Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот Parmalat » 12 яну 2012 16:32

Испанският мениджър Феликс Монео, който заяви интерес да инвестира в Ботев Враца, пристигна днес за среща с ръководството на клуба. Той представлява група испански инвеститори. С него бе и аржентинският треньор Анхел Феликс. Срещата с ръководството, в присъствието на юрист, продължи час, след което двете страни дадоха пресконференция. Преводач бе спортният журналист от bTV Тодор Кирков.
Феликс Монео вече обяви сериозните си намерения за развитие на клуба, като уточни, че има интерес само във футбола. Той заяви, че познава доста добре българския футбол от 14 години. Монео заяви, че е избрал Ботев Враца, защото те биха искали да работят професионално в спокоен град, далеч от атмосферата на големия град, дискотеките и всичко, което разсейва футболистите. Той добави, че знае за вярата на феновете в бъдещето на клуба и от друга страна отговаря на поканата на кмета Николай Иванов. Мнението му е, че треньорите в България са на ниско ниво, затова води като евентуален наставник на врачани аржентинеца Анхел Феликс, който е шампион на Испания като помощник треньор на Реал от недалечното минало и има близо 30 –годишен опит.

От своя страна Чавдар Атанасов – председател на УС на “Ботев” заяви, че на този етап няма нищо конкретно, това е само една оферта, която трябва да бъде разгледана, “за да сме сигурни, че Ботев ще попадне при хора, които ще развиват отбора”. Според него не бива да се прибързва и не е много спешно да се правят такива експерименти. Той добави, че до лятото едва ли ще може испанците да придобият контрол върху клуба.

Испанският мениджър от своя страна заяви намерение да се започне работа веднага и успокои Чавдар Атанасов, че иска да работи с него и всички, които работят, така че няма от какво да се притеснява. Той допълни, че от това, което знае за управлението на българските футболни клубове, не е учуден от недоверието на ръководството, но уточни, че намеренията им са сериозни. “Искаме да дадем предимство на българите в отбора. С една добра школа и хора, които искат да работят, искаме да създадем отбор, който да е от водещите в българското първенство”. За целта испанците са готови да вложат 3 млн. лева първоначално.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=246579

Как мислите струва ли си да се даде отбора на испанците?Какво мислят феновете на Ботев Враца?Аз ще бъда доволен да има още един силен отбор в България.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Paco_1912
Мнения: 533
Регистриран на: 30 окт 2009 19:55
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот Paco_1912 » 12 яну 2012 16:48

Няма лошо.Враца заслужават да имат силен отбор но ми се струват съмнителни тези испанци.нещо като нашите италианци. :roll:
[img]//bultras.com/blagov/vandervsmacabi.gif[/img]

Потребителски аватар
никки1912
Мнения: 575
Регистриран на: 06 юни 2011 21:25
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот никки1912 » 12 яну 2012 16:55

Paco_1912 написа:Няма лошо.Враца заслужават да имат силен отбор но ми се струват съмнителни тези испанци.нещо като нашите италианци. :roll:

Зад цялата история да не стои Селския, защото и на мен ми прилича много на италианската афера. :?: :idea:
Настане вечер-месец изгрее, звезди обсипят свода небесен; гора зашуми, вятър повее, Балканът пее хайдушка песен!

Paco_1912
Мнения: 533
Регистриран на: 30 окт 2009 19:55
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот Paco_1912 » 12 яну 2012 17:00

Той селския може и да не стои но като видях испанеца на летището като му взимаха интервюто точно като брат на Салерно изглеждаше...Целта ми не е да злобея по адрес на Ботев Враца просто мисълта ми е че съмнителни ми изглеждат тези испански инвеститори :?
[img]//bultras.com/blagov/vandervsmacabi.gif[/img]

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот AREA BIANCONERA » 12 яну 2012 17:07

Много добра новина за Ботев. Колкото по-силни отбори в "А" група, толкова по добре за футбола... ЕДИН Е БОТЕВ, БОТЕВ ОТ ВРАЦА 8-)
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

Потребителски аватар
PIMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 19 окт 2011 08:12
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот PIMP » 12 яну 2012 17:12

100 % тва е някаква далавера, иначе кой испанец ще реши да налива пари в български отбор :lol:
Изображение
Sisi 1914 написа:1/8 Финалите, в един мач се излъчваше победител или в два?

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот dunavfc » 12 яну 2012 18:08

Дано от ръководството на Ботев Враца много добре анализират ситуацията с тия испанци,че е просто адски съмнително,че някакви си чужденци решили да отидат в един спокоен и тих град,без дискотеки ( както те самите заявиха ) и да дават по 3-5 млн. на година.Ние не сме Англия или Германия където е модерно да станеш собственик на местен клуб,не искам да съм песимист,но такива сделки ми се струват несериозни.Искренно се надявам да греша и тези хора наистина да имат намерението да инвестират в Ботев Враца !

Потребителски аватар
Tribune East 1912
Мнения: 904
Регистриран на: 09 юли 2011 12:59
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот Tribune East 1912 » 12 яну 2012 19:05

Това наистина страшно много прилича на италианците, но дано не е така и стегнат Ботев Враца.

ПП -
AREA BIANCONERA написа:ЕДИН Е БОТЕВ, БОТЕВ ОТ ВРАЦА 8-)


Стига си злобеел ве, не ти ли омръзна??? Не е приятно да сте втори, ама това е реалността. Аман от глупости по форумите. :evil: :evil:

noctambulist
Мнения: 129
Регистриран на: 31 дек 2011 18:12

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот noctambulist » 12 яну 2012 21:04

AREA BIANCONERA написа:Много добра новина за Ботев. Колкото по-силни отбори в "А" група, толкова по добре за футбола... ЕДИН Е БОТЕВ, БОТЕВ ОТ ВРАЦА 8-)


Един е Локомотив и той не е от Пловдив!

Желая най-доброто на съименниците от Враца! Отбор доказал се като инкубатор на големи футболисти! Само внимавайте с подобно "инвеститори", че ние този филм го гледахме неведнъж!

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Монео: Ботев ще бъде един от най-важните отбори в България

Мнениеот r.h. » 12 яну 2012 22:12

Parmalat написа:Как мислите струва ли си да се даде отбора на испанците?Какво мислят феновете на Ботев Враца?Аз ще бъда доволен да има още един силен отбор в България.


Какво да мислим. На всички ни се иска да е истина, но е логично да се съмняваме в чистите намерения на испанеца. В общи линии това са настроенията в основния форум на Ботев.
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта