса или пък клубна принадлежност.

Какво значи много хейт и злоба? Значи, чета темата от началото на вечерта и ако искаш ми вярвай, но единствената нотка на злоба и простотия усетих в уж "патриотите" и "родолюбци". Една камара коментари се изредиха, в които се говори за злоба! Лично я усетих на гърба си, а дори не съм подкрепял Стяуа.. Самият факт обаче, че не съм за "каузата" и това че съм цесекар автоматично ме постави под прицелите на борците за правда и патриотизъм, така че да ми говорите за злоба и хейт вече ми идва малко в повече!
Последна промяна от RedeviL на 28 авг 2014 02:46, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Capitan Puyol
Мнения: 449
Регистриран на: 20 сеп 2013 16:42

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот Capitan Puyol » 28 авг 2014 02:45

bubka написа:Много злоба от доста наши фенове( на ЦСКА ) тази вечер. И имам в предвид буквално злоба, а не нормална подкрепа за отбора на Стяуа, между двете има огромна разлика. Не сме по-различни от левскарите и мача с Лацио миналия сезон. Просто хейтърството и комплексите нямат националност, цвят, раса или пък клубна принадлежност.

Това е начин човек да разпусне от тежкото ежедневие като нахрани даден обект било то човек, отбор, институция, държава и т.н. и му олекне знаейки че няма да има последствия когато се изсере в някой нет форум. :lol:
Нормални човешки чувства и емоции са това...аз дори не мисля че тези потребители толкова мразят Лудогорец, а просто го правят за спорта, да има сеир. :lol:

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот fiesta » 28 авг 2014 02:49

Capitan Puyol написа:
bubka написа:Много злоба от доста наши фенове( на ЦСКА ) тази вечер. И имам в предвид буквално злоба, а не нормална подкрепа за отбора на Стяуа, между двете има огромна разлика. Не сме по-различни от левскарите и мача с Лацио миналия сезон. Просто хейтърството и комплексите нямат националност, цвят, раса или пък клубна принадлежност.

Това е начин човек да разпусне от тежкото ежедневие като нахрани даден обект било то човек, отбор, институция, държава и т.н. и му олекне знаейки че няма да има последствия когато се изсере в някой нет форум. :lol:
Нормални човешки чувства и емоции са това...аз дори не мисля че тези потребители толкова мразят Лудогорец, а просто го правят за спорта, да има сеир. :lol:

Бъди сигурен, има такива, които го мразят! Чета им помията на такива боклуци от поне година в този форум. И има наистина големи изруди! Доста е поучително!

Така че им се наслаждавай на писанията! Опита с такива като тях е безценен!

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: Стихче за Зелената Магия

Мнениеот football.total » 28 авг 2014 03:16

Има има КАУЗА една,
Лудогорец се нарича тя!
Няма вече Левски, ЦСКА,
няма Ботев, няма Славия.
Ще залeeм София безчет,
със Фортуна да е на късмет,
Ще запeeм с кренвирши в уста
"Само само Лудата Гора!!!!"
Ша ля ля ля ля

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот bobonikolov » 28 авг 2014 03:28

Късмет ама с тея отбори в групите ще ви е много трудно:
Разпределение по урни: Първа урна: Реал Мадрид, Барселона, Байерн, Челси, Бенфика, Атлетико Мадрид, Арсенал, Порто Втора урна: Шалке 04, Борусия (Д), Ювентус, ПСЖ, Шахтьор (Д), Базел, Зенит, Манчестър Сити Трета урна: Леверкузен, Олимпиакос, ЦСКА (М), Аякс, Ливърпул, Спортинг, Галатасарай, Атлетик Б Четвърта урна: Андерлехт, Рома, АПОЕЛ (Никозия), БАТЕ, Лудогорец, Марибор, Монако, Малмьо

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=505550

Както и да го гледаме оптимистичен вариант за група няма. Все ще се паднете с някой голям отбор - я Реал, я Барселона, я Байерн. Във втора урна не е по - различно положението - Шалке, Ювентус, ПСЖ са все добри отбори. Единствено Шахтьор е от вашата черга горе долу. В трета урна положението е същото.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот 0007 » 28 авг 2014 03:35

Да споменем все пак и Митко Везалов,който има немалка роля за успехите на Лудогорец,цскарите сигурно вече тайничко съжаляват за този автогол :lol:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот haha » 28 авг 2014 03:48

bobonikolov написа:Както и да го гледаме оптимистичен вариант за група няма. Все ще се паднете с някой голям отбор - я Реал, я Барселона, я Байерн. Във втора урна не е по - различно положението - Шалке, Ювентус, ПСЖ са все добри отбори. Единствено Шахтьор е от вашата черга горе долу. В трета урна положението е същото.

Руските отбори също не са кой знае колко страшни. Специално ЦСКА и Зенит дръпнаха доста назад в последните сезони.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
vasilev14
Мнения: 93
Регистриран на: 11 ное 2013 01:04

Re: Лудогорец-Стяуа 27.08.2014 г. 21:45

Мнениеот vasilev14 » 28 авг 2014 03:54

Изображение
Виновника за подема на Луноходец в Европа. :lol: :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта