Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ludogorec
Мнения: 64
Регистриран на: 05 юли 2011 19:01
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола

Мнениеот ludogorec » 04 фев 2013 18:18

май е от ония дето са ни абонати :)
лудогорец

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола

Мнениеот LevskiZavinagi » 04 фев 2013 18:20

ludogorec написа:май е от ония дето са ни абонати :)


Тези дет са ви абонати поне имат история, а вашата може да се събере на хвърчащ лист половината нарисуван в картинки...смешки.
Изображение

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола

Мнениеот sudromanista73 » 04 фев 2013 18:28

Ами...резултатът е брутален за ШАМПОАНИТЕ ъ-ъ-ъ т.е. шампионите.Дано се осъзнаете и събудите,че това не е като в България.Дори за контрола,резултатът е комичен и за срам... :oops:

nikec1
Мнения: 113
Регистриран на: 27 юли 2012 06:19
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот nikec1 » 04 фев 2013 18:38

За Атлетико ПР 6-ти мач от началото на годината.
За Лудогорец 3-ти ..... очевидно е кой отбор трябва да е в по добра физическа и каквато там искате я разбирайте подготовка.
+ това че няма как да знаем нищо за тоя отбор ( в смисъл едва ли някой ще тръгне да им гледа видео от втора дивизия на Бразилия как играят за някаква си приятелска среща).
+ това че нашите се мислят за непобедими.
Е резонно е да паднем от тия, въпроса е че паднахме срамно и някак си сякаш ни се искаше да паднем с много което е по тревожното.
Изводите да ги правят други хора аз от една загуба и то в приятелски мач немога да правя крайни заключения.... наред да се радват са противниците ни... две години ги дъним нека и те да се порадват малко ... видиш ли занапред не са имали тази възможност.
На отбора пожелавам да се вдигне и да покаже играта която сме свикнали да виждаме от тях.
Лека вечер.

Потребителски аватар
ihalamadrid
Мнения: 538
Регистриран на: 30 апр 2012 23:00
Skype: vamosmadrid
Местоположение: Сантяго Бернабеу
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола

Мнениеот ihalamadrid » 04 фев 2013 18:49

smo написа:Лудогорец ще победи. :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
uppercut написа:
джони написа:тоя момент с тоалентана е култов :) :) някакво момче 50 кила върви към някакви чички,всички с нациски татуси и по над 100 кила,а ония се насраха и дават задна и търсят помощ от вратата на тоалетната

:-D

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот Parmalat » 04 фев 2013 18:49

Следващият мач на Лудогорец ще е с Оцелул.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот tsonpen » 04 фев 2013 18:56

Парво да изразя учудването си, че в тази тема само 2 часа след края на мача има 222 коментара, а в двете теми за победите на Лудогорец срещу два шампиона на страните си, коментарите дни след края на мачовете са общо 74, т.е - 6 пъти по-малко. Форумните герои може да се запитат кое ги кара да коментират ;)

За мача - аз мисля, че стана добра контрола и ще е добре, ако това поражение е полезно. През първото полувреме не мисля, че имаше явен фаворит и както свърши 0:2, така и можеше 2:0 или 1:1. Правеше впечатление, че и двете полувремена бразилците започваха с масиран натиск още в наказателното поле на Лудогорец. И това водеше до панически действия в Лудогорец и грешки. Но с напредването на играта Лудогорец се стабилизираха. И докато през първото полувреме Лудогорец нямаше тежестта на два гола изоставане, то през второто тези голове упражниха допълнителна психологическа тежест и се стигна до тези откъсвания на футболисти на Атлетико. Головете им (макар и майсторски и хладнокръвни) не бяха нищо съществено като идея или комбинация и бяха пряка последица от явна грешка на наш играч. Головете на Лудогорец ми харесаха и особено на втория се радвах, все едно с него побеждаваме.
Имаше очаквания, че бразилците ще подценят Лудогорец, а според мен стана точно обратното. Идва в хубав момент това, макар и в турнир. Основно - индивидуални грешки под натиск и добро възползване на противника. Повечето сериозни грешки, които видях, бяха все от футболисти в средата на терена. Като почнем от опита за подаване на Дяков, което рикошира в крака на противников футболист и топката кацна за първия гол, минем през загуба на топката от Костадинов близо до нашата врата (там май Стоянов спаси), през автогола и т.н. Владсилав Стоянов не успя с нищо да блесне и започвам да се питам дали пък проблемът не е в треньора на вратарите? Или тази свръхконкуренция и съответно свръхочакване води до нервност.
Имаше хубави моменти и хубави комбинации на нашите. Ернандес игра много обещаващо.
Важно е в следващата среща да има промяна :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот pumpo » 04 фев 2013 19:05

Който и български отбор да беше играл срещу Атлетико Паранензе, резултатът щеше да е същия, дали 0:4, дали 1:5 или 1:4, голямо значение няма. Просто българските отбори са много, много спрели спрямо еволюцията на футбола. Такива са фактите! Дори Левски, ЦСКА, Литекс и Лудогорец да сглобят отбор от най-добрите си играчи, който да излезе срещу Атлетико Паранензе или срещу друг с подобна класа бразилски отбор, пак ще падаме като круши.

Не съм чел всички мнения в темата, предполагам има подмятания за Пастата, съдийска помощ и т.н. и злорадни мнения от фенове на други отбори, но истината е, че клубният ни футбол е в Марианската падина и на лято пак до 1-ви кръг в Европа и аривидерчи. Такива са ФАКТИТЕ, дами и господа.

И за последно, Лудогорец стоя по смехотворен начин през второто полувреме, но поне прави чест на разградчани, че мачът им се предаваше пряко по телевизията, а не се крият като кадъни и партизани по време на подготовката и приятелските си срещи.

Потребителски аватар
bat boiko
Мнения: 160
Регистриран на: 16 авг 2009 12:32
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот bat boiko » 04 фев 2013 19:06

Този мач го предаваха пряко, нормално е да има много повече мнения отколкото в предните два. 8-)

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот mad forest » 04 фев 2013 19:12

bat boiko написа:Този мач го предаваха пряко, нормално е да има много повече мнения отколкото в предните два. 8-)


И предните ги предаваха в Спортала ...!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта