II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб - "Лудогорец" - 1:1 / 3:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот russia » 26 юли 2012 02:10

Iso24 написа:Мислите ли, че след жалбата на Лудогорец особено за расистките обиди и хвърлянето на бирени чаши по братя Домусчиеви ще има дисквалификация на Динамо?
Дано! Моля ви не нападайте лудогорци - просто са 2 класи над ЦСКА и Левски.

Ако делегатът, който отговаря да бъдат описани действията на публиката преди, по време и след мача, опише подобни неща в доклада си, може и да има наказание! Те май бяха с някакво такова, дали не беше последно предупреждение?
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Iso24
Мнения: 226
Регистриран на: 19 ное 2008 02:37
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот Iso24 » 26 юли 2012 02:12

russia написа:
Iso24 написа:Мислите ли, че след жалбата на Лудогорец особено за расистките обиди и хвърлянето на бирени чаши по братя Домусчиеви ще има дисквалификация на Динамо?
Дано! Моля ви не нападайте лудогорци - просто са 2 класи над ЦСКА и Левски.

Ако делегатът, който отговаря да бъдат описани действията на публиката преди, по време и след мача, опише подобни неща в доклада си, може и да има наказание! Те май бяха с някакво такова, дали не беше последно предупреждение?


Мерси за инфото. Дано стане така!

RED MAGIC
Мнения: 272
Регистриран на: 25 мар 2008 11:14
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот RED MAGIC » 26 юли 2012 02:17

Не разбрах сега, съдията ли закла Лудогорец? Как не ви е срам. Гол с ръка и още тогава червен картон, дузпа в продълженията за Динамо и накрая съдията се подиграл с труда на момчетата. Дреме ми. Нищо не разбирате от футбол и докато изкарвате съдията виновен ще има безброй такива болезненеи моменти за Лудогорец.
Къде бяхте като с Никифор правиха врътките? Тогава съдията ли закла някой?
Червена злоба. Не просто червено удовлетворение макар и след дъжд качулка. Всички фенове на ЦСКА прокълнаха Лудогорец и клетвата ги застигна. Както 2008-а клетвата застигна Левски чрез БАТЕ и Жилина. Не, че ние сме цъфнали ама не можех да не викам за Динамо. Сърцето ми искаше това.
И кои сте вие, че да ми казвате за кой да викам? Еми не мога за Лудогорец да викам. Нищо лично. Особено за онзи Минев, дето ми нарича отбора пумия, а се е хранил в него и е взимал пари за, които с неговите качества не би изработил и за милион години. Все едно левскарите утре няма да викат за Мура и ние за Сараево. Кому е нужно да се правим на патриоти? БЪЛГАРИН НЕ Е ТОЗИ, КОЙТО ВИКА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ В ЕВРОПА! БЪЛГАРИН Е ТОЗИ, КОЙТО Е НАПРАВИЛ НЕЩО ИСТИНСКО ЗА БЪЛГАРИЯ, А НЕ ДА СЕ ДОКАЗВА ПРЕД МОНИТОРА, ЧРЕЗ КЛАВИАТУРАТА. Повечето сте истински интернет-българи. А аз не съм.
Защо Петев не коментираше съдийството в А група? Този е толкова прост, че не е истина. Използва двете крилати треньорски фрази в България - "Аз по.принцип не коментирам съдийството, но този съдия ни закла" и "подигра се с труда за момчетата". :lol:
Евала на демокрацията Ви! Заключвате неудобните теми от раз! Истината боли! Нали?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот Tommi » 26 юли 2012 02:27

RED MAGIC написа:Не разбрах сега, съдията ли закла Лудогорец? Как не ви е срам. Гол с ръка и още тогава червен картон, дузпа в продълженията за Динамо и накрая съдията се подиграл с труда на момчетата. Дреме ми. Нищо не разбирате от футбол и докато изкарвате съдията виновен ще има безброй такива болезненеи моменти за Лудогорец.
Къде бяхте като с Никифор правиха врътките? Тогава съдията ли закла някой?
Червена злоба. Не просто червено удовлетворение макар и след дъжд качулка. Всички фенове на ЦСКА прокълнаха Лудогорец и клетвата ги застигна. Както 2008-а клетвата застигна Лефски чрез БАТЕ и Жилина. Не, че ние сме цъфнали ама не можех да не викам за Динамо. Сърцето ми искаше това.
И кои сте вие, че да ми казвате за кой да викам? Еми не мога за Лудогорец да викам. Нищо лично. Особено за онзи Минев, дето ми нарича отбора пумия, а се е хранил в него и е взимал пари за, които с неговите качества не би изработил и за милион години. Все едно лефскарите утре няма да викат за Мура и ние за Сараево. Кому е нужно да се правим на патриоти? БЪЛГАРИН НЕ Е ТОЗИ, КОЙТО ВИКА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ В ЕВРОПА! БЪЛГАРИН Е ТОЗИ, КОЙТО Е НАПРАВИЛ НЕЩО ИСТИНСКО ЗА БЪЛГАРИЯ, А НЕ ДА СЕ ДОКАЗВА ПРЕД МОНИТОРА, ЧРЕЗ КЛАВИАТУРАТА. Повечето сте истински интернет-българи. А аз не съм.
Защо Петев не коментираше съдийството в А група? Този е толкова прост, че не е истина. Използва двете крилати треньорски фрази в България - "Аз по.принцип не коментирам съдийството, но този съдия ни закла" и "подигра се с труда за момчетата". :lol:

Подкрепяй, кого искаш, никой не ти иска подкрепата. Но се научи как се пише Левски!
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот russia » 26 юли 2012 02:28

RED MAGIC написа:Не разбрах сега, съдията ли закла Лудогорец? Как не ви е срам. Гол с ръка и още тогава червен картон, дузпа в продълженията за Динамо и накрая съдията се подиграл с труда на момчетата. Дреме ми. Нищо не разбирате от футбол и докато изкарвате съдията виновен ще има безброй такива болезненеи моменти за Лудогорец.
Къде бяхте като с Никифор правиха врътките? Тогава съдията ли закла някой?
Червена злоба. Не просто червено удовлетворение макар и след дъжд качулка. Всички фенове на ЦСКА прокълнаха Лудогорец и клетвата ги застигна. Както 2008-а клетвата застигна Лефски чрез БАТЕ и Жилина. Не, че ние сме цъфнали ама не можех да не викам за Динамо. Сърцето ми искаше това.
И кои сте вие, че да ми казвате за кой да викам? Еми не мога за Лудогорец да викам. Нищо лично. Особено за онзи Минев, дето ми нарича отбора пумия, а се е хранил в него и е взимал пари за, които с неговите качества не би изработил и за милион години. Все едно лефскарите утре няма да викат за Мура и ние за Сараево. Кому е нужно да се правим на патриоти? БЪЛГАРИН НЕ Е ТОЗИ, КОЙТО ВИКА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ В ЕВРОПА! БЪЛГАРИН Е ТОЗИ, КОЙТО Е НАПРАВИЛ НЕЩО ИСТИНСКО ЗА БЪЛГАРИЯ, А НЕ ДА СЕ ДОКАЗВА ПРЕД МОНИТОРА, ЧРЕЗ КЛАВИАТУРАТА. Повечето сте истински интернет-българи. А аз не съм.
Защо Петев не коментираше съдийството в А група? Този е толкова прост, че не е истина. Използва двете крилати треньорски фрази в България - "Аз по.принцип не коментирам съдийството, но този съдия ни закла" и "подигра се с труда за момчетата". :lol:

Твоето "истинско", което си направил за България кое е? И ако обичаш не се вживявай в ролята на говорител на "всички от ЦСКА", защото и аз съм от ЦСКА, но не си спомням да съм те опълномощавал за такъв! :roll:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот KingKenny » 26 юли 2012 02:37

тук никой не говори за това какво е ставало в Българския шампионат миналия сезон или как Лудогорец е взел титлата. Тук става въпрос за един мръсен боклук, даже двама, които наистина се подиграват с труда на Лудогорец. Няма останал и един свястен съдия, ни Англия, ни Италия, ни Франция, камо ли пък Испания. Жалка картинка бяха тея боклуци съдийте. Дузпа няма срещу Марселиньо, на ви червен картон - компенсация за гола. Е тея 8 минути дето ги играха от къде дойдоха ако може да сподели мръсния нацист ще ми е любопитно.
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

RED MAGIC
Мнения: 272
Регистриран на: 25 мар 2008 11:14
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот RED MAGIC » 26 юли 2012 02:39

Няма в интернет как да се меря с истинските българи. Именно за това говоря.
Знам как се пише Васил Левски и как се пише вашия отбор.
Русия, като ти харесва Лудогорец никой не те е спрял. И не съм говорител. Изказах мнение. И това издребняване с "всички от ЦСКА" какво искаш да ми кажеш. Ето и аз ще издребнея "всички от ЦСКА, без потребителят във форума на Гонг - russia, който не ме е опълномощавал да говоря от негово име".
Евала на демокрацията Ви! Заключвате неудобните теми от раз! Истината боли! Нали?

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот bobonikolov » 26 юли 2012 02:52

Първо да отбележа-фен съм на ЦСКА.Но тази вечер исках Лудогорец да победи.Защото там имат добра организация.Положиха много усилия за да стигнат до тук и го заслужиха.Но исках да видя този Лудогорец,който не спираше да атакува.Така както го правеше в редица мачове в България-игра с много скорост,много пасове и много голове.След мача с ЦСКА през май месец в същия този форум обаче аз казах,че ако Лудогорец продължава да играе така както игра с ЦСКА през 2-то полувреме нищо добро не го чака.Тогава феновете на Лудогорец се съгласиха с мен.От тогава до сега минаха 2 месеца.Мислех,че в Лудогорец са работили върху това през лятната подготовка,но тази вечер се оказа,че съм сбъркал.Още от самото начало Петев сбърка тотално тактиката.При 1-0 отборът трябва да продължи да натиска до втори гол.Това попарва психиката на противника и у него се насажда мисълта,че авансът от 2 гола е нестопяем.Тогава Динамо щяха да започнат да играят още по-нервно,а това щеше да даде по-добра възможност на Лудогорец да се брани.Следващата грешка дойде,когато Марселиньо си изпроси червения картон.Макар и с 10 души Лудогорец трябваше да започне да играе офанзивно за да увеличи преднината си.Тук всички казвате,че нямало как.Напротив има-нека се сетят за мача си с ЦСКА и как тогава един осакатен червен отбор с 10 души ги набута в собствената им половина.Е днес Динамо направи това,което тогава Лудогорец не успя.Лудогорец днес загубиха мача заради самите себе си.Проблема не е в загубата обаче.Проблема е,че за пореден път причините за нея не се търсят там къдто трябва-в отбора,а все някой друг е виновен.Пак се почнаха приказките за съдията,вятъра,дъжда и т.н.И това някакси услужливо бе подхванато от сайтовете и телевизиите,за да бъде продължено от Петев и компания.Да съдията допусна грешки,но не на него вкараха 3 гола.Не той игра пасивно през целия мач.Просто според мен Лудогорец подцениха мача.Още вчера нещата почнаха да ме съмняват,когато Петев почна да се изказва как очаква да бият с 3 гола разлика.В България винаги се получава така,че който лети на високо той пада най-често.Надявам се от Лудогорец да си вземат поуки от този мач и да продължат да работят здраво,защото има много какво да се желае от тях.А Ивайло Петев трябва още много неща да научи.Защото неговата неопитност бе другата причина за провал тази вечер.Когато си с 10 души не можеш да си позволиш,да чакаш за смени последните 10 минути.Смени се правят веднага след картона и то регулярно,за да запазиш колкото се може повече свежестта в отбора.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) - 3:2 FT

Мнениеот iliyan » 26 юли 2012 02:52

Правилно Петев ! Подигра с труда на твоите играчи ! Още при 2 гол , бразилското хадбалистче трябваше да бъде изгонено и да не бъде зачетен гола ! Не само ви зачете гола и още 30 мин му даде да се въргаля по терена на този гаден бразилски симулант ! Всичко що не е помириславло национална фанелка и не е българин да се маха ! Нямаме нужда от разни сумиланти събрани от плажовете на Бразилия или свалени от кокосите в Африка !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: II пр.кр. ШЛ: "Динамо" Загреб (1) - "Лудогорец" (1) /Реванш/

Мнениеот joro65 » 26 юли 2012 02:59

И аз съм от ЦСКА,но не мога да кажа,че съм бил за Динамо.....исках с цялото си сърце Лудогорец да бие.Играят добре,президента им прави много за клуба(с яд си спомням ,че в началото седеше с титаните в ложите на армията),но са залитнали в много неправилна посока относно съдийството.Така трябва да се свири и двата им мача трябва постоянно да се прожектират на нашите съдии,за да свирят и те така......цял свят не се толерира симулантството и бавенето на играта....тези номера могат да минават в България,но в Европа не......ако така свиреха и у нас,нямаше да си стига до тези срамни действия от страна на футболистите на Лудогорец....но тук е друго......и Домусчиев вместо да се жалва,да вземе да погледа малко европейски футбол ,да събере всички президенти и да се разберат......жестоки глоби за всички футболисти,които симулират и бавят играта......та те вземат за месец годишна заплата на един работник,а не искат 90 минути да изиграят 1 път в седмицата,а се търкалят по тревата като мечки.......
Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта