Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

d345
Мнения: 140
Регистриран на: 02 ное 2008 17:38
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот d345 » 06 окт 2011 21:08

Libera написа:Развитието по случая е следното (за сведение на болните мозъци от Разградско). След толкова мрънкане и селяния, Лудогорец НЕ Е ВНЕСЪЛ нищо в БФС или която и да е комисия. Какво стана? Нали ще гонят до край правата си, нали ще се оплакват от съдията - ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО. Ботев от своя страна вече ВНЕСЕ пълен запис от охранителните камери, на който както се знае от всеки нормален човек няма нищо. Приказките на луди хора не са доказателство и който им вярва е просто глупак. След това Ботев внася жалба в етичната комисия на БФС, от където трябва да разгледат случая и да предвидят наказание за Лудогорец, което вероятно ще е парична глоба. След това Ботев завежда дело в съда срещу ръководството на Лудогорец за клевета и уронване на престижа. В документите по делото присъстват всички записи, както и пълен запис на мача.

ТОВА Е ЛУДОГОРЕЦ - ЕДИН БАЛОН С ГОРЕЩ ВЪЗДУХ И НЕВЪЗПИТАНИ ЛУМПЕНИ!
Жалко за хубавия футболен проект, но когато дадеш на провалени провинциални журналистчета, които не знаят че топката е кръгла да ти ръководят отбора се стига само до простащина и изцепки!

Излез от филма юнак.Лудогорец е внесъл жалба.Даже мога да ти кажа че и расиските обиди са описани от дежурният делегат.
Така че наказание определено ще има,да видим за кого.
Дори и коментатора на мача,дори и да е объркал мето на мутрата от ръководството на "Ботев",каза ще му е неудобно от епитетите и държанието му ,спрямо главният съдия.

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот Libera » 07 окт 2011 14:48

Какъв филм, бе, баничар? Вчера бяхме в БФС и ни уведомиха, че жалба НЯМА! Няма да се изненадам онзи провален комунистически журналист, който се изявява като ръководител на Лудогорец да я е внесъл в редакцията на 7 дни спорт по грешка. Глоба вече беше наложена и тя е 1000 лева за хвърлени предмети, а по доклад други последствия за Ботев Враца НЯМА! Поредните смешни празни приказки от хора с крайно провиницален комплекс.
Колкото и пари да има един каруцар, колкото и скъпи дрешки да облече, той си остава с каруцарския манталитет и претенциите му само подбуждат смях в околните.

d345
Мнения: 140
Регистриран на: 02 ное 2008 17:38
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот d345 » 07 окт 2011 19:27

Отговора ти доказва че наистина сте примитивни.

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Записът на Ботев (Враца) е чист, като бебе

Мнениеот Libera » 08 окт 2011 12:55

http://www.prosport.bg/news/20784-Spret ... kamyk.html

Обикновено в коментарите си се занимавам с ЦСКА, понякога с националния футбол, много по-рядко с Левски. Много по-рядко, защото футболната общественост знае отлично моите пристрастия, но дори когато съм бил по-рязък и пиперлив, никога не съм си позволявал поведението на талибан.

Няма и година, откакто разградският Лудогорец раздвижи духовете, размести и пластовете от началото на шампионата. Спортно-технически. Разград е място, което никога не е било на голямата родна футболна карта. Но той е и място, в което живеят много честни и трудолюбиви хора. Имам приятели там. Първи в списъка например ми е някогашният състезател на Лудогорец и известен местен журналист Мехмед Ходжов. Меди знае две и двеста в този живот. Но през последната седмица видях всичко, но не духа и мъдростта на този човек с драматична съдба. Някой бе грабнал перото вместо него.

Сигурно нямаше да отделя време за разсъждения, но прекъсването на шампионата ни дава възможност да помислим, преди кръга следващата седмица да продължим напред.

Бях много зает и пропуснах нещото, наречено декларация след мача Ботев (Враца) - Лудогорец, спечелен от гостите с 1:0 в моя роден край. Четох в паралел написаното в безумен стил от някого и отговора на врачани. Ако някой си бе позволил да превърне в официална позиция написаното в официалния сайт на Лудогорец в западни страни, с които работя, то той със сигурност вече щеше да бъде история за футболната игра. Но ние сме се родили, израснахме, живеем и ще умрем на географска ширина със странност на нравите, неуважение и пошлост. Лексиката на автора не са си позволявали дори и в най-страстните времена ръководителите най-големите антагонисти в българския футбол ЦСКА и Левски.

Защо казвам всичко това? Който ме познава знае, че ненавиждам охлювите в кариерата, наглите натегачи и доносниците. И не само, защото съм патил здраво от тях. Имал съм и победи.

Подхванах темата само и единствено заради отговорностите. Нашето поколение "опъна каиша" след промените. Някои дори не издържаха и си отидоха от този свят много рано и много млади. Имаме си и нови. Но всички ние, които сме в "цирка" носим пълна отговорност за децата и бъдещето. То никога няма да стане светло и добро, ако бъде поверено на простаци. Особено, ако сме овластени. Особено, ако сме публични.

Зает съм много напоследък. Но си правя труда вече почти седмица всеки божи ден да отварям сайта на Лудогорец. След отговора и действията на Ботев, виждам пълно мълчание. Винаги съм бил на мнение, че когато има проблем хората следва да си говорят. В очите. В този случай наистина мълчанието е злато. Така е по-добре.

Независимо дали Ботев ще заведе справедлив съдебен иск е добре да забравим бързо и по човешки. Да приемем, че е грешка на растежа.

Да спи зло под камък! Заради децата. Те са наша отговорност. Всички те растат в България - Разград, Враца, Любимец, Силистра, Средна махала, Нова махала, София...


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта