Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот dodo7271 » 23 апр 2013 10:03

THE G.A.M.E написа:
dodo7271 написа:В момента, в който Левски победи в Ловеч Домуса полудя. На него изобщо не му пука за феърплея, за съдиите и т.н. Защото ако му пукаше, отиваше с данните които има, в прокуратурата.

Може и да има нещо, но от Левски също разполагат с факти за него ...
Навързани са.
Ако тръгне срещу ръководещите Левски, това означава да завлече и себе си ...
Щото и той не е "чиста момина сълза". ;)


Точно.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 23 апр 2013 10:05

dodo7271 написа:Да, гледах, и какво? Две спорни положения за дузпа. След което, президентът на Лудогорец заплашва да извади отбора от групата. Кой нормален футболен бос реагира по такъв слабоумен начин??? Домусчиев до там ли стигна - да трепери от Миньор? И ако реферът е ощетил Лудогорец в Перник, какво да кажем за дузпата на Жоао Силва във Варна?


Една чиста недадена дузпа и два несправедливо отменени гола. Малко ли е и какво значение има срещу кого играе Лудогорец, когато с 3 откраднати гола можеше да загуби 2 точки.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 23 апр 2013 10:10

rudy написа:Само едно ще ви кажа: Лудогорец съществува заради Левски и компания, не обратното! Само да ви припомня Олимпик Галата... Това ги чака Лудогорец след Домуса.


Смятам, че на отбори като Лудогорец, Литекс, Черноморец, Берое и Ботев Пловдив въобще не биха им липсвали "Левски и компания". Изброените 5 отбора могат да си спретнат едно първенство (например Щ група) и съм сигурен, че ще е доста по-интересно! ;) Който остане на последно място няма да играе в евротурнирите, първият е в ШЛ.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот Rivaldo10 » 23 апр 2013 10:13

Домусчиев и миналата година ги говореше същите глупости. Сериозно ли някой вярва на тази "новина"?
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот bigbonusprize » 23 апр 2013 10:14

Хахаха циркадция е тоя. Допутаха ги до титла, продължават да ги побутват, а той моля ти се отбора щял да вади... Един мач не свириха, както е свикнал и рев голям! Представям си ако свирят дузпа срещу тях... тоя сигурно ще ги извади наистина...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 23 апр 2013 10:26

zlatan написа:
BadBoy написа:Хипотетично приемам, че Ганчев и Домусчиев спрат да инвестират във футбола, двата отбора изпадат, на никой няма да му пука, но ще спечелили футбола от всичко това и ако да, какво?


никой няма да спечели ако тези два отбора спрат да съществуват,но е несериозно собственик на шампиона на страната пряко в ефир да говори такива неща.


Тук съм съгласен, че подобни изявления не са удачни. Естествено, че това е казано под въздействието на емоциите и не е премислено. Но мисля, че това на Домусчиев му е единственият видим косур като инвеститор във футбола.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Oskron
Мнения: 510
Регистриран на: 28 окт 2008 19:55
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот Oskron » 23 апр 2013 10:30

tsonpen написа:
rudy написа:Само едно ще ви кажа: Лудогорец съществува заради Левски и компания, не обратното! Само да ви припомня Олимпик Галата... Това ги чака Лудогорец след Домуса.


Смятам, че на отбори като Лудогорец, Литекс, Черноморец, Берое и Ботев Пловдив въобще не биха им липсвали "Левски и компания". Изброените 5 отбора могат да си спретнат едно първенство (например Щ група) и съм сигурен, че ще е доста по-интересно! ;) Който остане на последно място няма да играе в евротурнирите, първият е в ШЛ.

Е що пък да не играе, я направо всички в ШЛ .... даже има и рима ... от група Щ в ШЛ .... (абе няма кой знае каква рима ама здраве да е). И да му мисли Платина тогава на кой да угажда ... на Барса ли на Домуса ли, да види тогава какво значи истински проблеми.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот terata » 23 апр 2013 10:32

Ауу ми кат ги извади от А групата, платените драскачи във форума от кво ще се прехранват. :oops: Няма да има за кой да пишат.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот Pichichi » 23 апр 2013 10:40

Обикновено една приватизация включва оздравяване, което често означава и съкращение. Новият собственик не идва да храни бройката персонал, който е оставен от тромавата държава, а идва да прави печеливш бизнес.


:lol: :lol: :lol:
Твоят честен бизнесмен не прави честен бизнес, той просто е пратен в БМФ да изкара едни пари които ще си поделят
с този който го е пратил. Схемата е изпитана вече толкова пъти в България че на народа му псина и излезе по
улиците тази пролет. Накратко подписа приватизационен договор който той тотално не изпълнява но няма кой
да му търси отговорност за това дори напротив още при подписването на този договор е ясно че това
което пише в него няма да се изпълнява.

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Кирил Домусчиев: Ще извадя Лудогорец

Мнениеот dodo7271 » 23 апр 2013 10:45

tsonpen написа:
dodo7271 написа:Да, гледах, и какво? Две спорни положения за дузпа. След което, президентът на Лудогорец заплашва да извади отбора от групата. Кой нормален футболен бос реагира по такъв слабоумен начин??? Домусчиев до там ли стигна - да трепери от Миньор? И ако реферът е ощетил Лудогорец в Перник, какво да кажем за дузпата на Жоао Силва във Варна?


Една чиста недадена дузпа и два несправедливо отменени гола. Малко ли е и какво значение има срещу кого играе Лудогорец, когато с 3 откраднати гола можеше да загуби 2 точки.



Ужас, катастрофа, трагедия. Не са свирили "правилно" в полза на "Лудогорец". Вчера Манчестър Юнайтед би Астън Вила с 3:0 и стана шампион на Англия. И трите гола бяха от засади.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта